Şimdi Ara

LORD JOKER KENDINI BANLYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VİTOR GİDİYOR, CİMBOM AVRUPAYA GİDİYOR ŞU AN İÇİN HERŞEY ÇOK İYİ GÖZÜKÜYOR SON 10 DK

• Banlatmaz......
  • Vitor gidince ne yapacak kim bilir o zaman yeni teknik direktorleri vitorla kiyaslayacak.O sizin kanseriniz artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker üyelerin nazarında banlanmış birisi zaten,
  • sezonluk troll bu. vitor gittiğinde hiçbir şekilde prim yapamıcak
  • Gelen hocayı övmeye başlar vitordan sonra

• bu adamın vitorla ciddi ciddi bir ilişkisi var şempanze gidince jokerde bavulları toplayıp onunla birlikte yeni kulübe/taraftar forumlarına gitmiş olacak.
  • Ya su adami unlu yaptiniz forumda

• Allah vitorunda belasını versin lord jokerin de belasını versin

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

sınırsız çizme konusuna gelirsek geçen gün söyledim bu akşam gs'ye kaybedersek forum destek'e mesaj atacağım sınırsız çizilmek için
  • Yav şu tek hücreliyi amma büyüttünüz be
  • Bizim bu milletimizde gram beyin yok lord bilmem ne hakkıında konu acıyor . Siz cidden safmısınız arkadas yada 12 yas gerceginimi yasatıyorsunuz foruma .
  • Yahu şu adama da amma prim verdiniz. Bloklayın arkadaşlar zor iş değil ya.

• Bir daha tanımadığı etmediği insanlara güvenip de şerefi namusu üzerine yemin edecek kadar saçmalamaz umarım.
  • Şu konuyu açıyorsan sen de banla kendini seviyen emin ol onun altında.
  • Ben sôzümü verdim,tuttum da,forum destek'e mesaj attım admin bakınca sınırsız uzaklastıracak iste,yukarıda banlatmaz diyenler olmus,son verdigim söz ciddiydi sabaha hesabım sınırsız cizilmis olur,siz de mutlu mesut yasamaya devam edersiniz,Infection nickli arkadas sisman gözlúklü vs vs yazmıs :) sisman degilim,gözlüklü de degilim ama en azından sükürler olsun ki senin gibi insanları sisman,gözlüklü diye asagılayacak kadar düsmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Ben sôzümü verdim,tuttum da,forum destek'e mesaj attım admin bakınca sınırsız uzaklastıracak iste,yukarıda banlatmaz diyenler olmus,son verdigim söz ciddiydi sabaha hesabım sınırsız cizilmis olur,siz de mutlu mesut yasamaya devam edersiniz,Infection nickli arkadas sisman gözlúklü vs vs yazmıs :) sisman degilim,gözlüklü de degilim ama en azından sükürler olsun ki senin gibi insanları sisman,gözlüklü diye asagılayacak kadar düsmedim

Bütün Fenerbahçelileri ve bütün forumu kasıtlı olarak kışkırtıyorsun, tahrik ediyorsun. Kasıtlı olarak pislik yapıp Trollük yapıyorsun...

Bütün foruma ve bütün Fenerbahçelilere kafa tutuyorsun... Farkında mısın...!
  • olm 2-3 kişi arada bana da saplamış noluyoruz lann
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt
    Umarım biz gerçek Fenerbahçeliler tekrar senin gibi sinir bozucu bir trolle karşılaşmayız. Git şimdi şampiyonluğunu kutla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Bu Fenerbahçeli olmayan troll'den bahseden, konusunu açan herkesi engelliyorum. Kusura bakmayın ama bıktırdınız. Amacına ulaştı. Dün kayıt olmuş biri bile biliyor artık bu trollü. Ne vitor bilir, ne Fenerbahçe bilir. Şişman, gün boyu evinde oturup sonra da " nasıl kilo veririm " diye konu dışına konu açan 18 yaş altı biri. Elinize sağlık. Çok güzel prim verdiniz.

Kompleksli bi insan olduğun çok belli. Desteklediğin kulübün başkanının tüm karakteristik özelliklerini taşıyosun galiba bu yazdığın yazıdan yola çıkarsak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.