Şimdi Ara

Seat Leon FR MK 2 Test Sürüşü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Herkesin istediği bekledi mk 2 Leon FR'ı inceledik sizler için umarım hoşunuza gider , yorum ve video hoşunuza gitmiş ise beğeni atmayı unutmayın , yeni videoları kaçırmamak için kanalım abonne olmanızı tavsiye ederim

• Elinize sağlık...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)
  • Eline sağlık
    İlkan arkadaşımızın da bilgisine sağlık

keyifli bir muhabbet geçmiş

türkiyedeki en temiz mk2 fr dır kendısı gözü gibi bakıyor massallah :)
  • Kanalı sürekli takip ediyorum elinize sağlık öncelikle.

Bir Mini Cooper S testi de hiç fena olmaz. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KayıtOlmayaÜsenenMisafir kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Mini Cooper S planda var arkadaşımın araçı satılmasa çekmeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.kocer

Eline sağlık
    İlkan arkadaşımızın da bilgisine sağlık

keyifli bir muhabbet geçmiş

türkiyedeki en temiz mk2 fr dır kendısı gözü gibi bakıyor massallah :)

Teşekkür ederim Berkay :)

• Samimi olmuş

• Bayer71 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)

• Mk 2 hakkinda 2. bir part ister misinz arti tavsiye edebilecdginiz konular ile ?

• İzmirdeyim ben de Mitsubishi İzmir ve JDM olarak kahvaltı etkinliği düzenliyoruz, katılmak istersen detayları yollayabilirim. Gerçekten güzel işler yapıyorsun. Özellikle EP3 Type R videonu canım sıkıldıkça açıyorum keyfim yerime geliyor

ASX, lancer, colt, pajero, l200 ne istersen var 60 araç Belki çekim yapabileceğin araçlar bulursun.

• Teşekkür ederim :) Tatiş başlayınca daha çok vaktim olacak o zaman denk getirilebilir 👍

• Test çekerken Neden 4 kişi dolustunuz araca?

• mr.big kullanıcısına yanıt
    Kişi kuralı mı var böyle incelemelerde ? Fifth Gear'ın incelemelerini izlediyseniz orada da arada böyle incelemeler mevcut 500.000 aboneye sahip olan kanal bile yapıyorsa ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtremeZer0

Kişi kuralı mı var böyle incelemelerde ? Fifth Gear'ın incelemelerini izlediyseniz orada da arada böyle incelemeler mevcut 500.000 aboneye sahip olan kanal bile yapıyorsa ...

Yeri geldiğinde 2kisinin bile uzun süreli iç çekimi sıkıcı oluyorken bu rakam 4 olunca insan soruyor "arkadakiler ne yapıyor, ne katkıları var?" diye.

Videolarınızi izliyorum, amacım yapıcı eleştiri yapmak. Yorum yazmamın tek sebebi ise dikkate alıyor olmanız. Yoksa isterseniz 8 kişi binin, öyle çekin. Saygı duyarım. Ölçü olarak da abone sayısını baz almıyorum açıkçası. Popülarite ile kalite farklı şeyler

• mr.big kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim , elimden geldiği kadar her yoruma cevap vermeyi çalışıyorum fazla kişi olmamız genelikle benimle alakalı bir faktörden çok araç sahibinden kaynaklanıyor, o konuya da ben karışamıyorum ne yazıkı , yaz sonuna doğru kendi BMW m3 araçımla dolu dolu vloglar çekmeyi planlıyorum sanırım onlar size daha çok hitap edicek , desteğinizden dolayı teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.