Şimdi Ara

Navimex android igo primo tam ekran hız gostergesi problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Astra j navimex android aldim.igo Primo da surus esnasinda sinir bozucu hiz gostergesi cikmakta. Ekrana dokununca haritaya donuyor ama sonra tekrar cikiyor. Bunu iptal etmenin bir yolu varmi. Ayarlara baktim ama bulamadim.
    Tesekkurler.
     Navimex android igo primo tam ekran hız gostergesi problemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendim cozdum. İgo kurulu klasorde ux diye bir klasor var. Bu olay bir plug in miş. Bu klasörden Speedometer_mod_ari+ ve ari_Screensaver+HUD_zsiga68 dosyalarını silince duzeldi. Silme yerine başka bir yere de taşıyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeFFreY.JeY -- 16 Aralık 2016; 21:10:51 >
  • JeFFreY.JeY kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum.
    Çok sinir bozucu bir sorun; zira ekranda haritayı görmeyi engelliyor !
    Convex marka android işletim sistemli bir multimedya cihaz kullanıyorum.
    Bahsettiğiniz işlemi nasıl yapabilirim ?
    ux klasörünün içinde olduğu igo klasörüne nereden ulaşıyoruz ?
    Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum....
  • Cihazdan memnun musunuz? Sizde ki 5.1.1 olan model mi 4.4.4 olan mı? Sizde de Astra J var sanırım bende de astra J var nasıl memnun musunuz uyumu nasıl bir sıkıntı çıkardı mı? Bluetooth görüşme özelliği nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

Cihazdan memnun musunuz? Sizde ki 5.1.1 olan model mi 4.4.4 olan mı? Sizde de Astra J var sanırım bende de astra J var nasıl memnun musunuz uyumu nasıl bir sıkıntı çıkardı mı? Bluetooth görüşme özelliği nasıl?

Size gonderdiğim mesajı buraya alayım da herkes görüp fikir sahibi olabilir.

Merhaba,
    Cihazdan genel olarak memnunum bende 4.4 olan versiyonu var. Evt bendede astra var. Bu cihazdan daha once necvox un dandik bir modeli vardı bunu sipariş ettim eskisini söktüm kendim taktım. Biraz uğraştırdı ama sonuçta başardım. Ben tavsiye ederim 1200 civarına alınacak en iyi cihazlardan birtanesi.
    Bluetooth ile birkackez gorusme yaptım gayet iyi karşımdaki de gayet iyi ses aldığını soylemişti.
    Cihaz ben aldıgımda son versiyondu, bir onceki versiyonunda yol bilgisayarı ingilizce oluyormuş. Bunda oyle bir problem yok 16gb dahili hafızası yeterli isterseniz usb disk te takabilirsiniz.
    Android sistemini biraz hafifletmişler bazı sistem ozellikleri falan yok zaten onlarda lazım olan seyler değil. Gayet hızlı açılıyor tahmini ilk calıstırmada 10-15 sn de hazır oluyor. Kısa süreli aç kapalarda ise 5sn civarı yeterli.
    Merak ettiğiniz birsey varsa cevaplayabilirim.
    İyi aksamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiguan_801

Aynı sorunu ben de yaşıyorum.
    Çok sinir bozucu bir sorun; zira ekranda haritayı görmeyi engelliyor !
    Convex marka android işletim sistemli bir multimedya cihaz kullanıyorum.
    Bahsettiğiniz işlemi nasıl yapabilirim ?
    ux klasörünün içinde olduğu igo klasörüne nereden ulaşıyoruz ?
    Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum....

Merhaba,
    Google play store'dan es file explorer programını indirin.

Bu adımdan sonra IGO dan tamamen çıkmalısınız

SD karttaki IGO klasorunu bulun
    Bu klasor icinde Speedometer_mod_ari+ ve ari_Screensaver+HUD_zsiga68 dosyaları olacak bunların ikisini de seçip KES yapın
    Bir üst klasöre (IGO) çıkın yeni bir klasör olusturun adı onemli değil
    Kestiğiniz dosyaları buraya yapıstırın.

Bunlar add-on yani ekstra ozellik IGO için ama faydasından çok zararı var.

Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeFFreY.JeY

quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

Cihazdan memnun musunuz? Sizde ki 5.1.1 olan model mi 4.4.4 olan mı? Sizde de Astra J var sanırım bende de astra J var nasıl memnun musunuz uyumu nasıl bir sıkıntı çıkardı mı? Bluetooth görüşme özelliği nasıl?

Size gonderdiğim mesajı buraya alayım da herkes görüp fikir sahibi olabilir.

Merhaba,
    Cihazdan genel olarak memnunum bende 4.4 olan versiyonu var. Evt bendede astra var. Bu cihazdan daha once necvox un dandik bir modeli vardı bunu sipariş ettim eskisini söktüm kendim taktım. Biraz uğraştırdı ama sonuçta başardım. Ben tavsiye ederim 1200 civarına alınacak en iyi cihazlardan birtanesi.
    Bluetooth ile birkackez gorusme yaptım gayet iyi karşımdaki de gayet iyi ses aldığını soylemişti.
    Cihaz ben aldıgımda son versiyondu, bir onceki versiyonunda yol bilgisayarı ingilizce oluyormuş. Bunda oyle bir problem yok 16gb dahili hafızası yeterli isterseniz usb disk te takabilirsiniz.
    Android sistemini biraz hafifletmişler bazı sistem ozellikleri falan yok zaten onlarda lazım olan seyler değil. Gayet hızlı açılıyor tahmini ilk calıstırmada 10-15 sn de hazır oluyor. Kısa süreli aç kapalarda ise 5sn civarı yeterli.
    Merak ettiğiniz birsey varsa cevaplayabilirim.
    İyi aksamlar.

Çok teşekkürler.
  • İyi akşamlar. Benim aracım fiat bravo. 4.4.4 sürümlü cihaz mevcut. Ürünü alalı 2 sene falan oldu. İgo yazılımını nasıl güncellediniz.

• Siyah bir ekran üzerinde hızınızın yazdığı ekran çıkıyorsa sağ tarafta açma kapama tuşu gibi buton var ona basın haritaya donuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2012 c4 excelusive aracıma navimeks taktirdim hafta sonu. an itibari ile radyo berbat, bltt çok iyi fakat telde görüşme yaparken sesi karşıya iletecek bi mikrofon vs gerekiyor gibi.. ama önemli iki problem var 1. direksiyondan olan park yeri ölçme fonksiyonu ekranda görünmüyor artık 2. sinyal vb uyarı sesleri çok güzel iken artık iğrenç bi tonda çalıyor ve çok karıştırdım değiştirmedim. araç donanım bilgilerine ilişkin menu vs tuşu devrede değil, basınca başka bişeyler çıkıyor.. bu sorunlar ile ilgili yardımci olabilirmisiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.