Şimdi Ara

Mekanik Klavye Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bütçem 300-350 tl arasında değişmekte almışken kaliteli bir ürün satın almak istiyorum aklımda olan ürünler logitech g710 blue switch ve cm storm quickfire xt oda blue switch razer ve steelseries markasını düşünmüyorum çok uzun yıllar kullanmak için alıyorum. (not:blue switch tercihimdir)

ayrıca şöyle bir link var bu ürün alınabilirmi ?

Link :http://urun.n11.com/klavye/cm-storm-quickfire-xt-klavye-sgk-4030-gkcl1-P62183779

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Linkini attığın klavyenin fiyatı güzel alınabilir. Bütçene uygun klavye arıyorsan imzamdaki konuyu da incelemeni tavsiye ederim
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevabınız için peki bu seçenekler dışında alınabilecek bu fiyat aralığında blue switch çin malı olmayan klavyeler varmıdır ? numpadde olmayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: violave

teşekkür ederim cevabınız için peki bu seçenekler dışında alınabilecek bu fiyat aralığında blue switch çin malı olmayan klavyeler varmıdır ? numpadde olmayabilir

logitech g710 var. 50 tl daha bütçeni yükseltirsen corsair strafe var.
  • SteelSeries 6GV2 kesinlikle önerdiklerimin arasında en iyisidir basınca hissedebileceğin switchleri var gayetde iyi yani onun haricinde G710+ Logitech'in oda var bi bakk
  • g710+ aldım çok uygun bir fiyata parasını hakeden bir ürün gerçekten alacak olanlara bende tavsiye ederim ayrıca 6gv2 kullanmadım sadece mediamarkette bakma fırsatım olmuştu g710+ dan daha sert basış hissi vardı ama oda baya tank gibi klavyeydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.