Şimdi Ara

Son 5 Yılda GS 6 FB 3 BJK 1 Kupa Alması (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
1.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uyduruk şike süreci demiş ama kupaları da paşa paşa iade etmiş.Siz o süreci zaten Fener'in arkasına saklanarak korkakça geçirdiniz, uyduruk muyduruk diyip komik olmayın.Türkiye kupasına şaibe bulaştırdınız be resmen.
  • Ulan lige default olarak 3. girenler bize 6. diyor. askagjhasgthweqhwıqthqw Adamlar 1 sene şampiyon oldu, 10 sene bunu ballandıra ballandıra anlatırlar efsane 2016 şampiyonluğu diye.

Neyse beyler, Hakan Şükür'ü biri arasında Feto reis bi dua patlatsın, şaka maka böyle giderse seneye de şampiyon olamayacağız yoksa.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GialloRosso_ultrAs

bin sekiz yüz seksen bir nickli bjk lihi çok dikkate almayın derim

hatta hiç dikkate almayın

2 soru sordum cevap veremedi, sustu zaten 2000 doğumlu yavru kartal Olmayan aklınca hayatta olmadığı yıllardaki GS başarılarına şike iması yapmaya çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Son 5 yıl. Yani uyduruk şike sürecinin uyduruk şampiyonu.
    Uyduruk şike davası bitince layık olduğunuz yere döndünüz.

Yavru kartal,

1881'e sordum cevap veremedi. Sizin midillilerle aldığınız TR Kupası nerde, hangi müzede?

Uyduruk şike süreci ya. Merak ettim.
  • 3 temmuz bitirdi bizi ama rahat olun dönüşümüz muhteşem olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

diğer takımlar bizden büyük ama kupaları hep galatasaray alıyor bu nasıl iş?

Çünkü onların büyüklüğü ne şampiyonluk, ne kupa büyüklüğü
  • quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

Az koymussun bir kac tane daha koy ama biz sizi 6-0 yendik sike yapmadik yazik ya nedense fenerden 6 yedikten sonra bizi 6-0 yendikleri mac degere bindi ama dedigim gibi alti ustu tsyd kuapsinda paftan 7 oyuncunun oynadigi macta alinan bir galibiyet. O sene gs yi her finalde yenip kupa aldik. Bu arada Turkiye kupasi kazaninca yedikleri 28 puan farki unuttu garibanlar super kupadan sonra tek bilek reklamli formanizla bilekliginizle gerceklere donersiniz seneyede besincilik mucadelesi verir dursun gitsin diye aglamaya baslarsin.

Sezon boyu 5 yıl men yiyeceksiniz diye gezdin dün kupayı kazanmamıza baya üzülmüşsündür Sadece 1 sene yokuz meydan sizde olacak . CLde 6 maç yapıp döneceksiniz köyünüze

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir fm oyuncusu olarak kupalara değil genel tabloya bakıyorum ve gs bu konuda çöküş yaşarken bjk adeta yıllardır özenilen olması gereken futbolu oynuyor transferler yapıyor. Türk takımı olmaktan çıktı tam anlamıyla Hollanda Portekiz takimi gibi. Herkesten takdir görmesi gerekiyor gs ninde tam aksine tepki çekmesi gerekiyor. Zaten çekiyoduda nolduysa şu sembolden öteye geçmeyen kupayi aldiktan sonra oldu. Bi anda kupa aslani kesildiler saçma sapan transferler skandal politika yok oldu. İyi gün taraftari diyicem o bile değil çünkü daha kötü günlerin başı bunlar. Bjknin sampiyon olması bu kadar olay olmamıştı. Herkes ustune alınmasın akli başında gs taraftari ne demek istediğimi anlar zaten.

Ha mali açıdan her zaman gs ve fb çok önde ama bu gidişle hele bu finansal fair play sonrasi bjk nin önü çok açık aynı şekilde devam edilirse. Yani kısacası son 5 yılın acısı fena çıkacak çıkıyoda zaten.

Şu şikeden geçmişten konuşmayı bırakın artık ya yaş ortalaması 10 değil yeminle. Yok sürekli 3.müş yok 6 atmış sanki babanız attı o golleri babanız yaptı şikeyi.

• bjk liler fazla kasmayın seneye cl de kevgire döneceksiniz bizim yönetim nokta transferlerle iyi bir hocayla tek kulvarda şampiyonluğa oynarız gene ölü halimiz kupa aldı en son 2010 da 8. olunca böyle konuşuyodunuz sonra ağlamaya başladınız korkunuzdan süper final falan türettiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

quote:

Az koymussun bir kac tane daha koy ama biz sizi 6-0 yendik sike yapmadik yazik ya nedense fenerden 6 yedikten sonra bizi 6-0 yendikleri mac degere bindi ama dedigim gibi alti ustu tsyd kuapsinda paftan 7 oyuncunun oynadigi macta alinan bir galibiyet. O sene gs yi her finalde yenip kupa aldik. Bu arada Turkiye kupasi kazaninca yedikleri 28 puan farki unuttu garibanlar super kupadan sonra tek bilek reklamli formanizla bilekliginizle gerceklere donersiniz seneyede besincilik mucadelesi verir dursun gitsin diye aglamaya baslarsin.

