Şimdi Ara

1.000.000 TL paranız olsa hangi işi kurardınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
8
Favori
7.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizce 1.000.000 TL'ya neler yapılabilir? Hayalleriniz, yapabilecekleriniz nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kerhane acarim, ulke kitlikta doyurmak lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khryseis -- 28 Mayıs 2016; 16:14:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khryseis

Kerhane acarim, ulke kitlikta doyurmak lazim.

• Başka hayaller var mı? :)

• internet cafe saati 3 liradan 200 masa günde 12 saat çalışsa günlük 7200 tl aya vurduğumuzda 144 bin tl. Bunun 44 k sını cafeye harcasak 100 k iyi para iyi iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

internet cafe saati 3 liradan 200 masa günde 12 saat çalışsa günlük 7200 tl aya vurduğumuzda 144 bin tl. Bunun 44 k sını cafeye harcasak 100 k iyi para iyi iyi

Bu kadar müşteriyi nerden bulacaksınız peki? :)

• Hayalleri olan çok az insan var galiba :)

• Araba alıp satardım karlı iş

20 binlik arabaya 2 bin kar koyarsın

200 binlik arabaya 20 bin lira
  • İş kurmazdım. Kendime bir çiftlik yapıp öyle geçinirdim. Belki tavuk falan satardım.

• Kadıköy'de büyük bir cafe açardım, butik gibi olurdu ama, içeride kitap okuma imkanı, etkinlikler filan, herhalde 1 milyon tl ile açacağım cafe zaten çok büyük ve gösterişli olurdu

Moda caddesinin biraz aşağısı gençlerin en çok olduğu yerler bana göre, orada iyi olurdu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueExorcist -- 28 Mayıs 2016; 16:49:09 >
  • Pcler, mekan dekorasyon, kulaklık falan vs 820 bin tl tutuyor. Kadiköyün en işlek yerinde kiraya 40 k desek 860 bin tl gitti. Elimizde kalan 140 bin tl ile ödül havuzu oluşturup çeşitli turnuvalar yapacağız. Bundan daha iyi adam çekme yöntemi yoktur.

Bkz. adeks, gameekstra

• quote:

Orijinalden alıntı: MuhteremDede

Araba alıp satardım karlı iş

20 binlik arabaya 2 bin kar koyarsın

200 binlik arabaya 20 bin lira

Güzel iş. Çok iyi anlamak lazım ama. Bir de bildiğim kadarıyla devlet sağlam vergiler koydu araba al sat işine...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

İş kurmazdım. Kendime bir çiftlik yapıp öyle geçinirdim. Belki tavuk falan satardım.

Güzel bir hayal :) insan kendine vakit ayırmayı bilmeli ama bu biraz fazla gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueExorcist

Kadıköy'de büyük bir cafe açardım, butik gibi olurdu ama, içeride kitap okuma imkanı, etkinlikler filan, herhalde 1 milyon tl ile açacağım cafe zaten çok büyük ve gösterişli olurdu

Moda caddesinin biraz aşağısı gençlerin en çok olduğu yerler bana göre, orada iyi olurdu :)

Evet mantıklı :) hem eğlenceli hem de sosyal bir ortam oluşturulabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Kadıköy'de büyük bir cafe açardım, butik gibi olurdu ama, içeride kitap okuma imkanı, etkinlikler filan, herhalde 1 milyon tl ile açacağım cafe zaten çok büyük ve gösterişli olurdu

Kadıköyde genelde gençlik kafeleri çok tutuyor, hem bende çok severim, tarihi bir yapısı olacak, arkada jazz blue müzikler, sakin bir ortam yani tam öğrenciler ve yaşlı insanlar için ideal bir mekan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Pcler, mekan dekorasyon, kulaklık falan vs 820 bin tl tutuyor. Kadiköyün en işlek yerinde kiraya 40 k desek 860 bin tl gitti. Elimizde kalan 140 bin tl ile ödül havuzu oluşturup çeşitli turnuvalar yapacağız. Bundan daha iyi adam çekme yöntemi yoktur.

Bkz. adeks, gameekstra

Ankara'da olduğum için Kadıköy'ü pek bilmem ama dediginiz gibi bir uygulama gayet ayak çekebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 28 Mayıs 2016; 16:57:10 >
  • Yeni avm lerden birine Burger King açardım.
  • -BİM'den hisse alırdım.

-Ev alıp kiraya verirdim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Kadıköyde genelde gençlik kafeleri çok tutuyor, hem bende çok severim, tarihi bir yapısı olacak, arkada jazz blue müzikler, sakin bir ortam yani tam öğrenciler ve yaşlı insanlar için ideal bir mekan :)

Tuttum bu fikri güzel bir konsept :)

• Değerlenecek bir yerden büyük bi arsa alırdım.
    5-6 yıl sonra en az 2 katını teklif ederler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.