Şimdi Ara

Lol hangi itemi cikacagim yardim edermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lolde 30 lvl oldum hala hangi karaktere ne bok cikacagim hakkinda hic bi bilgim yok bildigim 7 8 hero var onlara ne cikildigini biliyorum sadece adcde ne cikilir herolarin hangi ozelliklerine bakilir hic bilmiyorum middede ayni sekilde yardim ederseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://probuilds.net/

Bu siteye girip şampiyon ismini yazarsan prof oyuncuların oyun sırasında hangi sıra ile item çıktığını görebilirsin. Sende şimdilik bunlara göre çıkabilirsin.
    Ya da önerilenler sayfasından en üstten alta doğru alabilirsin.
    30 olana kadar alışman gerekirdi aslında item dizilimine bir nebze olsa dahi. Tek sınıf hero ile kastın büyük ihtimalle.
  • Yok tank mid adc sup jung hepsini oynadim 8 9 hero biliyorum

• bunları bilmeden 30 olduysan %90 low + milletin oyunlarını rezil edersin bırak oyunu
  • bol bol normal oyun atıcaksın zaten oyundakilerden birileri illa sana söyleyecektir şunu alacaksın onu sat vs vs.

(okuma yazman varsa kendi aklınlada yapabilirsin) XD
  • Sürekli build dene ve korelileri takip et çünkü her meta korelilerden geliyor

• Ezbere build yapma. Yani normalde kimseye demem ama 30 olup hangi item alacağını bilmiyorsan lowsun kardeş.

Skillerini oku oynadığın karakterin, karşıdakilere bak. Oyundaki tüm karakterleri öğrenmeye çalış. Oyuna göre hangi item işine yarayacaksa onu al.

Şimdi anladığım kadarıyla standart build ezberleyip onu alıyorsun hep. Sorum şu;
    Ad ap ayrımı bile yapamıyor musun yoksa genel hatlarıyla şampiyonları biliyorsun da spesifik olarak hangi itemi alacağını mı bilmiyorsun?

• Evet low olabilirim inkar etmiyorum. Soloda dari olaf garen oynuyorum ne cikilcagini bunlarin biliyorum. Adcde mf graves bide jhin. Midde twisted fate ve kata oynuyorum bunlara ne cikilacagini biliyorum ama yeni baslamak istedigim sampiyonlara nasil item cikmaliyim neye gore cikmaliyim bilmiyorum.
    Soloda tank midde ap adcde ad cikilacaginida biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: YaFatiheYaramiye

Evet low olabilirim inkar etmiyorum. Soloda dari olaf garen oynuyorum ne cikilcagini bunlarin biliyorum. Adcde mf graves bide jhin. Midde twisted fate ve kata oynuyorum bunlara ne cikilacagini biliyorum ama yeni baslamak istedigim sampiyonlara nasil item cikmaliyim neye gore cikmaliyim bilmiyorum.
    Soloda tank midde ap adcde ad cikilacaginida biliyorum

Kardeş oynayacağın şampiyonun skillerini okuyorsun önce. Sonra karşıdaki rakibine bakıyorsun. Ona göre item seçiyorsun.

Misal ap bir şampiyon oynuyorsun. Zamana bağlı hasar yeteneği varsa ve karşıdakiler de can kasıyorsa liandry alıyorsun.
    Karşıda ad bir champ varsa maceracının pazubendi alıyorsun.
    Burstu yüksek bir ap varsa cehennem asası alıyorsun gibi. Yani şampiyonun skillerine ve rakibe göre.

Ad oynuyorsan da benzer şeyler. Ap bursta karşı sihiriçen çok güzel bir item. Ad için zırh.
    Mesela saldırı hızına dayalı şampiyonlar için donmuş yürek, crit de vuruyorsa randuin güzel itemler. Düz vuruşa dayalı şampiyon çoksa çivili seçilebilecek bir item bunların yanında.

Eğer şunu oynamak istiyorum dersen daha iyi tavsiye veririz ama kendin karar vermeyi öğrenirsen senin için daha iyi olur.

• Eyvallah kardesim kendim ogrensem daha iyi olur.

• Probuild sitesi güzel.

Bir de bol bol stream izle.

Bu oyunda en önemli item seti situational itemler.

Yani ezbere item çıkmak yerine karşıdaki takımın durumuna göre item çıkmak.

Örneğin adc oynuyorsun kimse armor kasmamış ise direk penetration çıkmanın anlamı yok.

Veya top oynuyorsan offtank ile karşıdaki ap/ad ratiosuna göre armor veya mr kasman gerek.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.