Şimdi Ara

Rie kalmalı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence kalmalı çok hata yapıyor olsa da karakterinden dolayı adam da ışık görüyorum.adam 15 bin euro maaşla çalışıyor arkadaş. Oyunlara pek iyi müdahale etmiyor da o kadroyla biraz zor zaten o durum. Kendisine önerilen milyonluk maaşı raddeden bir zat-ı muhteremden bahsediyoruz. Sadece bu inanılmaz karakter dolu davranışı için bile bu adama 1 sene verilmeli. İyi td mi değil mi kişiden kişiye değişir ama hep mi yetenekler şans bulacak bi kere de karakterler şans bulsun. Şahsen ben milyonluk maaşı reddetmem. Galatasaray istediği kadar batakta olsun bana sana milyonluk maaş veriyoruz dediklerinde hayır dersem babam dilimi keser evlatlıktan reddeder benim evladım yapsın bende redderim.

Bu arada 15 bin euroyu bildiğin küçümsedim ya la ... Bana 15 bin euro yani 45 milyar maaş önersinler bugün okulumu bırakır işe başlarım. Ayda 45 milyar ne demek yav. Ne hayat yaşanır 45 milyarla be ?? Hayali bile güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kalmalı ama altyapının basinda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalmamalı, kupa aldı tadında bırakıp altyapıya dönmeli.

• Hayır. 2. yarı felaket bir oyun oynadık yalnız. fb az iistekli olsa atabilirdi. oyuncu tercihleri çok kötü. dün bilali almayıp chedjoyu alarak topu onlara verdi. yani hayır romantikliğie gerek yok bu adamın işi bu değil maaşına zam yapıp alt yapıya işinin başına geri gönderilmeli.
  • Alt yapıda hoca olarak kalmalı.Oyuncu gelişimine etkisi büyük olur.Özellikle u-21 in bşına bu adam geçmeli.
  • Yetersiz bu adam

• Bunu anlatamıyoruz herhalde, Riekerink'in görevi daha önemli, alt yapının başına geçip futbolcu yetiştirmesi şu an bizim için çölde su bulmak kadar önemlidir. Şu kısmı bir anlayın ya.
  • Bizim ülkemizi bu kadar geride tutan şey herkesin şahsi olarak her şeyi anlıyor olması ve ondan başka kimsenin hiçbir şeyi anlamıyor olmasıdır. Daha doğrusu bu şahıslar kendi doğrularını gerçek sanıyorlar. Bir başka bakış açısından ise şahsi görüşlerini standart doğru olarak kabul ediyorlar. Buna göre bu şahısların kendi fikirlerini doğrularını gerçek zannetmeleri de çok saçma değil. Çünkü adam dünyaya kendi penceresinden bakıyor. Herkes herkesi kendi penceresinden bakmakla suçluyor ve bunu söyleyen herkeste aynen bunu yapıyor. Paradoks gibi ülkeyiz gel işin içinden çık bakalım.

Rie ye şans verilirse eksiklerini kapatabilir. Kapatamayadabilir ama kapatadabilir. Zaten iyi td demiyorum. Ama hırslı ve başarıya aç. Bi başarıya aç adama şans verelim de bakalım simeone miz olacak mı ? Olamazsa olamamış olur en kötü zaten kendi ligimize çakılıp kalacağız seneye. İlk 2 çok çok dara girerse çok geçmeden değiştirilir. Sanki hiç yapmadığımız şey.

• Altyapı için geldi, imkansızlıktan son 2 ay teknik direktörlük yaptı. Şimdi ne için geldiyse, o işine geri dönmeli.

Eğer bu vasıfsız, vizyonsuz Dursun ve tayfası, o kadar da olmazda, oldu ya bu takımı seneye bu altyapı hocasına teslim ederlerse, bu taraftar Florya'yı basar. Ne hoca kalır, ne de Dursun ve tayfası.
  • Altyapıyı şahlandırması daha önemli gerçekten. A takım için daha tecrübeli biri lazım.
  • Normal şartlar altında teşekkür edilip tekrar altyapıya dönmesini isterdim; fakat Durmasın kaldığı sürece daha iyi birilerini getirecebileceklerine inanmıyorum. Riekerink her ne kadar oyun okumada ve müdahalede yetersiz gözükse de futbolu bildiği, takımla ilgilendiği ortada. Durmasın durduğu sürece şans verilmesi taraftarıyım. Yok, Durmasın gidecekse, gelen başkan da adam akıllı bir hoca getirecekse altyapıya dönsün tabii.
  • Galatasaray Türkiye'nin önde gelen büyük kulüplerinden öyle getirip bu hoca tutar mı demek bizim değil Anadolu takımlarının işi. Real Madrid falan bu hocayı getirelim belki tutar diyor mu.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Coder

Galatasaray Türkiye'nin önde gelen büyük kulüplerinden öyle getirip bu hoca tutar mı demek bizim değil Anadolu takımlarının işi. Real Madrid falan bu hocayı getirelim belki tutar diyor mu.

Zinedine Zidane. Gerçi adam da Zidane şimdi.
  • By_Coder kullanıcısına yanıt
    Realin ihtiyacı mı var ? Td lerin sıraya dizildiğini kulüplerin seçtiğini varsayarsak futbol dünyasında para konuştuğu için ilk sıra reale ait olur. Real istediğini seçiyor geri kalanları paylaşıyor.

Eğer bütçe sıkıntımız yoksa morinyo olabilir simeone olabilir daha bazı taraftarımızın alacağımızı zanettiği luce olabilirdi. Klopp olabilir var da var. Ama paramız yok. Fakirin önde gideniyiz şu sıralar. Bileklik satarak kulübün cari açığını kapatmaya çalışıyoruz.

Her ne kadar kulübümüz gönlümüzün birincisi olsa da realite realle galatasarayın karşılaştırılmasını reale hakaret olarak görür. Real nere cimbom nere ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

Orijinalden alıntı: By_Coder

Galatasaray Türkiye'nin önde gelen büyük kulüplerinden öyle getirip bu hoca tutar mı demek bizim değil Anadolu takımlarının işi. Real Madrid falan bu hocayı getirelim belki tutar diyor mu.

Zinedine Zidane. Gerçi adam da Zidane şimdi.

Alex Ferguson'un bi sözü var hocam bilmem bilir misin
    Bu mesaja eklenen görseller:

Rie kalmalı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: exerion

Yetersiz bu adam

Hayret bölümde GS'li bir yönetici varmış.
  • Hamza da yaptığımız hatadan akıllanmadık galiba.. Olmayacak adam ile sezona başlamak o sezonun sonu oluyor.
  • Asalete bak.
     Rie kalmalı mı ?

Bence alt yapıya dönüp bize Sneijder'ler yollasın. Adamın işi bu değil Taffarel'e de TD'lik yaptırıp durduk adam gidecek sanırım. Ama Allah Rızası için Hak için Hukuk için düzgün bir teknik direktör alalım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: exerion

Yetersiz bu adam

Hayret bölümde GS'li bir yönetici varmış.

olmasa daha iyi
  • Kalacak oğlum zaten para yok takımda.

Dursun bu işin planını aylar öncesinden yaptı zaten.

2 tane zımba gibi forvet alsınlar da ne yaparlarsa yapsınlar artık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.