Şimdi Ara

Power Rangers, yedi filmlik yeni bir seriye dönüşebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Power Rangers, yedi filmlik yeni bir seriye dönüşebilir
    90'lı yılların popüler çocuk dizisi Power Rangers, önümüzdeki yıllarda büyük bütçeli bir film serisine dönüşebilir. 2017 yılında vizyona girecek yeni Power Rangers filminin yapımcılığını üstlenen Lionsgate stüdyosu, şimdiden devam filmleri hakkında planlar yapmaya başladı.

Yeni Power Rangers filminden son derece umutlu görünen Lionsgate CEO'su Jon Feltheimer, devam filmlerinin gündemde olduğunu açıkladı. Üstelik Feltheimer'a göre bu devam filmlerinin sayısı altıya kadar çıkabilir. Elbette Lionsgate'in bu planlarını hayata geçirebilmesi için önümüzdeki yıl çıkacak filmin gişede başarılı olması gerekiyor.
     Power Rangers, yedi filmlik yeni bir seriye dönüşebilir
     Sonsuzluk Projesi (Project Almanac)'nin yönetmeni olan Dean Israelite'nin yöneteceği yeni Power Rangers filmi, süper güçlere sahip beş gencin, dünyayı kurtarmak için bir araya gelmelerini anlatıyor. Filmin başrollerinde; genç oyuncular Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G, Ludi Lin ve serinin kötüsü Rita Repulsa'yı canlandıracak olan Elizabeth Banks yer alıyor.

ABD'de 24 Mart 2017'de vizyona girecek filmin Türkiye vizyon tarihi henüz açıklanmış değil.

• Kaliteli bir şey çıkar ortaya umarım.

• Ne izlerdik be çocukken. İyi oldu seriye bağlanması. Umarım ellerine yüzlerine bulaştırmazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçükken de sevmezdim hala sevmiyorum. Her şeyi film yapmayın yeter

• Bunun yerine edi ile büdünün filmini yapabilirlerdi. Daha komik ve eğitici olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Bunun yerine edi ile büdünün filmini yapabilirlerdi. Daha komik ve eğitici olurdu.

• 90'lıyım, küçükken izlerken o kadar çok keyif alırdım ki.. Geçenlerde cartoon network çizgi film kanalında yeni çekilmiş olanını gördüm. Alakası yok. İğrenç. Berbat.
  • Yedi film yemez bence :)

• 7 film... hafif sıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 film zor iş. 3-4 olur da 7 bence de yemez. Çocukluğumda az izlemedim. Hiç kaçırmazdım. Ama işte küçüklükteki algıyla şimdiki bir değil. Daha sonradan baktığımda ne kadar kötü bir yapımmış diyordum. Çocukluğumun hatrına merakla beklediğim yapımlardan. Yalnız bir şey beni memnun etmedi. O da yeşil ranger'ın olmaması. Yeşil ranger'sız bir Power Rangers düşünülemez. O güzelim mızıka melodisi ile yaratılan patlamaların verdiği karizma paha biçilemez. Ayrıca jenerik müziğini de ellemezlerse süper olur. Jenerik müziği on numara.

• Power Rangers'ı hayal meyal hatırlıyorum ama eskilerde kalması gereken bir marka olduğunu düşünüyorum. Tabi ki güzel bir senaryo ve değişiklikler ile bu aralar çok tutan ve her yerde olan kahraman filmleri arasında yer bulabilir ama karakter seçiminden dolayı ergenlerin aşk meşk ile uğraşırken arada Dünyayı kurtardığı bir film olacak anlaşılan.
  • ekmeğini yemediğiniz 2-3 şey kaldı zaten hemen onları da paraya çevirin.

• ekmeğini yemediğiniz 2-3 şey kaldı zaten hemen onları da paraya çevirin.

• Benim hatırladığım süper gücü yoktu bu elemanların. Kıyafeti giyip elemanları pataklıyorlardı sadece. Bir de Voltran gibi robot oluşturuyorlardı.

• Geçtiğimiz aylarda jenerik müziğinden 'doktor' ifadesinin kullanılmadığını öğrenince yıkılmıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdiva

Benim hatırladığım süper gücü yoktu bu elemanların. Kıyafeti giyip elemanları pataklıyorlardı sadece. Bir de Voltran gibi robot oluşturuyorlardı.

Aynen öyle. Dev robotlar vardı, hepsi kendi robotunu çağırır en son robotlar birleştirdi, Voltran benzetmende olduğu gibi. Tabi bunu dev ve büyük yaratıklara karşı kullanıyorlardı. Normal şartlarda kostümleri giyip pata küte dalıyorlardı. Ancak ekstra olarak kısa bir süre sonra bunlara yeşil ranger katılıyor. Yeşil ranger'da bir mızıka var ve mızıkayı o hoş melodisiyle çaldığında yerlerde patlamalar meydana geliyordu. Yeşil ranger sonradan ölüyor veya öyle bir şey oluyor, bunlar da bir şekilde operasyonla ya kurtarıyorlar ya da yeniden tasarlıyorlar ve beyaz ranger olarak devam ediyordu. Tabi artık mızıka yoktu, onun yerine kılıç vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 30 Mayıs 2016; 1:27:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Geçtiğimiz aylarda jenerik müziğinden 'doktor' ifadesinin kullanılmadığını öğrenince yıkılmıştım

biz de 90ların bebesiyik ama sen baya geç öğrenmişsin onu
  • Beğeniler farklı olabilir tabii neticede çocuk aklı ama Teletubies ile beraber çocukluğumun en sevmediğim yapımlarındandı..

7 filmlik seri de biraz abartı sanki.

• çakma ironman ler

• Umarım kaliteli bi film olur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.