Şimdi Ara

Asus’dan iki yeni ZenPad tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Akıllı telefon pazarında ZenFone markası ile yoluna devam eden Asus, tablet tarafında da ZenPad markasını kullanıyor. Yine orta seviyeye oynayan modellerin yer aldığı ZenPad serisine, geçen hafta iki yeni üye daha eklendi.

Yeni üyeler ZenPad 8 (Z380M) ve ZenPad 10 (Z300M) adlarını taşıyor. Her iki tablet modelinde de 4 adet Cortex-A53 çekirdeği ve Mali-T720 grafik birimi barındıran MT8163 yonga seti yer alıyor. Ayrıca 1280x800 piksel ekran çözünürlüğü, Android 6.0 işletim sistemi, WiFi, Bluetooth 4.0, GPS, micro SD desteği, 5MP çözünürlüğünde arka kamera, 2MP çözünürlüğünde ön kamera ortak olan özellikler.

ZenPad 8 modeline adından da anlaşılacağı üzere 8 inçlik bir ekrana sahip. 1GB RAM/8GB depolama kapasitesi, 2GB RAM/16GB depolama kapasitesi şeklinde iki farklı versiyon mevcut ve 8 saate kadar kullanım süresi cihaza eşlik ediyor.  

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy C5 resmiyet kazandı

ZenPad 10 modelinde ise 10.1 inçlik ekran, 2GB RAM, 16GB/32GB depolama kapasitesi ve 11 saate kadar kullanım ömrü geliyor. Modelin ön tarafında çift stereo hoparlör yerleşimi mevcut. Ayrıca bu modele özgü kaidesi olan bir Bluetooth klavye de satışa sunulacak.

3 farklı renk seçeneğine sahip olan tabletlerden Asus ZenPad 8 için 178$ başlangıç fiyatı bulunuyor. Asus ZenPad 10 için ise 223$ şeklinde fiyat etiketi belirlenmiş. Her iki model de 5GB Asus ve 100GB Google Drive bulut depolama alanı hediyesi ile geliyor. 

Asus’dan iki yeni ZenPad tablet 

• Arkadaş telefonda 4 gb ram standart olmaya başlamışken bu tabletler neden 1-2 gb takılıp kaldılar anlamıyorum

• Bir kaç android tepe model hariç tüm tabletler 3-4 sene öncesinin donanımıyla geliyor. Yani saçma bir hal almaya başladı bu olay. Tablet seçenekleri android tarafında o kadar az ki, sanırsın apple tablet satsın diye yapılıyor hepsi.

• 5 inç telefonların bile 4k çözünürlüğe ulaştığı günümüzde Tabletlerin 1280x800 piksel ekran çözünürlüğünde olması saçmalık. Full hd tablet neden bu kadar zor yada yapmak istemiyorlar?

• phapletler; 5.2 ustu cihazlar tabletleri her sene daha cok eziyor donanım ve tasarım anlamında...

tabletlerin heyecan uyandırmadığını artık üreticilerde anladı,tamamen mobile odaklandı herkes.

• Android tabletlerde ipadlerde olmayan özellikler ile zengnleştirilceğine biraz daha kötü donanımlı hali 200-300 dolara satışa sunuluyor yıllardır.

• Fiyatına göre çöp bunun yarı fiyatına 2 gb ram li 1080p ekranlı tablet satılıyor GearBest tarzı yerlerde

• stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Ucuza malolsun diye tabi ki. Yoksa üst fiyat segmenti tabletlerde 2k-4k civarı çözünürlükler var şu an.
    Zaten haberdeki cihazda mediatek işlemci kullanmışlar, yani çin malı tabletlerden bir farkı yok.
  • Ipad mini retina modeli daha eski olmasina rağmen yine de bundan güçlü ve apple kalitesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır tablet pazarında istikrarlı bir çizgi izleyen Asus ZenPad ailesi

Pardon ya saygideger editor (ekrem71) biraz fazla atmadin mi?

su satirlari yazarken bu kadar da sallamayalim editor olarak demez mi insan

Koskoca dh editoru bu hallere duser mi

Hayretler icerisinde kaliyor insan.

buna sorumsuzluk denmez cunku kasitli bir olay.

