Şimdi Ara

sivir build acil bakar mısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sırasıyla canbiçen- çizme - hayalet - ebedi - son fısıltı - kanasusamıs cıkıyorum hoşuma gitti işe de yarıyor bence.
    Daha iyi olur dediginiz build varsa yazabilir misiniz?

• İdeal olanı bu zaten.
  • Eğer çok fed isen statik pozisyonunu korumak gerekiyorsa menzil için bombardıman olabilir rakip ap oyuncusu kasmissa ebedi yerine malmortius tercih etmelisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonfisilti ve kanasusamisi ezbere cikma duruma gore 3-4. item malmortius,qss daha mantikli,hayalet yerine statikte cikabilirsin eger takimin midi kass,fizz falansa ve karsida assassin,bruiserlar yoksa (irelia,jax olaf vs)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sivir ne la ultisinde dmg yok mobil değil çöp
  • Kanasusamış yerine ölümün dansı veya civa alabilirsin. Karşıda ap varsa malimortius alman lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

sivir ne la ultisinde dmg yok mobil değil çöp

E sı inmobilligini idare ediyor wsuna gelen buftan sonra ilah oldu sivir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer snowball olduysan canbicenden hemen sonra bf + statik gidebilirsin bunu yaptıktan sonra zaten bidaha asla düşmezsin oyundan
  • sivir can ya
  • Sivir benim en sevdiğim adc. Gerçi daha catliyn ve lucian oynayamadım ama oynamaktan zevk alıyorum. w su karşı tarafı sürekli dürtüyor oyun başlarında. İlk olarak ben mana sorunu olmaması için canbiçen alıyorum. Sonra sürat çizmesi ardından statik hançer ve ebedi kılıç. gerçi son yamada saldırı hızı veren çizmede buff aldığından olabilir. Ayrıca sürat çizmesinin hızı 55 e düştü. oyunda 4 eşyayı bitirdiğimde statiği satıp hayalet dansçı alıyorum. sonra streakın güvencesi ve kanasusamış alıyorum.

yani sırasıyla

canbiçen +çizme(sürat yada saldırı hızı)+statik hançer(sonra satıp hayalet dansçı)+ebedi kılıç+streakın güvencesi+kanasusamış.

eğer çok fazla kendimi güvende hissedersem streak yerine çift ebedi kılıç yada karşı takım çok tank çıkmışsa zırh delme alıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.