Şimdi Ara

Bu oyunda kazanmak takımın yaş seviyesi ile orantılı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her zaman sorarım oyuna girerken yaşları ve gördün ki 20 ve üzeri yaştaki insanlarla daha çok oyun kazanıyoruz

• slfjklsejklfsjekjsleşjlşs
  • Kesinlikle katılıyorum
  • Yaş sorunca 20'den az söyleyen olmuyor zaten
  • Doğum tarihi degil onemli olan. Kafasi azicik basan olgun kisilerle oynamak daha mantikli. Bugun bi eleman vardi. Adama 3 defa 3 kisi baskin attilar sadece nice yazdi. Onlar ordayken biz global yapiyorduk kule aliyorduk v.s boyle adamlar lazim. Hemen allchatten bizim jung hala ormanda gg sup farki yazan mallarla win alinmaz zaten. Onlari muteleyip reportlayip devam edeceksin. Bu oyun takim oyunu. Sana 4 kisi de baskin gelebilirler hic sorun degil. Sen oyununa bak flame yapma oyundan dusme tilt olma. Er yada gec hakettigin lige ulasirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genç arkadaşlar daha heyecanlı stresli oynuyor hata yapıyor hata yapanı affetmiyor basıyor küfürü hepsi değil ama çoğu öyle
  • evet arkadaşlar ffako arkadaşı görüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ravieN -- 26 Mayıs 2016; 19:22:01 >
  • Katılıyorum. +20 olanların zaten biçoğu yeterli olgunluğa ulaşmış oluyor. Aile terbiyesi de önemli tabi bu konuda.
  • +20 olup keko olanları görüyoruz. Yaş sadece kişinin olgun olma potansiyelini yükseltiyor. Keko her yaşta kekodur.
  • adam %100 haklı ben 33 yaşındayım her oyun win
  • Katılmuyorum 26 yaşında abim var aram oynamasına rağmen ger maç tryhard oynuyo iyi de oynamıyo takımını flameliyo ve numare ver koçum tipinden

• Editlemen lazım beyin yaşı 20 olacak
  • Yaşım 26 arkadaş çevremde hemen hemen aynı yaştalar aram maçına giriyoruz 3 kişi direk feedliyor 1kişi ne ana bırakıyor ne bacı bende izliyorum onları birşey desem banada sövüyorlar :D

itiraf gibi itiraf
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

Editlemen lazım beyin yaşı 20 olacak

aynen
  • Bu oyunda en çok bireyin olumlu psikolojisi ve yardımlaşması etklidir

• Ben arkadasa katılıyorm +20 kisiler oyun gecmisi olsun .Kullandıgı oyun sistemi olsun. Ekipmanları olsun.Klavye mouse hakimiyeti olsun.Olasılıkları hesaplayabilme potansiyelleri kücük yastakilere gore daha yüksek. Bu kriterler arttırılabilir ama Yas Faktörü kazanmaya etkisini göz ardı edemezsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brokoli Çorbasi -- 27 Mayıs 2016; 11:01:21 >
  • Buyuk olup da beyni olmayan çok fazla

• +20 yaş sokak kültürünü görmüş son nesil yani anaya sövmenin kavga sebebi vs. olduğunu bilir ona göre davranır daha ço körnek verilebilri ama durumu anlatmak bakımından bu örnek yeterli sanırım yeni nesil evden çıkmadığı için bazı şeylerin farkında değil hiç
  • 22 yaşındayım 2 permalı 2 14 gün banlı hesabım var kolsuzlar yüzünden

• Üniversite yurdu 5 pre giriyoruz win rate %50

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.