Şimdi Ara

silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am I Evil ? -- 11 Haziran 2016; 0:26:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Clio,Corsa,Megane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Clio,Corsa,Megane

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Yakıt konusunda bilginiz var mı peki bu modellerin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Clio,Corsa,Megane

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Yakıt konusunda bilginiz var mı peki bu modellerin ?

Rica ederim. 1.5dci clio diğerlerinden daha ekonomiktir. 30bin lira civarına 2013 modelini bulabilirsiniz. Şehir içi 5lt civarı yakar.

• Başka tavsiyesi olan yok mu ? Seat ibizalar da baya hoşuma gitti. Şu an ibiza ile clio var düşünce olarak. Polo da vardı fakat clio daha mantıklı geldi. Poloyu çıkardık listeden. Başka önerileri bekliyorum arkadaşlar

• 100 bin km de 308 dizel otomatik premium aldım memnunum. En azından performans ve yol tutuş güzel. 36500 aldım. Tek arka çamurluk boyalı. Ama piyasası 40 41 arası gidiyor ama comfort pack veya Manuel olursa 35000 bine bulunur

• Öğretmenden Servis Bakımlı 74.000km'de 20.Yıla Özel Üretim Full
    http://www.sahibinden.c...im-full-301907316/detay

Kiymetli arkadaşlar bu araç hakkında fikriniz nedir? Araçta 4400 lük hasar kaydı var. Arkadan çarpmışlar arka bagaj kapağı değişmiş arka tampon değişmiş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.