Sezon boyu 5 yıl men yiyeceksiniz diye gezdin dün kupayı kazanmamıza baya üzülmüşsündür Sadece 1 sene yokuz meydan sizde olacak . CLde 6 maç yapıp döneceksiniz köyünüze

Daha köy takımlarının olduğu UEFA Gruplarından çıkamıyorlar, şerefli 3. olup evlerine geri dönüyolar.

Değişen ŞL Torba sistemiyle, 3. torbadan Man Utd, Chelsea, City, Real Madrid, Atl. Madrid gibi rakiplerle eşleşebilirler. İlk 2 torbayı söylemiyorum bile.

Grup kura çekimi iple çekiyorum şöyle okkalı bir kura çeksinlerde o zaman görücem bunları ben

• Şu Beşiktaşlılara cevap mı veriyorsunuz bir de
  • Demirören'le can çekişen bir takım ve 3 temmuz sürecinde zor durumda olan bir takım vardı bu gsliler neyin abartmasını yapıyor.Stadımız bile yoktu 3 senedir şampiyonluk yarışındaydık.Adamlar 6. olmuşsunuz geçmişte kupa aldınız bugün ne durumdasınız seneye yine osmanlısporla yarışacaksınız biraz gerçekçi olun o aldığınız kupaların bugüne ne faydası oldu osmanlıyla rekabeti mi arttırdı Dursun galatasarayın demirörenidir bakalım siz dursunla 8 sene geçirin kaç şampiyonluk alacaksınız görelim.
  • quote:

Dua edinde Bayern-Barca gelmesin bi hezimet daha yaşatmayın Türk Futboluna.
    Sadece İskenderbeyi yenebilen takım Ligde şampiyon oldu işte
    Mete kalkavana selamlar Cımhırbışınınızıdı

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfman44

quote:

Geçen sene de yediği gol ortalaması 4 olan bi takım vardı o şampiyon oldu çok ilginç

• Futbol ligdeki 17 takımın fenerbahçeye karşı oynadığı bir oyundur fenerin büyüklsdasdilaslfkdsialsk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

son 5 yılda bizim 3 lig kupası 3 türkiye kupası 2 süper kupamız var 6 değil 8 kupa

3lig, 3Türkiye Kupası,3Süper Kupa.
    9 kupa aldık. 10.'yu alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk7

quote:

Orijinalden alıntı: wolfman44

quote:

Geçen sene de yediği gol ortalaması 4 olan bi takım vardı o şampiyon oldu çok ilginç

Tek maçta 8 yemekten iyidir. En azından ŞL gol yeme rekoru bizde değil.

• Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Nerde demişim 5 yıl men. 3 dedim ki bisey değişmedi. Gelecek sezon icinde +1 yıl ceza yiyeceksiniz hedefi tutturamadiginiz için onu da geçtim seneye avrupaya gidebilmek için ilk dörde girmen lazım yani bence boşuna seviniyosunuz. Bize eğlence çıkıyor sene boyunca çok mesajını okuyup gulduk seneyede bunları okuyup gulecez. En az 2 yıl avrupayi unut sen. Hatta istersen iddiaya girelim gs 2017-2018 sezonunda da avrupada olmayacak bak bu kadar iddialiyim sende iddialiysan 3 ay banlanmasına girelim.

• -Denizcan- kullanıcısına yanıt
    Kiyamam köy takımlarının olduğu uefada bu sene ilk çıkan takıma elenen geçen sene 4*4 olan iki yılda sadece tek galibiyet alabilen takım taraftarı söylüyor bunu bu sene sen koy takımı astanayi yenemezken ben diğer bir köy takımı skenderbeu yendim. Bunun dışında her nasılsa koy takımlarıyla dolu UEFA da senin grubunda olan benficayi o dönem uç kez yenen liginde lider olan sportinge bu sene sadece yenildim. Bunlari da olimpiyatta yaptım. Geçen sene yendigim takımlarda tothennam Liverpool senin köy takımları. Bu arada bir maçta 8 gol yiyip 7 puan almak 4*4 =19 gol yiyip 1 puan almaktan daha iyi. Bu sene merak etme gs nin iki yılda aldığı toplam puandan fazlasını alırız rahat rahat. Netleştirelim 1+5=6 12 maçta 6 puan Avrupa fatihine bak sen

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.