Şimdi Ara

Battlefield 1'deki Multiplayer Haritaların İsimleri Sızdı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Etkileyici bir duyuru videosuyla beklentileri yükseğe taşıyan DICE'ın bu yıl çıkarmayı planladığı oyunu Battlefield 1 hakkında önemli söylenti haberleri çıktı.

Reddit üyesi KoolTabbouli oyunda bulunması beklenilen multiplayer haritaların isimlerini paylaştı.  Fragmanda da gördüğümüz Anzak Koyu bu söylenti haberlerinin içinde yer alıyor. Electronic Arts'ın içinde isimsiz bir kaynak tarafından sızan haritaların tüm listesi ise şu şekilde:

Asiago Offensive (İtalyan alpleri haritası)
    Gaza Sands (Çöl haritası)
    Siege of Damascus (Tahminimce kentsel bir çöl)
    Stalemate (Tahminimce Belçika)
    ANZAC Cove (Gelibolu, Anzak koyu)
    Garden Twilight (Fikrim yok)
    Argonne Shade (Muhtemelen fragmanda gördüğümüz orman haritası)
    Operation Castlewick (Bu konuda da fikrim yok, belki hikaye moduna ait bir gönderme olabilir)
    Scorched Earth (Batı veya Doğu cephesi?) 

Not:  Bu parantez içindekiler reddit üzerinden alınmadır. Sizin yorumlarınızı da bekliyoruz.

• Bu isimler, tahminden başka bir şeye yaramayacak. Biraz gereksiz olmuş :/

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • GELIBOLU <3

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gaza Sands ben söyleyeyim Gazze haritası bizim için Sina-Filistin cephesi diye düşünüyorum Damascus Şamın ingilizcesi buda bizimle alakalı üstüne anzac koyunuda kattınmı dice anlaşılan bizi baş kötü yapmayı düşünüyor Çünki multiplayer haritalar hikaye modundan alınır battlefield oyunlarında.

• Harika!
    Gelibolu savaşından bir parça koymalarını sevdim.
    Server'e giren türkler osmanlı tarafını seçmek için bekleyecektir büyük ihtimal
  • Battlefield 1'deki Multiplayer Haritaların İsimleri Sızdı

Anvac Cove Gallipoli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crynet -- 29 Mayıs 2016; 22:12:37 >
  • devlet arşivinde ne videolar var bir bilseniz. göğüs göğüse çarpışılan görüntülerde var. 63 Türk askerinin iki bin ingiliz askeri öldürme olayınında görüntüsü var. ama arşivde şuan kimse bilmiyor. ben bir kısmını nette buldum yabancılar koymuş. buyrun izleyin. Ecdadimiz bu vatan için nelere göğüs germiş izleyin.

https://youtu.be/FEVimTD92hY

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • en azından harita sıkıntısı olmayacak, bir sürü savaş cephesi falan var ww1 de. bol bol dlc haritası olacaktır.

• Herşey iyi güzelde premiumla beraber bu oyunun en az 100 euro olması tüm hevesimi bitiriyor :/.
  • Bu haber bayadir var. Hangi haritada hangi taraflarin da olacagi 3 asagi 5 yukari belli.. Muhtemelen 3 tanesinde Osmanli olacak (Gaza Sands, Siege of Damascus ve ANZAC Cove).

• Ben fragramanın hem multiplayer hem campaign görüntüleri koyduğu için yanıltıcı olduğunu düşünüyorum mesela fragmanda ki zırhlıların olduğu sahnenin (bazılarının Gelibolu dediği kısım) Jutland Muharebesine ait olduğu söyleniyor . Ama bu harita campaign de mi olur yoksa onlineda mı bilinmez ? O yüzden bu listenin güvenilirliğine emin değilim .

• Asiago Offensive dedikleri gibi italyan alpleri ise hakkında geçen bir belgesel izlemiştim baya zorlu bir coğrafya umarım aynı şekilde aktarmazlar :)

• Ecdadı kötü gösterirlerse bir kuruş vermem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atatürk geliyor!!!!!!!!!!!!!! HELL YEAAAAAAAAAAAAAA.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atalarımızı kötü gösterecek bir durum yokki bizler savunan tarafız istanbulun fetihini anlatsa oyun belki derler işte işlhalci türkler vs ama burda bizi kötü göstericek bir durum yok biz sadece savunuyoruz o yüzden herkes rahat olsun :)

• Gaza, İslam dinini korumak veya yaymak amacıyla Müslüman olmayanlara karşı yapılan kutsal savaşa verilen isimdir.

Damascus ise İngilizce Şam demek.

Bilmeyenler için belirtmek istedim. Haritalar isimleri ve anlamları açısından gerçekten güzel. İnşallah tasarımları da güzel olur. Anzak Haritasında da isteyen istediği tarafta olur Ecdadını korursun işte daha ne laf ediyorsunuz :))

• Multide bizimkiler mikrofonu açık bırakıp bol bol mehteran çalar şimdi

• quote:

Orjinalden alıntı: adnan96

Gaza, İslam dinini korumak veya yaymak amacıyla Müslüman olmayanlara karşı yapılan kutsal savaşa verilen isimdir.

Damascus ise İngilizce Şam demek.

Bilmeyenler için belirtmek istedim. Haritalar isimleri ve anlamları açısından gerçekten güzel. İnşallah tasarımları da güzel olur. Anzak Haritasında da isteyen istediği tarafta olur Ecdadını korursun işte daha ne laf ediyorsunuz :))

gaza sands = gazze çölü

• tanıtım videosun da görünüyor zaten.dikkatli izleyin

• Osmanlı askerine kurşun sıkacak olan Türklüğünden ve Din'inden Şüphe ederim..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.