Şimdi Ara

LG'nin Snapdragon 430'lu yeni phablet modeli Stylus 2 Plus tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG'nin Snapdragon 430'lu yeni phablet modeli Stylus 2 Plus tanıtıldı
    LG kısa bir süre önce Tayvan'da Stylus 2 Plus modelini duyurdu. Alüminyum çerçeveli plastik gövde taşıyan cihaz kahverengi, mavi ve gri renk seçenekleriyle mevcut olacak. Phablet, Stylus 2 ile karşılaştırıldığında, bazı önemli iyileştirmelerle birlikte geliyor.

Full HD çözünürlükte 5.7 inç ekrana sahip olan Stylus 2 Plus, Snapdragon 430 yonga setinden güç alıyor. Yani Stylus 2 ile karşılaştırıldığında iki kat daha güçlü bir sekiz çekirdekli 1.2GHz CortexA53 işlemcisi var.

Buna ek olarak, Stylus 2 Plus 3GB RAM ve 32GB dahili depolama alanı ile birlikte geliyor. Stylus 2 ile aynı şekilde 8MP ön kameraya sahip olan cihazın otomatik odaklama özelliğine sahip arka kamerası 16MP kalitesi sunuyor.

Pen Pop ve Pen Keep stylus fonksiyonlarıyla geliyor

Stylus 2 Plus, 155 x 79.6 x 7.4 mm boyutlarında ve 146 gr ağırlığında. Phablet 3.000 mAh kapasiteli pil taşımasının yanında LTE desteği ve çift SIM yuvasına sahip. Kutudan ise Android Marshmallow 6.0.1 yüklü şekilde çıkıyor.

Cihaz, Pen Pop ve Pen Keep gibi özel fonksiyonları içeren standart model Stylus'un özellikleri ile birlikte geliyor. Ayrıca stylus kalemi kaybetmeyi engellemek için cihaz hareket halindeyken kalem yuvası boşsa telefonda bir uyarı mesajı görüntülüyor.

Stylus 2 Plus önümüzdeki Haziran ayı sonunda 340 dolar fiyat etiketiyle birlikte satışa sunulacak. Cihaz ilk olarak sadece Tayvan'da satışa sunulacak. LG'nin yeni phablet modelini uluslararası pazara ne zaman açacağı ise henüz bilinmiyor.

• 340 dolar lg batmaya mahkum

• 340 dolar nedir arkadaş. Eski bir dh çalışanının dediği gibi 340 dolara öküz alır taparsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatına laf edenlere lafım şu;

"Almayın"

Bence de pahalı ama kimse almak zorunda değil. Herkeste iPhone mu var ?
  • Bi 179 dolarlık telefona bak birde buna büyük firmalar ne yapıyor anlamak mümkün diğil tasarım desen yok donanım desen fiyata göre oda yok. Şunun güzelliğine bak yav.http://www.elephone.cc/elephone-s3.html

• quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

340 dolar nedir arkadaş. Eski bir dh çalışanının dediği gibi 340 dolara öküz alır taparsın.

:D güzelmiş. Kim dedi ki onu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün teknosa da lg standında bu telefonu gördüm.

İsim ve özellikleri daha standında yoktu.

Sorunca stylus 2 dedi. Şaşırdım inceledim.

Ekranı ve kasasını çok beğendim.

1350 TL dedi teknosa çalışanı.

Şuan satışı var mı yoksa incelemek için demo ürünü mü mağazaki bilemiyorum.

Amiral gemi model telefonların şekilleri çok sıktı artık.

Kasası ve ekranını beğendim ben şahsen.

İmkanı olanlar gidip incelesin derim. (Maltepe Park Teknosa)
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Bedavamı dağıtacak fiyat gayet iyi beğenmeyen öküzmü alır yoksa başka birşeymi onun sorunu

bedava dağıtmasın ama 340 dolar istediği telefona 430 da koymasın.652koyup 375 dolar deseydi gene olumlu olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 27 Mayıs 2016; 15:22:54 >
  • Bunda ne sorun çıkacak acaba.

Ekran sararması?
    Ghost Screen?
    Kasa Çatlağı?
    Bootloop?

Su saatten sonra cihazlarını 50 dolara satsanda güvenimi kazanamazsın lg...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S430 becmark skorları nasıl acaba

• 652 gibi bir islemci varken cop koymuslar

• hell line kullanıcısına yanıt
    Haberde haziran sonu tayvanda diyor ilginç

• Hocam dün eve gelince bikaç review bakayım dedim.

Yabancı kaynaklı hatta yerlide de Şubat ayı civarları incelemeler görmüştüm.

Bilemedim.

• Şu telefona snapdragon 652 koymak bu kadar mı zor?

• hell line kullanıcısına yanıt
    Sizin baktığınız stylus 2 olabilirmi? bu model stylus 2 plusmış çünkü
  • SONEKTRA kullanıcısına yanıt
    Ender yıldız vardı. O söylemişti. erdi abi ile beraber videosu vardı. 250 dolara hindistanda öküz alır taparsın demişti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalem kullanımı olarak samsung galaxy note ve bu modeli karşılaştırırsak ne dersiniz? Yada başka markanın hangi modeli?

• S652 ile gelseymis on numara olurmuş

• İşlemci nedir öyle, sene 2012 mi?

• Yemin ediyorum su aptal firmalar batsa acimam! Yahu bir not 5 6 yapmak bu kadar mi zor?? Tutmuş pablet sınıfında cihaz cikarmismis. Su lgden bir cacik olmaz vallahi. Ne kadar sevmesem de helal olsun samsunga

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.