Şimdi Ara

XBOX ONE 500 GB YENİ SERİ SIFIR ÜRÜN + 3 ADET OYUN, SÜPER FİYAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • XBOX ONE 500 GB YENİ SERİ SIFIR ÜRÜN + 3 ADET OYUN, SÜPER FİYAT

Merhaba.
    XBox One oyun konsolum satılıktır.
    Cihaz 09.05.2016 Tarihinde Bimeks'ten alınmış, resmi Microsoft Türkiye garantili, kutulu, faturalı bir cihazdır.
    Spot veya Paralel ithalat ürün değildir. Bimeks faturası, garanti belgesi full kutu ve içeriği yanında verilecektir.
    Cihazın Blu-Ray okuyucusu ses yaptığı için servise verilmiş, konsol ve gamepad 17.05.2016 tarihinde garantiden sıfır olarak değişmiştir.
    Garantiden gelen sıfır cihaz sadece kontrol amaçlı açılmış ve sonrasında kutuya geri konulmuştur. Elimde zaten PS4 olduğu için onunla devam edip bunu satmaya karar verdim.
    Resimlerden göreceğiniz üzere jelatinleri vs üzerindedir. Nokta nokta görünmesi de üzerindeki jelatinlerden. Çakal kullanılmış ürünü bize kasıyor diye düşünmeyin :)
    Yeni seri, 3,5 mm kulaklık çıkışlı gamepad e sahip modeldir.
    XOne nedir diyen olursa PS4 ün dengi bir cihaz. Güzel bir oyun kütüphanesi, süper bir online servisi ve çok avantajlı Live Gold ve EA Access üyelik imkanları var. Live Gold her ay bedava 4 oyun veriyor. Cihaz ek olarak XBox 360 oyunlarının da çoğunu çalıştırıyor. Yani geriye dönük uyumluluğu var. Zaten beni de cezbeden bu olmuştu. Daha fazla bilgi isteyen googling yapabilir.
    Satışın İstanbul içi elden, birer çay içerekten olması tercihim.
    Bu cihaz nedir, ne değildir diye görücüye gelmek isteyen kolasını, cipsini alıp gelebilir.
    Fiyat 999 TL.
    Takas ve pazarlık yok. Fiyatım iyi bence sıfır ürün için. Hemi gamepad de 3,5 mm jacklı
    Cihazın yanında içinde 8 adet oyun olan live hesabımı da veriyorum.
    Oyunlar resimlerde görünüyor. Bunlardan 3 tanesini
    Gears of War Judgement
    Gears of War 3
    Plant vs Zombies i XBox One konsolunuzda oynayabileceksiniz.
    Diğerleri şimdilik X360 ta çalışıyor. Geri uyumluluk destekleri gelirse onlar da çalışacak XOne da.
    Hayırlı alışverişler herkese.

XBOX ONE 500 GB YENİ SERİ SIFIR ÜRÜN + 3 ADET OYUN, SÜPER FİYAT  XBOX ONE 500 GB YENİ SERİ SIFIR ÜRÜN + 3 ADET OYUN, SÜPER FİYAT  XBOX ONE 500 GB YENİ SERİ SIFIR ÜRÜN + 3 ADET OYUN, SÜPER FİYAT

XBOX ONE 500 GB YENİ SERİ SIFIR ÜRÜN + 3 ADET OYUN, SÜPER FİYAT  XBOX ONE 500 GB YENİ SERİ SIFIR ÜRÜN + 3 ADET OYUN, SÜPER FİYAT  XBOX ONE 500 GB YENİ SERİ SIFIR ÜRÜN + 3 ADET OYUN, SÜPER FİYAT

XBOX ONE 500 GB YENİ SERİ SIFIR ÜRÜN + 3 ADET OYUN, SÜPER FİYAT  XBOX ONE 500 GB YENİ SERİ SIFIR ÜRÜN + 3 ADET OYUN, SÜPER FİYAT
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 3 Haziran 2016; 16:00:45 >

• Hocam super fiyat demissinde her yerde kac para oldugunu aradim ama bulamadim :D fiyati belirtmemissin galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo1231

Hocam super fiyat demissinde her yerde kac para oldugunu aradim ama bulamadim :D fiyati belirtmemissin galiba

Süper gizli fiyat
    İlanı notepad den kopyalarken atlamışım fiyat yazdığım satırı.
    İlanı düzenledim, fiyat ekledim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.