Şimdi Ara

İnanilmaz uzgunum arkadaslar (bir bayanin arabaya bakisini icerir) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
2.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Birden mazi gözümde canlandı

4 senelik bu ilişkim vardı babasının ford mondeosu varken benimde 91 model broadway im vardı.Her binişinde değiştir şunu derdi hatta babamın arabasıyla gidelim derdi arkadaşlarının yanına,utanıyodu arabamdan heralde Yani ev için evlilik için harcanacak parayı neden yeni bi araca harcayayım diyordum.Daha sonra saçma sapan istekleride olmaya başlayınca yeni araba istiyorsan galericiyle,lüks bi ev istiyorsan müteahhitle,bilezik falan istiyorsan kuyumcuyla evlen deyip postayı koymuştum

Gerçi pek takmadı beni evlenip çoluk çocuğa karıştı biz halen bekarızda pek takılacak bi ayrıntı değil bu

adamın dibisin lan

• hsn_33 kullanıcısına yanıt
    banada öyle geldi aras.görevlileri çünkü öyle doğru düzgün birşeyler almıyorlar benimde bildiğim
  • c200 ü şeklinden dolayı muhabbetine söylemiştir.Çok beğeniyordur hayallerini paylaşmış senle.Ne fiyatını ne kalitesini biliyordur, muhtemelen üniversitede başka birinde görmüş ya binmiş ya da uzaktan görüp çok hoşuna gitmiş belli ki..KAdın milletinin doğasında vardır bu. Sen de "neden olmasın ilerde olur fiyatı şu kadar filan" gibisinden girip muhabbeti devam ettireydin.1500 km uçacak kadar beğenmişsin bari birşeyler yapaydın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

c200 ü şeklinden dolayı muhabbetine söylemiştir.Çok beğeniyordur hayallerini paylaşmış senle.Ne fiyatını ne kalitesini biliyordur, muhtemelen üniversitede başka birinde görmüş ya binmiş ya da uzaktan görüp çok hoşuna gitmiş belli ki..KAdın milletinin doğasında vardır bu. Sen de "neden olmasın ilerde olur fiyatı şu kadar filan" gibisinden girip muhabbeti devam ettireydin.1500 km uçacak kadar beğenmişsin bari birşeyler yapaydın...

İnsanlar hata yapa yapa öğrenir... Tabi önce hatalı olduğunu öğrenmesi gerekir..
  • Alentirik önemli. alentirik alınmayınca evlenecek insandan beklenmeyen laflar dökülür.
    Bir hatunla tanışırsın, hoşlanırsın, ama sadece onunla nasıl yatarım diye planlar yaparsın, ona göre davranırsın.
    Ama bir gün karşına biri çıkar, kendini kucağında çocuğunla parka giderken hayal edersin, gözlerin dolar.

Bir defa olay zaten baştan çok kopuk. 1.500 km ötedeki hatunla evlenemezsin.
    Evleneceğin kişi yakınlarda olmalı. Hafta içi hafta sonu görüşebilmelisin.
    Kadın milleti kendini test eder sürekli. 1.500 km yoldan gelen biri için kendiyle ilgili şunu düşünür:
    "Bu kadar yoldan bu adamı getirtebildiysem yakınlarda daha iyisini de bulabilirim" kendine itiraf edemese de bilinç altında bu mekanizma çalışır.
    Senin hakkında da şunu düşünür. "Ulan bunca yoldan bir hatun için geldiğine göre bu adamda bir sıkıntı var"

Bir defa o kadar mesafeden bu işler, hele evlilik hiç olmaz. İlk önce hatunun egosunu yerle bir edeceksin.
    Örneğin ilk buluşmada yalnız buluşmamalı. Ortak arkadaşlar olmalı masada. Ki hatun senin toplum içinde nasıl bir konumun olduğunu, insanlarla nasıl iletişimde olduğunu anlasın.
    Ortak arkadaşlar yoksa bile bir tarafın arkadaşları olmalı. Bu buluşmada özel ilgi göstermemelisin. Ama hatun kişi bunu bekleyecek, ama sen göstermeyeceksin.
    Kız bir düşünecek, milletin içinde bana ilgi göstermedi, güzel değilmiyim, beğenmedi mi, bu adam olmazsa ben kimi bulacağım, daha kötüsü mü benim eşim olacak gibi gibi gibi sorular kafada dönecek.
    Evet hesabı ödedin ve kalkma vakti geldi. Eve bırakmak yok. Herkes yoluna güzelim. Evet şu anda ego duvarları yıkıldı. Kızımız depresyonun eşiğinde.
    Sabrediyoruz. O gece değil, ertesi gün değil, 3 gün sonra mesajımızı atıyoruz.
    O gün onu evine bırakman gerektiğini, düşüncesizlik ettiğini, kendini affettirmek istediğini söyleyip buluşuyorsunuz. Bu defa ilgi alaka, çiçek böcek sonuna kadar serbest. Evine bırakmayı unutmuyoruz tabi.
    Bu senaryonun sonu mutlu bir evliliğe gider. Hepimiz insanız, kadınlar kadın gibi olacak, erkekler erkek gibi. Onlar anne olacak, bizler baba. Egolara bu ilişkide yer yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: C4_1400

Alentirik önemli. alentirik alınmayınca evlenecek insandan beklenmeyen laflar dökülür.
    Bir hatunla tanışırsın, hoşlanırsın, ama sadece onunla nasıl yatarım diye planlar yaparsın, ona göre davranırsın.
    Ama bir gün karşına biri çıkar, kendini kucağında çocuğunla parka giderken hayal edersin, gözlerin dolar.

