Şimdi Ara

Samsung Galaxy C7 de resmiyete kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung’un metal kasalı yeni Galaxy C5 modeli dün itibariyle Çin’de resmiyet kazandıktan kısa süre sonra, serinin tepe modeli Galaxy C7 de resmi olarak tanıtıldı. Boyut itibariyle büyüyen telefon, termal bütçesini de çok iyi kullanıyor.

http://www.gittigidiyor.com/samsung-galaxy-c7 

5.7 inçlik Full HD Super AMOLED ekrana sahip olan Samsung Galaxy C7, 2GHz saat hızında 8 adet Cortex-A53 çekirdeği barındıran Snapdragon 625 yonga setinden gücünü alıyor. 4GB RAM ile birlikte ilk modelden daha iyi bir performans göstereceğini söylemek mümkün.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy C5 resmiyet kazandı

Bunun haricinde pek çok özellik Galaxy C5 modeli ile ortak. Örneğin 32GB veya 64GB depolama kapasitesi microSD kartlar ile 128GB daha artırılabiliyor. Metalik kasa 6.7mm kalınlığında. Arka kısımda 16MP çözünürlüğünde f/1.9 aralıklı  kamera yer alırken, ön kısımda da f/1.9 aralıklı 8MP çözünürlüğünde bir kamera bulunuyor.

Boyut büyüdüğü için batarya kapasitesi de artmış ve 3300mAh olmuş. QuickCharge 3.0 ile 30 dakikalık şarjda bataryanın yüzde 65’i doluyor. Ön Home tuşunda parmak izi okuyucu da unutulmamış. Android 6.0 işletim sistemi ile gelen cihazın 32GB kapasiteli versiyonu 396$ civarında iken, 64GB kapasiteli versiyonu 427$ civarında. Yeni model yine Çin’de piyasaya çıkacak. 

• Ekreeeeem,
    http://wccftech.com/galaxy-note-7-shows-cpuz-exynos-8890-impressive-hardware/

bunu nezaman yazcan. Note 6 (pardon Note 7 olmuş) fiyasko....

• İşte bunun bir de 4.5 inç olanını yapsanız malzemeden cimrilik yapmadan da insan gibi telefon kullansak.
  • Şu telefona snapdragon 652 koymak bu kadar mı zor?

• 400$ gayet iyi fiyat bu telefona. S serisinden SoC ve kamera ile ayrışıyor. Tabi biraz da yazılım. Yine de 4GB ram olması çok iyi.

• adamlar telefon için işlemci icat etmiş sd 625 nedir yav?

• c serisi sadece cin icin uretilmis soylenmesi gerek

• 652 islemci olsa iyi satardi

• Keşke 652 yerine 625 yazılsaydı. İlk önce yazıyı öyle gördüm zaten. Dedim yanlışlıkla 5 ile 2 yer değiştirilip yazılmış!
  • quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

adamlar telefon için işlemci icat etmiş sd 625 nedir yav?

5 ile 2'yi yer değiştir, fazla göze çarpmaz Panpa! Bilinç altına yolla gitsin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 27 Mayıs 2016; 13:13:33 >
  • Samsung'un bugünkü telefonu da buymuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 625 nm işlemci yanlış hatırlamıyorsam 14nm üretim sürecine tabi, herkes neden işlemciyle ilgili bu kadar yorum yaptı anlayamadım. Batarya kullanım süresi baya uzun olacaktır.

• Snapdragon 625 mi kaldı allasen? Irak, Lübnan gibi ülkelerde iş yapabilir ama bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar da değil be . Şunu Apple İphone6s diye tanıtsa çoğu kişinin dibi düşerdi .Ben de Samsungu sevmiyorum / kullanmıyorum ama biz sadece eleştiri yapan bir milletiz . Ben beğendim açıkçası

• Herşey güzelde işlemci telefona gore orta seviye kalmış

• Aga birşeyi de beğenin be!

• A serisi e serisi j serisi şimdide c serisi bu samsungu yöneten herifin kafasını yaşamak istiyorum.Hangi fiyat bandına hangi telefonu süreceksin j serisi giriş e serisi giriş a serisi orta c serisi orta herifler kendi telefonlarıyla yarışıyorlar.Birsürü rakibin var adam akıllı tek bir model yap insanlar alsın sürpriz yumurtadan çıkar gibi hergün yeni bir telefon.

• çok saçma bir fiyatla gelecekmiş gibi hissediyorum
  • Türkiye de ne zaman çıkar acil cevaplarmisiniz?

• Özellikleri çok iyi ama ülkemizde gene uçuk bir fiyata satmaya kalkarlar.
    Lg g4'den daha pahalı olursa zaten kimse almaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.