Şimdi Ara

Hep Hoşuma Gitmiştir Lumia

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
68
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hep nette mağazada falan görürdüm hepte hoşuma giderdi ama tam olarak performans konusunda nasıldır bilemiyorum.Elimde 4S var, tek yaptığım netten film izlemek veya youtubeda takılmak belki birazda sosyal ağlarda.Oyun ara sıra olabilir.Lumia sizce nasıldır almalı mıyım? Tavsiye edeceğiniz en iyi modeli nedir peki almalıysam? Eğer alırsam iphonedaki gibi rahat rahat her siteye girip rahatçana tam ekranda her filmi izletir mi?(En önemsediğim nokta.) Androidte sıkıntı yaşadığım olay bu her zaman bir filmi oynatmama ve tam ekran olmama sorunu yaşadım tabletimde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İphone mağazasından Sonra tamamen bir hayal kırıklığı olacaktır Mağaza bunu belirtmek isterim,Onun haricinde İos işletim sistemi gibi Az ram ve işlemci gücü ile Yada şöyle diyeyim daha az gereksinim ile işini
    halleden bir sistem Windows sistemi...
    Stabildir...Kasmaz kolay kolay...donmaz...Bunlar iyi yönleriii.
    Zamanla AAAAA bu uygulama bile mi yok demen içten bile değil....
    Aşırı bir şey beklememek gerek..Bunda da her siteye girmen ve tam ekran izlemen Android yazılımından üstün değil...
    Şimdilik tavsiye etmem ama Aylar-Yıllar sonra neler değişir işletim sisteminde ne gibi extralar gelir bilemem ama Tavsiyem ALMA......( 3 yıl Windows Phone kullanan bir dost)
  • attci kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam peki dediklerim çerçevesinde 4s gibi işimi gören telefon var mı ?

• Fiyata göre karar ver.?

* 900-1000 vereceksen------ GM 5 plus
    * 1100-1300 arası verirsen--- Lenovo P1 veya 5s
    * 1900-2000 ise SE
    *2000 ve üstü ise---- 6s - s7 vb. modellere bakabilirsin...
  • attci kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam zahmet edip yazmışsınız.

• Lumia 525 var. Cogu uygulama yok stabil sorunsuz çalışıyor ama bir sure sonra sıkılıyor insan 1 yıla yakın zamandır kullanıyorum. Ucuz, seri ve akıcı, taÅŸ gibi bir telefon.. Arayüz sorunu yok, alışmak ve kullanmak kolay.. Windows uygulamaları dışında üçüncü parti yazılımların belli baÅŸlı olanları dışında sıkıntılar var, bunları yapanlar üzerine gidip çözmüyor yani güncelleme zayıf.. MaÄŸazası, göstermelik uygulamalarla dolu.. Ne yazıkki bunların çoÄŸu sorunlu çalışıyor. Bütün bunlar telefonun niteliklerini ve yeteneklerini kısıtlıyor. WP telefonları bir türlü kabullenilememiÅŸ . Android uygulamaları her mecrada at koÅŸtururken bu imkandan mahrum kalmak üzücü..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lumia alma alırsanda internetten dizi film izlemeyi unut.Güncelleme desteği de yok

• Almanın manası yok o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: BluSpy

Almanın manası yok o zaman.

Evet ben aldığıma bu yüzden pişman oldum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.