Şimdi Ara

Audi A4 vs Mercedes C-Class vs BMW 3 Series vs Jaguar XE // Kazanan Audi A4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Audi A4 vs Mercedes C-Class vs BMW 3 Series vs Jaguar XE // Kazanan Audi A4

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Videonun başlığında A4 ilk sırada.Rakibi 3 araç klasik renklerde seçilmiş ama A4 kırmızı.

Pek objektif gelmedi bana bu inceleme.

Bütçem biraz daha artsa arabayı Jaguar XE R-Sport'la değiştirmeyi düşünürdüm.Çok başarılı bi model olmuş bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu izlemedim ama Mercedes tercihim olurdu

• Mecmua takiminin hic bir dedigi ciddiye alinmaz.xe daha ustun bu araclardan.bmw nin surus dinamikleri mercedesin konforu ve kendini özel hissettirmesi tipsiz a4u ancak mecmualar birinci secer

• kartalus kullanıcısına yanıt
    Bugun yolda metalik kirmizi xe gordum. Muhteşem olmuş.

• A4 ün tasarımı rezalet ancak iç mekan kalitesi diğer tüm modellerden iyi. Sürüş dinamikleri konusunda Bmw ve audi başı çeker. Mercedes bunların arasında hiçbir konuda üst sırada yer alabilecek bir otomobil değil. C serisinde herşeyden biraz var ama en iyi olduğu nokta atışı bir konu yok.

Gelelim Jaguar XE ye , A4 arkadan nekadar tipsizse Jaguar XE de bir okadar tipsiz. XE nin stoplarına bi yakından bakın çin malı araba gibi duruyor arkası. Stopların dizaynı çok fason. Arka tasarım rezil..

Bu arabalardan hiçbiri benim tercihim olmazdı ama illaki olacaksa 40. yıl f30 olurdu.. A4 komple tasarımdan kaybediyor, XE kalite ve arka tasarımdan kaybediyor, C serisi herşeyden kaybediyor.. F30 en azından sadece kaliteden kaybediyor. İçlerinde en kalitesiz iç mekan F30 da. Oda deri koltuk deri kapı içleriyle bir nebze düzelebiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 28 Mayıs 2016; 20:45:05 >
  • tatmin edici bir test değil. insanda karakter ne kadar önemliyse arabadada karakter o kadar önemli. bize gösterdikleri sadece giyindiklerinde nasıl oluyorlar. aracın karakterini değil.
  • Audi mi kazanmış? Tekrar denesinler.

• passat nerde ?
  • Passat ın rakipleri 5, A6, E ve XF serisi; bu araçlara haksızlık olur karşılaştırmak :(
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Ben İstanbul'da beyaz R-Sport gördüm,trafikte bir süre yanyana gittik.Tasarım olarak çok hoşuma gitti gerçekten.D sınıfına yeni bi soluk getirdi bence.

• Jaguar XE'nin malzeme kalitesi ve işçiliği gerçekten olması gerektiği kadar iyi değil, torpido kapağı ve kapıların altındaki plastikler olduğu gibi ucuz sert plastik. F30da bile oralar yumuşak plastik. Aralarında en kaliteli model bence W205 C. C'de motor şanzıman konularında bu araçların gerisinde kalıyor, ve iç mekanı baya dar.

• Süper.

Audi partisi başlasın.

Audi A4 vs Mercedes C-Class vs BMW 3 Series vs Jaguar XE // Kazanan Audi A4

Sonuçta audi ne demiş?

Yaşayın ve hissedin demiş.
  • Hepsinden az az almış. Öne çıkan bir özelliği yok ama hiç bir alanda geriye de düşmemiş.
  • f30 bana göre modern e36. bir sonraki kasa modern e46 olursa işte ozaman rakipleri oturup kara kara düşünsünler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 28 Mayıs 2016; 22:42:57 >
  • Diğer 3 üne lafım yok hepsinin üstün olduğu bir yer var
    Ama bu A4 ün hiçbir üstünlüğü yokken birinci olması gerçekten tarafsız olmadığını gösterir
  • A4 Quatro'suz bir hiç,genel olarak vasat.. XE Tamam şekil has ama yine olmayan birşeyler var.. C'de motor/şanzıman ve iç mekan darlığı güzelim kalite ve işçiliği batırıyor.F30 3 Yine KRAL
  • Yeni A4'ü yolda görünce... ''Yeni'' olduğunu sadece ve sadece farındaki çapaktan anlayabiliyorum.

Jaguar... 85 model XJ6'nın sadece jantındaki ruh kadar ruh yok tasarımında.

Diğer ikisi... Ben BMW derim. Ama Estoril ve beyaz harici...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

passat nerde ?

• xe jaguarın prestijini düşüren bir araç bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.