Şimdi Ara

İki İlanı Kasrşılaştırabilir Miyiz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Daha önce 45 bin tl bütçe ile c sınıfı dizel manuel az donanımlı düşük km de araç baktığımı yazmıştım. Ancak piyasa çok uçuk ki bulamadım. Krediye mecbur bulaşarak biraz rakamı arttırdım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-astra-cosmo-dokunmatik-ekranli-0-ayarinda-acillll-301501845/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hata-yok-boya-yok-degisen-yok-2013-model-golf-1%2C6tdi-comfortline-300404705/detay

Bütçe maximum 63-65 arası olacak. Dizel Manuel HB olacak. Teşekkür ederim.

• Golf 7 tabiki
    Astra hem eski kasa hemde daha hantal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deorro4 kullanıcısına yanıt
    Astra 136 hp bakıyorum , yeterli gelir gibi düşünüyorum ama .. 110 luk kesinlikle düşünmüyorum.
  • Gerçekten hatasızsa gofl tabi ki. Golf 7 kasa astra j kasadan çok daha iyi bir araç herşeyiyle. Kalite, konfor, sessizlik, işçilik, rafinelik, piyasa vs.

Ylanız 67bin ilçin golfün direksiyonu baya aşınmış, olabilir ama km düşürülmüş de olabilir. Bir de araç siyah boyayı gizlemek kolaydır. Sonuçta satıcı galeri. O yüzden aracı alacaksanız çok iyi expertiz yaptırın, şasi numarasını sigorta şirketinden sorgulattırın sorunsuz olduğundan emin olun.
  • Golf alınır, detaylı bir ekspertizle tabi.

• İki araç da aynı temizlikteyse golf alınır.
  • Açıkçası K çıktıgi icin astra j ler ucuzlar diye dusunmustum ancak yanilmisim.

• 136 beygir cosmo astra dururken, comfortline 105hp golf almak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s700

136 beygir cosmo astra dururken, comfortline 105hp golf almak?

İki aracıda bizzat kullandınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Benden önce ki Golf öneren 5 yorumcu bizzat kullandıysa evet bende bizzat kullandım.
  • Golf tabiki

• Highline bulursanız golf, yoksa led paket leon bence. Astra yenisi çıktı baya eskidi zaten kasa 2010dan beri
  • Fiyat olarak bişey diyemem. Hangisini alırsanız iyice inceletin.
    C sınıfında bütün araçlar döner dolaşır Golf ile kıyaslanır. Golften iyi- Golften kötü v.b.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NZM_TURKEİ

Arkadaşlar merhaba. Daha önce 45 bin tl bütçe ile c sınıfı dizel manuel az donanımlı düşük km de araç baktığımı yazmıştım. Ancak piyasa çok uçuk ki bulamadım. Krediye mecbur bulaşarak biraz rakamı arttırdım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-astra-cosmo-dokunmatik-ekranli-0-ayarinda-acillll-301501845/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hata-yok-boya-yok-degisen-yok-2013-model-golf-1%2C6tdi-comfortline-300404705/detay

Bütçe maximum 63-65 arası olacak. Dizel Manuel HB olacak. Teşekkür ederim.

selam ilandaki araclarin kilometreleri cok yuksek yasina gore. O butceye fiat 500x 1.6 dizel popstar oneririm.Hem dusuk km olur hemde kralinda olmayan guvenlik donanimlarina sahip olursunuz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Benden önce ki Golf öneren 5 yorumcu bizzat kullandıysa evet bende bizzat kullandım.

Onlarla alakası yok ben size sordum gerçekten bizzat kullandınız da mı o öneriyi yaptınız diye.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-sifir-kokusu-almak-isteyene-297425387/detay

Bu da olabilir alternatif olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • focus veya golf mantıklı karşılaştırma olur ama astra leon karşılaştırması daha mantıklı olurdu. bu durumda her iki aracı çok azda olsa kullanmama rağmen ve vw kelimesinden nefret etmeme rağmen golf diyorum. ha benim fikrimi sorarsanız a3 alırdım. bütçeyi arttırabilirseniz 1 serisi veya a serisi bakın. golf ve astraya verilecek paraya yazıktır.
  • Sahsen 110 luk astra olsa konuyu açmazdım bile. Ancak 136 beygir bu kasayı çok rahat tasır diye dusunuyorum.

Butcemı arttıramam 1 serisi hayal suan.
    Neden bilmem ama U led olmayan golf çekıcı gelmıyor. 1000tl daha verıp alsaydın ya diyorum

• Manuel golf tadından yenmez. Çok keyifli olur sürmesi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • highline olursa golf, diğer türlü 136lık astra cosmo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.