Şimdi Ara

A101 tüm ürünlerde %10 indirim 28 29 mayıs (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
13
Favori
7.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sizin için kalitenin ölçütü nedir ?
    Bimde satılan dost yoğurt mu yoksa A101de satılan kendini kanıtlamış Eker ve Yörsan mı ?
    Bu sadece basit bir örnek .
    Bence kalite derseniz direk A101 derim.
    Fiyat konusunda göreceli bi durum indirim takip edilirse ikiside denk geçen hafta 4 litre Kırlanğıç yağı 11.95 e aldım A101 den hepböyle indirim yapsada tadı olmasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün 16 gb hafıza kartını 15 liraya gördüm indirimle bedavaya alırız heralde
  • Etiket fiyatları aynı, kasalarda düşüyor. Bütün ürünlerde geçerli. Evde bitmiş, bitmeye yakın ne varsa aldım. Bindirim/İndirim göremedim. Gayet güzel bir fırsat.
  • Konya bosnada ki küçük a101 de elektronikde indirim var tv filan mevcut ihtiyacı olana duyrulur

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

A101 in tadı yok ürünler kalitesiz mecbur böyle indirim yapiyorlar bim artık kendini kanıtlamış indirim yapmıyor bile tvde veya insertte yok aman aman işte

Ne içtin sen lee colamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 28 Mayıs 2016; 14:45:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101de olan varsa omo ve yag fiyati bakabilirmi 4yada 5lt yag 6 yada ustu kilo deterjan omo vs ona gore gideyim burada yeri ters bosa gitmeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyanus05

Konya bosnada ki küçük a101 de elektronikde indirim var tv filan mevcut ihtiyacı olana duyrulur

Tv hangi modelleri var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: netten

Hocam sizin için kalitenin ölçütü nedir ?
    Bimde satılan dost yoğurt mu yoksa A101de satılan kendini kanıtlamış Eker ve Yörsan mı ?
    Bu sadece basit bir örnek .
    Bence kalite derseniz direk A101 derim.
    Fiyat konusunda göreceli bi durum indirim takip edilirse ikiside denk geçen hafta 4 litre Kırlanğıç yağı 11.95 e aldım A101 den hepböyle indirim yapsada tadı olmasa

harbiden bimdeki dost marka yoğurdun tadı en kaliteli markalarda bile yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

A101 in tadı yok ürünler kalitesiz mecbur böyle indirim yapiyorlar bim artık kendini kanıtlamış indirim yapmıyor bile tvde veya insertte yok aman aman işte

Ne içtin sen lee colamı

selamünaleyküm üstadım bu güzeldi

• Ben 20 tane Phillips led ampul ve bir adet darbeli matkap aldım. Indirim geçerliydi.
  • sakalak kullanıcısına yanıt
    Burdakinde 39 inç uydu alıcılı hi level vardı. Dün kasiyer şu an 800 TL yarın %10 indirimle 720 tlye vereceğiz dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Burdakinde 39 inç uydu alıcılı hi level vardı. Dün kasiyer şu an 800 TL yarın %10 indirimle 720 tlye vereceğiz dedi.

Şu meşhur 48uhl950 model arıyorum hocam neyse belki denk gelir

Verdiğiniz bilgi için sağolun

Konyada gören duyan varsa bilgilendirirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 28 Mayıs 2016; 15:11:11 >
  • Mayıs'ın ya ilk ya ikinci haftasonunda böyle bir indirim yine vardı ve o zaman 48" smart ve dahili uydu alıcılı bir modeli %10 indirimle aldım. 1169 tl ödedim. Bence mağaza müdürleri ile görüşün elinden çıkarmak isteyen mağazalar bu tür indirimleri elektronik ürünlere de uyguluyorlar. İki farklı model daha vardı 40" olanı da alacaktım hatta 863 tl ye geliyordu sanırım dahili uydu alıcılı sonra vazgeçtim almaktan.
  • dün Bolu- kanalyolu(alpağutbey) a101'de 39 43 49 inç Hi-level led tv'ler mevcuttu. Bolulu arkadaşlara duyurulur
  • Elit gurme diye bir sucuk aldım. Fiyatıda uygundu. Fakat beğenmedim alacak olana tavsiye etmem.

• paraf üstü geçerli değil onun dışında 50 üzerine 5tl alınabiliyor.
  • sakalak kullanıcısına yanıt
    carsamba gunu novadanın arkasındaki a101de vardı migros mal giriş kapısının yanı
  • 100 TL'ye yakın alışveriş yapıp 90 TL ödedim. İndirim güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurkolik

carsamba gunu novadanın arkasındaki a101de vardı migros mal giriş kapısının yanı

Hocam 48uhl950 modeli olduğuna emin misiniz acaba çünkü birkaç yere sorduk konyada yok dediler

49 inç olan model olmasın gördüğünüz tv

Ben yaka tarafındayım boşuna gitmeyeyim o tarafa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 28 Mayıs 2016; 17:25:50 >
  • Kendi ıslak mendillerinin ekonomik 3'lu pakette olanları var. Tane fiyatı 3.15, üçlü paket 7.95 indirimle 7.15'e aldım. Bir pakette 101 adet olduğu dusunulurse fiyat iyi. Findux fındık ezmesi de 7.60'a geliyor. Paraf kartla da 50'ye tamamlayarak 5tl daha puan kazanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.