Şimdi Ara

Moba Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dota 2 , LoL , Hots , HoN ve Smite dışında oynanabilcek moba var mı ?

Son baktıgımda infinite crisis kapanmış dawngate kapanmış strife steame gelmiş lakin oyuncusu yok

Önerileriniz varsa yazarsanız çok sevinirim

Teşekkürler

• Vain glory ama telefondan fakat bluestacks varsa pc dende oynayabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • etrafınabakançocuk kullanıcısına yanıt
    Görmüştüm de hoşuma gitmedi pek crytek'in mobası çıkıyormuş Arena of Fate ye de pek bir topluluk oluşmamış bide closed betada :(
  • Bu saydıkların dışında alternatif yok sanırım lol varken her çıkan moba tutunamiyor halbuki dawngate gayet eğlenceliydi yine strifeda iyiydi ama oyuncu yoktu hep aynı kisilerle oynuyorduk vaingloryde telefona indireli 6 aydan çok olmuştur 1 kere zaman bulupda giremedim

• moba=low
  • Paragon var Epic Games'in. Şu an betada, lole göre daha yorucu tabi mouse kullanımı olsun hareket için wasd kullanımı olsun. Yine de Smitea göre grafikleri bayağı iyi. Bir iki aya free kullanıma açılır. İstersen bi göz atabilirsin. (beta üyelik 20 dolardı ben iki ay önce aldığımda)

• Kiseki no Sedai K kullanıcısına yanıt
    Tps olarak oynamayı sevmiyorum smite ı oynamama sebebim bu
  • steama bi bak orda vardı adı aklıma gelmedi şimdi gelirse editlerim benimde hoşuma gitmişti oyun indirecektim hatta kısacası steamdan filtreleyip araştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

steama bi bak orda vardı adı aklıma gelmedi şimdi gelirse editlerim benimde hoşuma gitmişti oyun indirecektim hatta kısacası steamdan filtreleyip araştır

Steamda MOBA taginda 70+ oyun var. Bunların 68 tanesi ÖLÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Bu saydıkların dışında alternatif yok sanırım lol varken her çıkan moba tutunamiyor halbuki dawngate gayet eğlenceliydi yine strifeda iyiydi ama oyuncu yoktu hep aynı kisilerle oynuyorduk vaingloryde telefona indireli 6 aydan çok olmuştur 1 kere zaman bulupda giremedim

Dawngate oynadım güzeldi

• He bu arada deedbread var yeni geldi steame nasıl bilmiyorum bayada dlc dağıttılar oynayan varsa bende dlc kodları var ulaşsın vereyim hemde bir yorum aliriz oyun nasıl

• Vainglory.

• Paragon 26-30 Mayıs arasında free kayıt ol ( bugün son) cidden grafikleri çok güzel

• Strife

steamde ücretsiz
  • Fractured Space

Şu oyuna bir bakın 31 tl idi ücretsiz yaptılar bir süre şimdi free to play olmuş uzay oyunu moba türünde 3 boyutlu hareket imkanı silahlar totem tarzı drone bırakma imkanı vs iyi gibi...

1-2 Gameplay izle hoşuna giderse al gitmezse boşver mobaya bakış açıları biraz farklı.

Kota canavarı haberin olsun ben güncellemelerini yapmıyorum artık...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.