Şimdi Ara

Acemilikten sonrası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşı askere uğurladık acemiliğe tokat geldi ondan sonrasında gideceği yerler rastgelemi yoksa belirli yerlermi okudumda şırnak filan diyorlar kötü yerlere düşmez inşallah

• Kaderde ne yaziliysa o. Birileride gidecek oralara hem bu vatan bizim diyoruz hemde doguda ne askerlige ne memurluga sicak bakiyoruz. Bence herkes askerligini en zor sartlarda yapmali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSAVRAM

arkadaşı askere uğurladık acemiliğe tokat geldi ondan sonrasında gideceği yerler rastgelemi yoksa belirli yerlermi okudumda şırnak filan diyorlar kötü yerlere düşmez inşallah

Benim teyzemin oğlu da acemi yi tokatta yaptı ustaya adanaya düştü bi ihtimal olarak söylemek istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitim birliği Tokat ise gideceği yerler bazı sebepler dışında (ikiz kardeş, Abi Doğuda görev yapma) Huduttur. %95 Artvin, Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı, Van, Hakkari, Şırnak, Mardin, Ş.Urfa, G.Antep, Kilis Olacaktır.. Şansı var ise %5 ihitmal ile Kırklareli ve Edirne olur.

Bu arada bende Tokat'tan dağıtım izinine geldim Karsa gidiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RIME -- 17 Haziran 2016; 13:20:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.