Şimdi Ara

Ankarada SS Rival 300 deneyebileceğim bir yer yok mu ya?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatana gidiyorum yok anlaşmamız yok,yok şu bu , Teknosada zaten mouse yok bir logitech var,Mediamarkt desen SS Rival 100 var.Bu Rival 300'ü test edebileceğim elime nasıl geleceğine bakabileceğim bir yer yok mu şu içine tükürdüğümün şehrinde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Steelseries fareleri Bimeks ve Mediamarket'lerde bulabilirsin. Mediamarketlerde çoğu üründe genellikle teşhir oluyor.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steel-ser%C4%B1es-rival-300-optik-siyah-oyuncu-mouse-1155383.html mediamarketin sitesinde ankarada stokta olan mağazaları gösteriyor.

Ankara Ümitköy Gordion Bimekste ürün var gösteriyor sitede ama teşhir varmı bilemem.
  • Piyasada zibille razer ve logitech var,steelseriese onem veren yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Piyasada zibille razer ve logitech var,steelseriese onem veren yok.

Razerda hiçbir yerde yok

• quote:

Orijinalden alıntı: yabo

Steelseries fareleri Bimeks ve Mediamarket'lerde bulabilirsin. Mediamarketlerde çoğu üründe genellikle teşhir oluyor.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steel-ser%C4%B1es-rival-300-optik-siyah-oyuncu-mouse-1155383.html mediamarketin sitesinde ankarada stokta olan mağazaları gösteriyor.

Ankara Ümitköy Gordion Bimekste ürün var gösteriyor sitede ama teşhir varmı bilemem.

Site yanlış gösteriyor.Ankara Next Level ve Ankara Kızılayda yok.

• Teknosalarda hep goruyorum hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dur sakin, ankaraya laf atma lütfen. Nereye gitsem görüyorum rival 300ü. Kentpark mediamarkt a gidip bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Dur sakin, ankaraya laf atma lütfen. Nereye gitsem görüyorum rival 300ü. Kentpark mediamarkt a gidip bakabilirsin

Rival 100 olmadığına eminsiniz değil mi ?Boşa götürtmeyin beni oraya kadar lütfen

• İkiside var. Gitmeden arayıp sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

İkiside var. Gitmeden arayıp sorabilirsiniz

Çok teşekkür ederim hocam.Bugün gittim.Gerçektende varmış.Sayenizde kesin bir şekilde kararımı verdim.
  • Hahaha ne demek
  • hocam bende rival 300 düşünüyorum nasıldır deneyimlerinizi paylaşır mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axwell.

hocam bende rival 300 düşünüyorum nasıldır deneyimlerinizi paylaşır mısınız

Kendi adıma konuşmam gerekirse mouse muhteşem.Elime tam oturdu.Ergonomik bir mouse,tutma yerleri falan harika ayarlanmış.RGB ledleri falan var işte güzel yani.Skatezleri kaliteli falan.Sizin aradığınız tam özellikler neler bilmiyorum ama almadan önce mutlaka mouse'u bir deneyin.Bence mükemmel bir mouse ama size uygun olabilir veya olmayabilir.Tutus falan açısından.O yüzden benim fikrimden çok denemenizi,almadan önce mouseu kullanmanızı test etmenizi tavsiye ederim.

• Bayadir arastiriyorum mouse u almayi da dusunuyorum ancak soyle bi problem gordugumden beri icim rahat degil.

Temas yuzeyinden ayirip tekrar temas ettirince algi gidiyor.

https://youtu.be/FIWvXMFG070

Deneme imkaniniz varsa buna da bi goz atin

• quote:

Orijinalden alıntı: Axwell.

Bayadir arastiriyorum mouse u almayi da dusunuyorum ancak soyle bi problem gordugumden beri icim rahat degil.

Temas yuzeyinden ayirip tekrar temas ettirince algi gidiyor.

https://youtu.be/FIWvXMFG070

Deneme imkaniniz varsa buna da bi goz atin

Kronik bir problem olduğunu sanmıyorum.Bu arkadaş biraz hor kullanmış olabilir.250 TL bir mousea verip böyle sacma problemlerle uğraşacağımı sanmıyorum.En azından umuyorum

• Eger imkaniniz varsa amazondan almanizi oneririm, 200liranin altinda tutacaktir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.