Şimdi Ara

2016 passat 2015 5.20i

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2013 model b7 kasa 1.4 160hp passat aracımı bugun itibariyle sattım.
    Aklımda 2014 model 5.20i yada 2016 o km 1.4 150act motor highline cam tavan passat almak var.
    Tercihen hangisi mantıklı olur?
    Segmentlerinin farklı oldugunu biliyorum fakat gönlüm 2sinden yana.
    Lütfen yorumlarsanız cok memnun olurum.
    saygılar..

• Passat değil cam tavanlı, komple camdan olsa bile 5.20

Yazık,günah ya Bmw alacak imkan varken aklımın ucundan geçmez vw bakmak,etmeyin eylemeyin...
  • passat al en iyisi passat hepsinden iyi kral o
  • hocam 5.20i'nin agustosta kasa değiştirceğini söyledikleri için değer kaybından çekindim açıkçası.
  • ince.hastalik kullanıcısına yanıt
    iki aracı da test edin zaten bariz fark çıkacak gerisi size kalmış
  • Değer kaybı önemli ise VW alın hocam... Yoksa iki arabayı karşılaştırmak biraz abes kaçar...
  • Yakında görürüz uzay mekiği mi Bazat mı diye

Bir yanda halk arabası, bir yanda Premium. Düz mantık tabiki de 5.20. Bmw'ye hakaret olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz lütfen passat alın
    Saygılar
  • beyler vurmayın öldüm yeter ben tok kapı sesi aşıgı bi adam değilim gönlüm aklım fikrim tabiki 5 serisinden yana ama bugunun birde yarını var galerici arkadaslarımın söylediklerine göre biraz hevesim kaçtı 5.20i den okadar .
  • hocam e180'de tercih opsiyonu tesekkür ederim
  • Helal olsun vw e valla nasıl bir algı yönetimi yapıyorlarsa 520 ile kıyaslanıyor. İkisi aynı anda ağıza alınacak araçlar bile değil 5 i geçtim 3 desen o bile kıyaslanmayacak kadar iyi passattan

• quote:

Orijinalden alıntı: ince.hastalik

beyler vurmayın öldüm yeter ben tok kapı sesi aşıgı bi adam değilim gönlüm aklım fikrim tabiki 5 serisinden yana ama bugunun birde yarını var galerici arkadaslarımın söylediklerine göre biraz hevesim kaçtı 5.20i den okadar .

Her gün çoluk çocuk, troll vs.gibiler absürt konular açtığı için.

Yeni kasa 2016'nın sonunda lansmanı yapılacak, 2017 gibi satışa çıkar. E serisi daha yeni kasa değişti, öyle ahım şahım bir değer kaybı olacağını düşünüyorum. Passat kadar olmasa da ikinci eli çok da ölü değil, hatta hareketli bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: ince.hastalik

beyler vurmayın öldüm yeter ben tok kapı sesi aşıgı bi adam değilim gönlüm aklım fikrim tabiki 5 serisinden yana ama bugunun birde yarını var galerici arkadaslarımın söylediklerine göre biraz hevesim kaçtı 5.20i den okadar .

Hocam galericiyi boşverin siz. 5 serisi bmw den bahsediyoruz burda passat da neymiş bunun yanında.. Arabaya her bindiğinizde aşık olursunuz diye düşünüyorum..

• At eşek katır.
    Hayvan Muhabbeti yapmayalım, ikiside çok güzel araçlar fakat sormanıza bile lūzüm yoktu.
    Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • troll değil hocam parayı gerçekten kolay kazanmıyoruz kıyas konusu tabiki değil olamazda sadece mantıksız alışveriş yapmak istemiyorum
  • ince.hastalik kullanıcısına yanıt
    Siz de haklısınız hocam, parayı yerden toplamıyoruz. Fakat bir Vw, Bmw kadar tat vermiyor be hocam Varsın birkaç bin lira değer kaybetsin, keyfime sayar diyorum. Ha ama derseniz ben illa da ikinci el ikinci el diye, insanı afedersiniz hayvan yerine koyan, serviste alayını öpen bir distribütörün aracını almazdım.

• sizde haklısınız hocam zaten foruma yazmamın amacıda biraz buydu ikna olmak dediğim gibi galericiler soguttu cunku
  • Konu troll beyler yormayın kendizi
    (bırak 3 serisini adam bir üst premium segmentiyle kıyaslıyor resmen trollük yani. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 36Boys -- 28 Mayıs 2016; 1:26:28 >
  • 150 kağıda bu is tamam

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.