Şimdi Ara

WD Harici Kutu aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki üründen arıyorum. Satmayı düşünenler pm den makul fiyat teklifi yaparlarsa 4-5 tane alabilirim.

WD 3.5'' My Book Studio HDD kutusu ( metal seri ve usb 2.0 )

WD Harici Kutu aranıyorInterface ve kasası sağlam olup iç parça ile vidalar eksiksiz olmalı.

Elinde olupta satmayı düşünenler pm den bana ulaşabilirler. İstanbul'da elden (Avcılar, Florya ya da metrobüs duraklarından da olur) alışveriş yapılacaktır. İstanbul dışı, kargo masrafı yüzünden düşünmüyorum.

Daha önceden alışveriş yaptıklarımın elinde varsa yukardaki şartlar esnetilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi someone74 -- 8 Temmuz 2018; 23:26:57 >

• talha0594 arkadaşımdan 1 adet temin edilmiştir. Son 1 tane daha arıyorum.
  • Aradıklarıma istinaden ilan güncellenmiştir. Sadece aradığım markanın modelleri olacak.
  • PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBlack

PM

Pazartesi hesabınıza eft yapmıştım ama beklediğim kargom bugün de gelmedi, ilgilenirseniz sevinirim.
  • 2 tane daha alacağım. Eksik parça çıkma riski ve masraf sebebiyle kargo düşünmüyorum, elden satmayı düşünenler pm ile bana ulaşsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi someone74 -- 11 Haziran 2018; 14:46:18 >
  • WD My Book Thunderbolt Duo Kutusu sstılmıştır, ilandaki WD kutulardan arayışım devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi someone74 -- 4 Temmuz 2018; 15:34:3 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.