Şimdi Ara

80-90BİN TL BANDINDA 0 VE 2. EL ARAÇ ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÇOK UZUN ZAMANDIR ARABA DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. İLK DÜŞÜNCEM 0 ALMAK ANCAK PİYASA ŞU ANDA ÇOK YÜKSEK. MERAKLA BEKLEDİĞİM RENAULT TALİSMAN'A 140BİN TL FİYAT VERDİLER. AÇIKÇASI 100BİNİ GEÇMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM. MEGANE SORDUĞUMDAYSA 100BİN TL FİYAT VERİLDİ AÇIKÇASI BU FİYATLARA BU ARABALARA BİNMEK PEK İÇİME SİNMEDİ ÇÜNKÜ 15 KASA PASSAT'IN 2. EL FİYATI 100BİN TL. BU YÜZDEN 2. EL ARAÇLARI DA LİSTEME EKLEMEK İSTEDİM.

ŞU AN DÜŞÜNDÜĞÜM ARAÇLAR: 0 İÇİN RENAULT KADJAR VE OPEL INSIGNIA
    2. EL İÇİN VOLVO S60

ARAÇTA İSTEDİĞİM FAZLA Bİ ÖZELLİK YOK. AMA ÖNCELİKLERİM DİZEL VE OTOMATİK OLMAZSI VE ARAÇ HACMİNİN YETERLİ DERECEDE BÜYÜK OLMASI. (SEDAN VEYA JEEP)

ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

• fiat fiorino multijet 1.3 / az yakar, passat'dan daha iyi kaçar, iç hacmi geniş, istemediğin kadar bagaj var

geriye kalan paranın bir kısmıyla arsa al 5 10 bin civarında bir kısmınıda lösev'e bağışla
    banada bir 100 kağıt ateşle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 28 Mayıs 2016; 20:17:23 >
  • S60 hacmen yetiyorsa baska arac bakmaya gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

S60 hacmen yetiyorsa baska arac bakmaya gerek yok

S60 ŞU ANDA 2. ELDEKİ TEK TERCİHİM GİBİ GÖRÜNÜYOR ANCAK FARKLI ARAÇ ÖNERİLERİYLE KARŞILAŞTIRMA ŞANSIMIZ OLACAĞI İÇİN BURAYA YAZMAK İSTEDİM.
    MESELA ÇEVREMDEN AUDI NEDEN BAKMIYORSUN DİYENLER OLDUKÇA FAZLA.
    A3 SEDAN-A4-S60 KIYASLAMASI İÇİN NE DERSİNİZ SİZ MESELA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

fiat fiorino multijet 1.3 / az yakar, passat'dan daha iyi kaçar, iç hacmi geniş, istemediğin kadar bagaj var

geriye kalan paranın bir kısmıyla arsa al 5 10 bin civarında bir kısmınıda lösev'e bağışla
    banada bir 100 kağıt ateşle

HACMEN DERKEN TİCARİ KASTETMEMİŞTİM HOCAM
  • Geniş araç istiyorsan insignia
    Güvenli ve donanımlı istiyorsan s60

• jeep renagade bir incele bence
  • Büyük harf yerine küçük harfle yazmayı denersen daha fazla öneri gelecektir forumdan

• quote:

Orijinalden alıntı: entigin

Büyük harf yerine küçük harfle yazmayı denersen daha fazla öneri gelecektir forumdan

İlginç bi yaklaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Res+

jeep renagade bir incele bence

Listeye ekledim
  • Bu fiyatlar da bmw ve mercedes ten sasmam, Audi bile olmaz

• Volvo araç al hocam. Kendini farklı hissedersin. Çelik gibi araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dddr

Bu fiyatlar da bmw ve mercedes ten sasmam, Audi bile olmaz

2009-2010 bmw 3.18d
  • A3 sedan c premium,s60 d premium.iki gömlek var arada karsilastirmasi bile hata olur.dedigim gibi temiz s60 alınabiliyorsa digerlerini konuşmak yersiz

• Renegade çöp kalır s60ın yanında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

A3 sedan c premium,s60 d premium.iki gömlek var arada karsilastirmasi bile hata olur.dedigim gibi temiz s60 alınabiliyorsa digerlerini konuşmak yersiz

Valla hocam ben de aynı şekilde düşünüyorum da anlayacağınız üzere bu muhabbet açıldıkdıkça herkes bi fikri atıyor benim kafama da yatan s60 açıkçası.