Ben senin karsina gecip bu cumleyi yani zirvaliklari soylesem(Yıllardır tablet pazarında istikrarlı bir çizgi izleyen Asus ZenPad ailesi) bana ne diyecegini adim gibi biliyorum da neyse deyip gecelim

Sen hangi yillardan bahsediyorsun?

Sen hangi istikrardan bahsediyorsun?

Asus tablet pazarinda neydi ki ne oldu?

8 saat kullanim suresi eslik edecekmis.

bu tablette enerji harcayacak islemci mi var

Bu tablette enerji tuketecek grafik karti mi var.

Butun bunlari sende biliyorsun ya

işte işin aci veren kismida burda zaten.

• Arkadaslar turkiyede tablet ve telefon pazarinda iki kural var.

1.duşuk donanim = yuksek fiyat

2.yuksek donanim =çok çok yuksek fiyat

Yani her turlu .....diyor adamlar.

70 milyonu yerlisi ayri yabancisi ayri.......yor.

Durum bundan ibaret

Ister telefon ister tablet 70 milyon insani kaz yerine koymuslar.

adamlarin cop tableti bile 660tl +kdv=800tl

Copu bile bu fiyattansa otekini siz dusunun.

Samsung galaxy tab10 290 avro +kdv=1200 tl

O da en az bunun kadar cop.

Adamlar markanin gucunu kullanarak insanlari somurecek.Yani isin ozu asus sony samsung ve yerliler bu vurgunculuktan vazgecmez.telefon yada tablet farketmez. Almayin aldirtmayin.yazik gunah

Insanlarin uç kurusuna goz diken bu uç kagitcilara

prim tanimayin.

Iyi de çare nerde diyecek olursaniz cevap çok basit

Turkiyeden ne tablet ne telefon almayin aldirtmayin.

Garanti zirvaliklarina da inanmayin.onun da yolunu bulmuslar zaten herseye tuketici hatasi deyip geciyorlar.

Yurtdisinda guvenilir siteler mevcut.gumrukten cekinmeyin gerekirse gumruk vergisi de odeyin her turlu karlisiniz.yurtdisi alisverislere alistirin kendinizi.turkiyeden kaliteli urunu uygun fiyata alamazsiniz.bosuna kendinizi heder etmeyin.

bu adamlar bu vurgundan vazgecmeyecek ona gore.

• telefonlarda 4 gb ram görüyoruz tabletlerde hala 1-2

• Çöp üretip duruyorlar sonrada neden herkes ipad alıyor. Yapsana 820 işlemci, 4gb ram, 128GB depolama, çift sd kart yuvası, klavye dock tam boy usb 3.1 filan da bişeye benzesin. Çer çöp üretmenin kime ne yararı var?

• Yıllardır tablet pazarında istikrarlı bir çizgi izleyen Asus ZenPad ailesi

Pardon ya saygideger editor (ekrem71) biraz fazla atmadin mi?

su satirlari yazarken bu kadar da sallamayalim editor olarak palavra islere bulasmayalim demez mi

Koskoca dh editoru bu hallere duser mi

Hayretler icerisinde kaliyor insan.

buna sorumsuzluk denmez cunku kasitli bir olay.

Ben senin karsina gecip bu cumleyi yani zirvaliklari soylesem(Yıllardır tablet pazarında istikrarlı bir çizgi izleyen Asus ZenPad ailesi) bana ne diyecegini adim gibi biliyorum da neyse deyip gecelim

Sen hangi yillardan bahsediyorsun?

Sen hangi istikrardan bahsediyorsun?

Asus tablet pazarinda neydi ki ne oldu?

8 saat kullanim suresi eslik edecekmis.

bu tablette enerji harcayacak islemci mi var

Bu tablette enerji tuketecek grafik karti mi var.

Butun bunlari sende biliyorsun ya

işte işin aci veren kismida burda zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.