Şimdi Ara

EVGA GTX 980 TI CLASSIFIED KUTULU GARANTİLİ QUANTUM BREAK HEDİYELİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 EVGA GTX 980 TI CLASSIFIED KUTULU GARANTİLİ QUANTUM BREAK HEDİYELİ
    Arkadaşlar merhaba, ekran kartımı geçen sene Veysel'den aldım donanımhaber'de. Amd'nin Fury X ve Nano kartları dışında takas teklifi de istemiyorum. Lütfen sürreel pazarlık teklifleriyle de gelmeyin. 2000 liradan kendim pazarlık payını düşürüp 1900 liraya açtım ilanı. Kartı herhangi bir şekilde overclock etmedim ve Ağustos 2018'e kadar kartın garantisi devam etmektedir. Kartı alan kişiye ayrıca yeni ekran kartı alan kişilerden bir eksiği kalmasın diye 186 lira bedelindeki Quantum Break oyun kodu hediye edeceğim.  EVGA GTX 980 TI CLASSIFIED KUTULU GARANTİLİ QUANTUM BREAK HEDİYELİ
     EVGA GTX 980 TI CLASSIFIED KUTULU GARANTİLİ QUANTUM BREAK HEDİYELİ
    Evga herhangi bir sorun olması durumunda yeni kart veren bir teknik servise sahip. Ekran kartımı bir sene çok severek kullandım, fakat artık iş hayatına başlıyorum ve çok az zaman ayırabileceğim. Zamanında bu kartı seçmemin nedeni de diğer modellere göre soğutucusunun çok iyi performans sergilemesi ve stok halde bile yüksek hızlarda olmasıydı. Backplate'i de görüntü olarak çok güzelleştiriyor. Bütün kutu içeriği mevcut ve faturası da mail atılacaktır. İstanbul'da elden satmayı düşünüyorum çünkü daha önceki tecrübelerimde de en doğru yöntemin bu olduğunu gördüm. Geçen sene yine donanımhaber üzerinden GTX 780TI kartımı satmıştım. Referans olarak onu gösterebilirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1900 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 27 Mayıs 2018 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.