Bir de kafamda şöyle bi soru var acaba bi 10 15bin daha fazla verip passat almak mantıklı olur mu? Geçenlerde bi arkadaşımla konuştum kendisi s60 kullanıyor. Passat daha randımanlı tarzında bi yorumda bulundu. Daha doğrusu daha iyi sürüş hissi veriyor dedi. Konfor açısından ne dersiniz? Bu arada bu araçlardan birini kullandınız mı diye de eklemek isterim çünkü henüz yeni kasa passatı deneme şansım olmadı malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

Renegade çöp kalır s60ın yanında.

Performans olarak doğrudur ama Renegade multijet motoru da fena sayılmaz hocam. Tasarım olaraksa aracı beğeniyorum ama kokpiti pek hoşuma gitmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayjan

Volvo araç al hocam. Kendini farklı hissedersin. Çelik gibi araba.

Genelde yorumlar böyle hocam güvenlik açısından şüpheye gerek yok çelik gibi diyorlar.
    Yorum için teşekkürler

• S60in koltugu passati satin alir onunla arada da birkac gomlek var.konfor ve randiman babında ise tam sivamis arkadasiniz b8 passat oldukca sert bir arac ve asiri buyuk.şanzımanı da sorunlu.volvoyu defalarca kullandim testte passat ise yakinlarimda mevcut hem b7 hem b8 kasa olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 29 Mayıs 2016; 5:51:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzalonso

quote:

S60 hacmen yetiyorsa baska arac bakmaya gerek yok

S60 ŞU ANDA 2. ELDEKİ TEK TERCİHİM GİBİ GÖRÜNÜYOR ANCAK FARKLI ARAÇ ÖNERİLERİYLE KARŞILAŞTIRMA ŞANSIMIZ OLACAĞI İÇİN BURAYA YAZMAK İSTEDİM.
    MESELA ÇEVREMDEN AUDI NEDEN BAKMIYORSUN DİYENLER OLDUKÇA FAZLA.
    A3 SEDAN-A4-S60 KIYASLAMASI İÇİN NE DERSİNİZ SİZ MESELA?

Aman diyim hocam , audi a3 sedan gibi bir hataya düşmeyin.
    Berbat bir araba değil. Ama kesinlikle a3 HB ile kıyaslanamaz. Neden bilmiyorum ama a3 sedan olmamış , bindim kullandım.
    Onun dışında size fikir vermek için.
    Izlenimlerim (hepsini kullandım)

Volvo s60- Koltukları müthiş rahat, al eve götür.
    Otomatik şanzuman normal kullanımda iyi , performanslı kullanmadım fazla ama pek tatminkar değil gibi.
    Konfor bakımından gayet iyi. Yakıt olarakta 8 litre civarı ortalama.

BMW 320d(e90) - Herşeyden önce keyifli , sürüş pozisyonu filan sanki spor araba hissi veriyor. Şanzuman çok iyi. Konfor olarak s60 ın bir tık altında . S60 daha uysal.
    Yakıt olarak 11 litre ( Performanslı kullanım , bayağı gazlamıştım)

BMW 520d- Ikisini birleştir. Az daha büyüt :) :)
    E60 kasa bu arada. Bir bakın derim. Güzel araçlardır , alanı pişman etmez . Eğer yakıt derdiniz yoksa 530d alın.
    520d ile ortalama 7 yakıyorsan 530d ile 10 yakarsın. Ama fena kaçar .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.