Şimdi Ara

3 yıl kpss çalışıp a kadroya atanma başarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne kadar mümkündür ? Kamu yönetimi veya maliye yazmayı ilk sene hariç okuduğum sürece a kadrodan atanmak için kpss çalışmaya başlayacağım sizce mümkün mü imkansıza yakın mı ? Malum torpil olayı dönüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 kere mülakattan elenen biliyorum.Torpilin yoksa A kadroya hiç bulaşma.Normalde 1 sene bile yeterlidir A kadro için ama torpilsiz cidden zaman kaybı
  • abim iibf iktisat mezunu ankara iktisat. torpil olayı doğrudur. ankara iktisat mezunlarının hepsi üst düzey mevkilerde. abim muğlada kaymakam şuan . ilçe ismi veremem malesef.

ama şunu söylüyebilriim. sınav felan hepsi kendi emeği kendi çalışması mülakat biraz torpil işi oldu ankara iktisat diye öne aldılar. kişiye özel torpil yapılmadı yani ankara ünivrsitesi üst düzey mevkilerde çok iyi bir isme sahip. abimi yerinde ankara iktisat mezunu başkası olsaydı onu alırlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_fear

abim iibf iktisat mezunu ankara iktisat. torpil olayı doğrudur. ankara iktisat mezunlarının hepsi üst düzey mevkilerde. abim muğlada kaymakam şuan . ilçe ismi veremem malesef.

ama şunu söylüyebilriim. sınav felan hepsi kendi emeği kendi çalışması mülakat biraz torpil işi oldu ankara iktisat diye öne aldılar. kişiye özel torpil yapılmadı yani ankara ünivrsitesi üst düzey mevkilerde çok iyi bir isme sahip. abimi yerinde ankara iktisat mezunu başkası olsaydı onu alırlardı

ankara iibf değil, sbf'dir. SBF'nin amacı nitelikli devlet yöneticisi yetiştirmektir.

Ayrıca abiniz İYCde el öpmediyse Cebecinin yolları bana haram olsun.
  • jack_fear J kullanıcısına yanıt
    hacettepe nasıldır bu konuda bilginiz var mı? ben bu sene hacettepe iktisat tercih edebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: old yeller

hacettepe nasıldır bu konuda bilginiz var mı? ben bu sene hacettepe iktisat tercih edebilirim

hocam valla bilemem bende mezuna kalmış öğrenciyim . bu sene abimin tavsiyesiyle ankara siyasal yada iktisata gidicem .. mezun olduğumda refarans ım abim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.