Şimdi Ara

Şuan son derece utanıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Masa başında verilen bir maç her yönünden belliydi.Tff Gs Fb anlaşarak gerek para vs gibi şeylerlae anlaşarak Aziz maçı sattı.Utanıyorum böyle rezil bir ve kepaze bir takıma yenildiğimiz içinden daha çok böyle Çirkef(Bkn:Selçuk İnan) gibi bir takıma maçı verip Fenerbahçe kulübünün şerefi satıldığı için utanıyorum.

Aziz bey kupayı önemsemeyen açıklamaları zaten hepinizin malumunuz.Türk Futbol dünyasının kodomanlarının Gs yi isteyişi.İki sene gidememesi demek gs nin batması demek bunu hepimiz biliyoruz.Gerek lig yayın haklarını s atışınıda artırmak için Aziz bey parayıda düşünerek gs ye maçı verdirdi.Ama paradan daa önemli bir şey varki o da şeref.Ne yazıkki bu gün Biz Fenerbahçeliler sinirden utançtan yüzümüz düşük gezdik bütün gün hepimizn moraller bozuk.

Maçı izlerken Pereiranın hali malumunuz dedim ki iki ihtimal var ya Pereira gidiyor yada Bu maç verildi.Böyle heycanlı hırslı bir adamın dün yüzünden düşün bin parçaydı ve hiç heyacanlanmadı(Şuan Pereiranın iyiliği yada kötülüünde değilim beyler provoke etmeyin)
    Takımdan ayrılmadığına göre maçın verilrdiği çok açık.

Nani ve bir kaç oyuncu daha elinden geleni yaptı ama onlar neden elinden gelenleri yaptı bilmiyorum

Ben utanıyorum bu başkandan artık

• Bu olmadı işte, daha kaliteli bahanelerde bulabilirsin hadi ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O rezalet dediğin takımın müzesine git! Sonra utanırsın.

• Tadeon kullanıcısına yanıt
    30 puan fark yemişih avrupada önüne gelen seni tokatlamış avurpaya bile gidemiyosun daha ne artisliğini yapıyosun burda
    Galatasaray, Fetullah gülenin dualarıyla aldı kupayı.
  • CATBALCA kullanıcısına yanıt
    sen hala bu ülkede futbolunh gs için oynanan bir oyun olduğunu görmedin dimi.Hakemler tarafından şurdan burdan nasıl korunduğunu iki yıl ceza alcak diye herkesin tutuştuğunu.Milli takımın gs li oyuncuları oynatmak içinkullanıldığını hala göremedin dimi
  • Bu, neyin kafası ? Ciddi soruyorum. Bu kafayı ben nasıl yaşayabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

30 puan fark yemişih avrupada önüne gelen seni tokatlamış avurpaya bile gidemiyosun daha ne artisliğini yapıyosun burda

Sen 30 puan fark yemiş, Avrupa'ya bile gidemeyecek Galatasaray'a yenildin sen ne artistliği yapıyorsun ?

• bitik GS ile 3 maç yaptın. Attığın gol sayısı 1 (BİR) Aldığın Galibiyet sayısı 0 (SIFIR)

Ayriyetten kupa da verdin.

Loserbahçe yüzünden Cenk Gönen bile kupa kazandı gsde.kendinizi sorgulamanız lazım. beceriksizler sizi
    ha sen ozaman 144 Fener galibiyetine karşılık 123 ünçü galbiyetine çılğınlar gibi sevinirsin tabi
  • Beter olun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

quote:

Sen 30 puan fark yemiş, Avrupa'ya bile gidemeyecek Galatasaray'a yenildin sen ne artistliği yapıyorsun ?

bırak yenilgiyi verdiği kupayı 3 maçta 1 gol attılar o da ofsayt hala hakem diye ağlarlar

• quote:

ha sen ozaman 144 Fener galibiyetine karşılık 123 ünçü galbiyetine çılğınlar gibi sevinirsin tabi

Sen bi takımı yendik demek için mi yeniyorsun ? Biz kupa ve şampiyonluk için yeniyoruz.
    Kaç şampiyonluğun var ? Kaç tane Türkiye Kupan var ? Kaç tane Süper kupan var ? Kaç tane Avrupa kupan var ? Kaç yıldızın var ?

• Aziz Yıldırım'dan daha vahim bir durum olamaz diyordum, ta ki bu konuyu görene kadar. Acil şifalar dilerim.
  • Aziz Yıldırımın müridlerinden. İmam osurursa cemaat sıçarmış atasözü tam bu konuya layık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Utanç verici bir gurur kaynağı.

• Aynen maçı satın aldık aynen
  • Dünyadan futbol bölümünden biliyorum arkadaşı RM konusundan sürekli ağlıyor nedenini bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: .Bmw.

Beter olun

Diyene bak kupa almanıza rağmen fenerden daha beter durumdasınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodoplu

Dünyadan futbol bölümünden biliyorum arkadaşı RM konusundan sürekli ağlıyor nedenini bilmiyorum

Onlar alışıklar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.