Şimdi Ara

bora mı, accent mi, focus mu, corolla mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bütcem 20.000 lira 4 araç arasından birini düşünüyorum. yakıt-mekanik- konfo açısından hangisi daha iyi ?

• yanlış anlamayın ama bir bora kullanıcısı olarak o fiyata temiz bir bora alacağınızı düşünmüyorum.. bununla birlikte fiyatınız diğer araçlar içinde az gini geliyor. Size tavsiyem opel astra olacak 2000 model vb civarı.
  • 98 gli corolla al digerleri 30dan alta bulamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lancer cordoba almera olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mazda düşündüm aslında . japon arabası . ama ilerde satılması zor mu sizce?
  • Focus
  • Focus.
  • mustiki212 kullanıcısına yanıt
    Hocam temizini 25 ten aşağı zor. Çok zor. Hb belki.

• Focus ambiante belki bulursun ondada ön 2 cam otomatik, tek airbag var o kadar Abs bile yok.
    Ambiante+güvenlik paketlide abs-ebd, 4 airbag var en kötü bundan bulursan olabilir.

Ama bence bora, corolla, focus gibi yaşını başını almış çoğu 200.000km yapmış araçlar artık sahibine tat vermemeye başlayacaktır.

Bizde 2001 ambiante gp, amcamda 2001 ghia, eniştede 2003 ghia olmak üzere Focus mk1ler var.
    Biz 2010 da 113.000km hiç lpg takılmamış aldık en az sorunu bizimki çıkattı diyebilirim.
    Amcamınkini 200.000 küsürde aldık. Neredeyse alır almaz rektife ettirdi... ve hala pek düzen tutmuyor. Bizimki yaz-kış tek marşda çalışırken o nadiren tek marşta çalışıyor.
    Enişteninki 160.000km filandı sanırım onunda elektonik arızaları, göstergesi vb. oldu.
    Demem o ki yaşlandı artık bu arabalar ya gidip gerçekden temizini alacaksınız ki şu piyasada 20.000 le mümkün değil yada daha genç accent vb. alacaksınız...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cordoba al 4 yıldır tek arızası hararet müşürü(35tl) oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar haklısınız yıllanmş araçlar artık tat vermiyor. ama gözüm fzla yükseklerde değil. ben modifiyeli bakıyorum birde. özellikle japon arabası bakıyorum. dizelde uzağım. ya bi mazda yada bi hyundai accent lx modeli iksi arasındayım. az daha zorlarım maliyeti ama alınca beni en az 3 4 sene götürsün istiyorum yada daha fazla. bmw 2000 modelleride düşündüm ama onlar çok sıkıntı veriyorlar dediler bana .
  • Bütçe biraz daha zorlanarak 1998-2001 Honda Civic 1.6 İes Güvenlik paketli bulunabilir. Hem yakıtı azdır hem iyi kacar
  • yada şöyle sorayım size.sadece marşa basmam yeterli olup yedek parçası sıkıntı vermeyecek bir araç tavsiye edebilir misiniz? şantiyede çalışıyorum ben. haftada bir gün gezerim hepsi o kadar. içine b, ses sistemi yaptırmayı düşünüyorum. başkada modifiyeye gerek yok. fiyatta biraz zorlarız sorun değil . ama 3 4 yıl sonra satması kolay olsun . biriktirip para daha iyisini alaırım. elimde kalmasın.
  • Nissan maxima al. Hem konforlu hem sağlam güvenilir. Dijital klima 2xairbag otomatik vites dolu bir araçtır. V6 motor vardır ama çok yakmaz. 20bine güzel bir tane alırsın.

• abi nissan da hiç tip yok ya satışı zor olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: glovkiss_1907

arkadaşlar bütcem 20.000 lira 4 araç arasından birini düşünüyorum. yakıt-mekanik- konfo açısından hangisi daha iyi ?

Neden fiat marea düşünmüyorsunuz?gayet konforlu ve sağlam bi arabadır.

• ayrıca benzinli buaraç 2000 motor 1.6 sı da nerden baksan bi 40 kuruş yakar abi
  • O fiyata doğru düzgün araba alırım derseniz kendinizi kandırırsınız, clio symbol alın geçin, dertsiz tasasız, hoş oda çok düzgün olmaz ama en azından daha genç diri araçtır.
  • Corolla al, tek artısı sağlamlıktır gerisi orta.. O da sizin en çok önem verdiğiniz kriter zaten. 1997 model GLi veya 98 model XEİ 20-21 civarıdır.
  • Corolla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.