Şimdi Ara

100,000 TL'ye kadar Otomatik Konforlu Araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba herkese. Yakında araba almayı düşünüyorum, yaş 23. Pedere 2 ay kadar önce 2012 DSG Passat aldık, annemin düz vites 2012 Megane'dan sonra felaket konforlu geldi. Ben de alacağım arabanın sırasıyla;

1) Konforlu
    2) Ekonomik
    3) Prestijli
    4) Hızlı-Güçlü

olmasını istiyorum. Sıfır düşünmüyorum, 2011-2015 arası, en fazla 100,000 km'de otomatik ve dizel olmalı. Aile aracımız Passat dediğim gibi. O yüzden ön kokpitin ferah olması yeterli. 100,000 TL dedim ama daha ucuz olursa çok daha iyi olur. Çok çok beğenirsem 100,000'e çıkabilirim. Nedir seçenekler arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erotomaniac -- 28 Mayıs 2016; 2:34:49 >

• Jetta, prestij standart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 28 Mayıs 2016; 1:29:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Škoda Superb

• Jetta bakayım.

Skoda Superb bana fazla büyük gelir açıkçası. Dediğim gibi aile aracımız var. Arka tarafın yayla gibi olmasına gerek yok. Ön taraf geniş-rahat olsun yeter. A4 de düşünmüyorum, ötv'den dolayı en fazla 1.6 motor düşünüyorum. 500binlik alacak olsam neyse, verilir S 350'ye ama vereceğim para en fazla 100bin. Parayı devlete değil arabaya verelim vereceksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erotomaniac -- 28 Mayıs 2016; 2:19:33 >
  • golf + dsg 100 bini geçti :S bence polo + dsg 98 bin kusur filan daha mantıklı.
  • Lan ruhum fakir, başlığı görünce 100 bin KM'ye kadar zannettim.
  • berkayjan kullanıcısına yanıt
    Guldurdun hocam gece gece

• temiz bir BMW 3.20i ED
  • 10 bin tl falan koyabilirseniz 320ied tam size göre bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • F30 316i

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar dsg tavsiye etmesem de son jenetasyon dsgler daha sağlıklı diyorlar. A3 tdi dsg alirim ve 0km zorlarim ben olsam

• 1.4 tsi a3, hem de genç işi olur
  • Şunu da belirtmeyi unuttum. Audi a3 hb lerde çok iyi indirimler var. Sabit kur avantaji vs. var. Garantiyi uzatarak dsg kafa rahat kullanilabilir.

• 1.6 CRDİ İ30 Elite yada Ceed Premium aradığın araç. 2015 İ30 Elite 70-75 arasına az km temiz şekilde çok rahat alabilirsin
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    https://m.youtube.com/watch?v=Ob7BhzpPvNY

• Volvo

• Erotomaniac kullanıcısına yanıt
    genç adamsın ne yapacaksın sedan arabayı golf,1 serisi,a3 bunlara bak hocam (a3 aralarında malzeme kalitesi en iyi olan)
  • volvo s60 olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erotomaniac

Merhaba herkese. Yakında araba almayı düşünüyorum, yaş 23. Pedere 2 ay kadar önce 2012 DSG Passat aldık, annemin düz vites 2012 Megane'dan sonra felaket konforlu geldi. Ben de alacağım arabanın sırasıyla;

1) Konforlu
    2) Ekonomik
    3) Prestijli
    4) Hızlı-Güçlü

olmasını istiyorum. Sıfır düşünmüyorum, 2011-2015 arası, en fazla 100,000 km'de otomatik ve dizel olmalı. Aile aracımız Passat dediğim gibi. O yüzden ön kokpitin ferah olması yeterli. 100,000 TL dedim ama daha ucuz olursa çok daha iyi olur. Çok çok beğenirsem 100,000'e çıkabilirim. Nedir seçenekler arkadaşlar?

Kriterleri boşver gel sana bunu alalım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2.sahibinden-2005-borusan-cikisli-149.000km-de-m5-paket-300-hp-299283324/detay

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.