Şimdi Ara

2 gün önce aldığım iPhone 5s donuyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar iphone donmaz dediler 2 gün önce sıfır 5s aldım mesaj yazarken donuyo yazdığım sonradan geliyo. Yoksa ben mi cok hızlı yazıyorumda apple bana yetişemiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• restore denediniz mi ?
  • Adam 2 gun once almis ne restore si be yahu 5s alinacak bir cihaz degil artik

• Baran.471 kullanıcısına yanıt
    Neye göre değil?

• Çünküüüüüüüüü...

Ios 9'lu 5s ka-sı-yoooorrrr!!!!!

Biz söylemekten yorulduk, siz anlamamakta hala diretiyorsunuz.

Zamanında paraya kıyıp ios 7'li, 8'li cihaz almış olsaydınız bugün bu durumda olmazdınız. Apple da biliyor kullanıcıların eski cihaza yeni yazılım yüklemeyeceğini. Ios 9'lu cihazlar elde kalınca fiyatlar düştü ki ios kullanmayanlar iPhone'a geçsin. Piyango size vurdu. Sizin gibiler de hemen alıp vay "donuyor" bilmem ne diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Hâlâ iphone 5 kullanan arkadaşlarım var bence abartilcak bir kasma değil

• ios 9da geldiyse normal
  • Saçma sapan konuşmayın ya!..

Bende fiyatı düşen iphone 5s serisi almıştım, bende de aynı problem olmuştu, restore yaptığım halde düzelmiyordu, aldığım yere götürdüm başka bir iphone verdiler, onda öyle bir sorun yoktu, sanırım son serinin fiyatı ucuz olduğu için sorunlu telefonları piyasaya sürdüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theoki -- 29 Mayıs 2016; 6:00:38 >
  • iOS 9.3
    tam 1.5 yıllık cihaz
    en son temmuzda restore etmiştim

şuan mükemmel durumda. sadece pil performansı düştü doğal olarak. şarj etme durumuna da hiç dikkat etmiyorum, iyi bile gidiyor buna göre

• quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

Çünküüüüüüüüü...

Ios 9'lu 5s ka-sı-yoooorrrr!!!!!

Biz söylemekten yorulduk, siz anlamamakta hala diretiyorsunuz.

Zamanında paraya kıyıp ios 7'li, 8'li cihaz almış olsaydınız bugün bu durumda olmazdınız. Apple da biliyor kullanıcıların eski cihaza yeni yazılım yüklemeyeceğini. Ios 9'lu cihazlar elde kalınca fiyatlar düştü ki ios kullanmayanlar iPhone'a geçsin. Piyango size vurdu. Sizin gibiler de hemen alıp vay "donuyor" bilmem ne diyor.

Kardeş bendede var İos 9 lu 5S kasma yok sadece pil performansı zayıf yanlış bilgi vermeyelim

• iOS 9.3'lü 5s cihazın donması bence gayet normal
  • ios 9.3.2 iphone 5s kullanıyorum alalı 2 yıl olmak üzere ve sıfır kasma.

Telefonu derhal geri götürün 14 gün içinde iade alıyorlar sıkıntı yaşamazsın uğraşmazsın.
  • İos 9.3.2 yüklü iphone 5s kullanıyorum.1 bucuk senelik telefon su an cok hızlı ve memnunum.

• Benim 5s son sürüm yüklü .. Kasma donma yok..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.