Şimdi Ara

Vodafone Smart 7 ailesi lanse edildi: Detaylarını konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone yeni nesil akıllı telefonlar ve tablet bilgisayardan oluşan Smart 7 serisini duyurdu. Biz de ürünlerin detayları ve Vodafone'un cihaz seviyesindeki planlarını pazarlama direktörü Fatih Uysal ile konuştuk.

• Qualcomm bizi cagirdi

Bakin elimizde tonla cope gidecek S210 var,gelin milleti sevindirelim dedi.Esantiyon gibi verirsiniz bunlari baska cihazlarin yaninda dediler

Bizde kabul ettik ve sonra neden satmayalim ki dedik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Red tarifeleri şu an 4 gb den başlıyor, dolayısıyla tüketiciler için önemli bir deneyim sağlıyor"
    ok. kib. bye.

• Adamin iki kelimesinden biri eee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam pazarlama direktörü olduysa bende olurum. Hatta bundan 50 kat daha iyi olurum. Bu ne rezalet ya. Katlanamadım bile adamı dinlemeye.

• Adamın ee deyişi sinirlerimi bozdu. İzlemeyi bıraktım...

• quote:

Orijinalden alıntı: AC_Hawker

Red tarifeleri şu an 4 gb den başlıyor, dolayısıyla tüketiciler için önemli bir deneyim sağlıyorok. kib. bye.

RED TARİFESİ OLUNCA HAKKINI VERMELİLER BENCE EN ÜST GURUB TARİFELER 4 DEĞİL BU GÜN EN AZ 8 GB DEN BAŞLAMALI 4.5 G YE GEÇMİŞİZ 4 GB NE Kİ İKİ GÜNDE BİTER

• paket ile birlikte alınmıcaksa çöp

• Fatih Uysal Bey, pro için "1 Temmuzda lanse edilecek diyor". Telefonu zaten lanse etmişler.

Erdi abi, seni görünce adam heyecan yapmış galiba :)) ne dediğinin farkında değil. Piyasaya çıkınca öğrenecez fiyatını dese daha iyiymiş gibi geldi bana :D

Bir de kamerayı bir tanıtışı var ki; bu sektöre uzak son tüketici gibi aynı. 8 ön 16 arka kamera. hani lens bilgisi, hani pixel bilgisi :)) şaka gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.