Bir defa olay zaten baştan çok kopuk. 1.500 km ötedeki hatunla evlenemezsin.
    Evleneceğin kişi yakınlarda olmalı. Hafta içi hafta sonu görüşebilmelisin.
    Kadın milleti kendini test eder sürekli. 1.500 km yoldan gelen biri için kendiyle ilgili şunu düşünür:
    "Bu kadar yoldan bu adamı getirtebildiysem yakınlarda daha iyisini de bulabilirim" kendine itiraf edemese de bilinç altında bu mekanizma çalışır.
    Senin hakkında da şunu düşünür. "Ulan bunca yoldan bir hatun için geldiğine göre bu adamda bir sıkıntı var"

Bir defa o kadar mesafeden bu işler, hele evlilik hiç olmaz. İlk önce hatunun egosunu yerle bir edeceksin.
    Örneğin ilk buluşmada yalnız buluşmamalı. Ortak arkadaşlar olmalı masada. Ki hatun senin toplum içinde nasıl bir konumun olduğunu, insanlarla nasıl iletişimde olduğunu anlasın.
    Ortak arkadaşlar yoksa bile bir tarafın arkadaşları olmalı. Bu buluşmada özel ilgi göstermemelisin. Ama hatun kişi bunu bekleyecek, ama sen göstermeyeceksin.
    Kız bir düşünecek, milletin içinde bana ilgi göstermedi, güzel değilmiyim, beğenmedi mi, bu adam olmazsa ben kimi bulacağım, daha kötüsü mü benim eşim olacak gibi gibi gibi sorular kafada dönecek.
    Evet hesabı ödedin ve kalkma vakti geldi. Eve bırakmak yok. Herkes yoluna güzelim. Evet şu anda ego duvarları yıkıldı. Kızımız depresyonun eşiğinde.
    Sabrediyoruz. O gece değil, ertesi gün değil, 3 gün sonra mesajımızı atıyoruz.
    O gün onu evine bırakman gerektiğini, düşüncesizlik ettiğini, kendini affettirmek istediğini söyleyip buluşuyorsunuz. Bu defa ilgi alaka, çiçek böcek sonuna kadar serbest. Evine bırakmayı unutmuyoruz tabi.
    Bu senaryonun sonu mutlu bir evliliğe gider. Hepimiz insanız, kadınlar kadın gibi olacak, erkekler erkek gibi. Onlar anne olacak, bizler baba. Egolara bu ilişkide yer yok.

Eline sağlık cok iyi yazı.

Yalniz bu kadar egolu olduğunu telefon veya msj ile anlatamam cok üzücü. 1500 km muhabettine kesinlikle katılıyorum. Yakınlık olayında öyle. Ancak bu hatun yanıma gelecek es tayini ile.

Araba muhabbeti yalan olduğu ortaya cikti culsuzun tekiymis. Yalan atan adami zaten kapima koymak.

Uzak yere gitme muhabbeti sadece kiz için kesinlikle değildi. Sonuçta memlekete is güç bunaldigi için bir nevi tatil edası ile gittim ve çokta iyi oldu.

Yalnız kiz pişmanlık duyuyormus su an arkadaşları bundan iyisini bulamazsın diye :)))

Dönüş yapması yakındır. Gerçi bu kadar egolu insan direk değilde aracı ile dönüş yapar.

Neyse bundan sonra o düşünsün. Egolari olan insanlara tahammül edemiyorum. Çevresindeki herkes zaten bu egolari yüzüne vuruyormus. İste aldandik ama kesinlikle aldatmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

c200 ü şeklinden dolayı muhabbetine söylemiştir.Çok beğeniyordur hayallerini paylaşmış senle.Ne fiyatını ne kalitesini biliyordur, muhtemelen üniversitede başka birinde görmüş ya binmiş ya da uzaktan görüp çok hoşuna gitmiş belli ki..KAdın milletinin doğasında vardır bu. Sen de "neden olmasın ilerde olur fiyatı şu kadar filan" gibisinden girip muhabbeti devam ettireydin.1500 km uçacak kadar beğenmişsin bari birşeyler yapaydın...

Hayal değil dostum param var su zamanda alacam diyor. Nerden bilecen kolpa yaptığını. Hem de yalan söylemiş sonra ogrendim. Şu an kız nasıl çeviririm peşine düşmüş. Hatta benden önce görüştüklerini de bu şekilde sonradan dönüş yapmış. Demekki kızda sıkıntı var ki kimse kabul etmemiş. Nasıl bir ezik taktiksel :])))

• Hocam kendi görüşüm arabanın parasını bile bilmiyordur.Eğer bilseydi c180 derdi ;) şaka bir yana bu tip biriyle evlenilmez.Evet 5000 tl maaş alıyor ama bi bakarsın ay sonunu sen getiriyorsun.

Bi kız arkadaşım vardı 2 sene önce ehliyetimi almıştım ilk kasa megane almıştım para biriktirip.Kız bana biryere gideceğimiz zaman babanın arabasını al diyordu.Babamda f10 520d vardı o zaman.Tabi kızdan ayrıldım.

5 ay önce evlendi evlendiği çocuğuda tanıyorum doğan slx kullanıyor.

• 1500 km nereye gittin rusyaya mı?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.