Şimdi Ara

YARDIM... 50-60 TL UYDU TAVSİYESİ (BİRAZ ACİL...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler. Uydumuz bozuldu. Ye ni uydu lazım uygun fiyatlı. Scart girişli sd uydu olması lazım. Şuan için NEXT KANKY düşünüyorum daha iyi bir tavsiyeniz var mıdır ? NEXT KANKY'i alırsam kablodan yazılım güncellememe gerek var mı yoksa üzerinden yapabilir miyim ? Kank'nin güncel model olduğunu nasıl anladım ?

Bir de acaba YU-MA-TU cihazları güvenilir midir ? Şimdiden herkese teşekkürler. Lütfen tavsiyelerinizi eksik etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torquehp -- 29 Mayıs 2016; 10:25:29 >

• hangi şehirdesin yeğende hd cihaz var ucuz yollu satsın sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirlikaplan

hangi şehirdesin yeğende hd cihaz var ucuz yollu satsın sana

Hd olmaz bana SD lazım. İkinci el de düşünmüyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dreambox var sd hemde şifre çözer modemini bağlıycan avrupa yetişkin maç kanalları açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirlikaplan

dreambox var sd hemde şifre çözer modemini bağlıycan avrupa yetişkin maç kanalları açılıyor.

Dreambox fiyatları pahalı malesef ben 50 tl civarına arıyorum. sizce next kanky mi iyidir yoksa hiremconun bu modeli mi daha iyidir ?

http://www.hepsiburada.com/hiremco-mini-sd-tkgs-guncellemeli-uydu-alici-p-EVHIREMCOMINIPLUS
  • senin aradığın fiyata vericek sen bak haziran ayı geliyor maclar felan basliycak firsati kaç.ırma
  • hiremcoda bazı sorunlar vardı yorumları oku derim ama o fiyatlara zaten baska alınabilcek uydu yok. Next de alabilirsin en azından garantisi iyidir. Yumatu vs sakın bulaşma paranı cope atarsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

hiremcoda bazı sorunlar vardı yorumları oku derim ama o fiyatlara zaten baska alınabilcek uydu yok. Next de alabilirsin en azından garantisi iyidir. Yumatu vs sakın bulaşma paranı cope atarsın..

Next kanky aldım ama malesef iade ettim. Görüntüsü gerçekten çok kötüydü. Özellikle görüntüde objenin bittiği dikey sınırlar yatay biçimde çok kötü titriyordu. Mesela spikerin yanaları,harflerin dikey sınır çizgileri,sunucunun ceketinin yakaları gibi. Eski uydumu 5 tl ye kopan lehimlerinin yaptırdım(dişi scat ile,devre kartı arasındaki bağlar). Çok güzel görüntü gösteriyo. Belki 2006-2007'denberi var ama gerçekten değerini bilmiyor muşum, inanır mısınız içindeki uydu seçeneklerinde turksatı 1c diye gösteriyor.eski digitürk uydusu(vestel sanırım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.