Şimdi Ara

20li yaşların başında kel olmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok kötü bişey herkes sizle dalga geçiyor yaşıtınız kızlar ile ilişkiniz kanka ilişkiniz öteye gitmiyor bu aralarda nedense çok taktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takma kafana knk. Yalnızlık iyidir

• Durum çok mu kötü?
  • bynoun kullanıcısına yanıt
    Önlerde az bişe kaldı hocam arkalarda var ama

• Benim de yaş 17 şakaklar açık bakalım ne olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Saçım çok uzun ama çok dökülüyor muhtemelen ben de kel kalanlar ordusuna katılacağım.Takmamak elde değil illa takılıyor

• No ss no güven

• benimde ince telli ve seyrek ne yapcaz yaa
  • Hangisi daha kötüdür 20 li yaşların başlarında kel olmakmı yoksa saçlarının gittikçe kırlaşması mı ?
  • Riktinyo kullanıcısına yanıt
    Kırlaşma çok sorun değil boyatırsın bir şekilde geçer.Ama kelleşme gerçekten çok kötü geri dönüşü yok gibi bir şey.Saç ektirme de maalesef pek güvenilir değil,kimine göre etkili kimine göre değil.

• Saç dökülmesinin çaresi var çok basit doğal üstelik eğer isterseniz yazarım..

Saçları dökülmüş veya seyrekleşmiş erkekler tam erkektir dehşetli ve güçlü bakışlı olurlar..

Saçları sık erkeklerin kadınsal hormonları daha fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Saç dökülmesinin çaresi var çok basit doğal üstelik eğer isterseniz yazarım..

Saçları dökülmüş veya seyrekleşmiş erkekler tam erkektir dehşetli ve güçlü bakışlı olurlar..

hocam sadece saç konularına yazmak için mi üye oldunuz nerde saç konusu var Orda siniz

• quote:

Orijinalden alıntı: DIDYMA

quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Saç dökülmesinin çaresi var çok basit doğal üstelik eğer isterseniz yazarım..

hocam sadece saç konularına yazmak için mi üye oldunuz nerde saç konusu var Orda siniz

hoş geldin arkadaşım nasılsın genelde her konuya yazıyorum ama yeni yeni saç dökülmesi konuları çıkıyor karşıma yardımcı olmak amaçlı yazıyorum

• kardeşim ben de 19 yaşındayım . geçen sene seninle aynı şeyleri hissediyordum , sırf belli olmasın diye saçlarımı 3 e vurdurdum daha beter oldu . güneş altında tam anlamıyla kel gibi durmaya başlamıştım . Allaha şükür şuan baya baya düzeldi sana ne yaptığımı anlatayım kafana yatarsa uygularsın belki sana da iyi gelir . Şampuan yada türevi kimyasalları bırakıp gidip dalanın %100 el yapımı zeytinyağlı sabununu alıyorsun 2 günde bir bununla güzelce yıkıyorsun çok yıkamak saç derisine zarar . jöle wax , fön gibi şeylerden uzak duruyorsun. her sabah kalktığında başını soğuk suyun altına sokup saç derisine hafif hafif masaj yapıyorsun , bunu yaptıktan saçları sertçe kurulama bırak nemli kalsın olduğu gibi kursun . beslenmene çok dikkat et , beyaz ve kırmızı et tüketimini ihmal etme . daha sonra eczaneye gidip solgar 5000 mg biotin alıyorsun biraz tuzlu fakat ciddi anlamda saça can katıyor . haftada bir doğal zeytinyağı ile saçlarına masaj yapıyorsun o zeytinyağ saçlarında 3-4 saat duruyor ondan sonra bir güzel zeytinyağlı sabun ile duruluyorsun . en önemli kısıma geldik mastürbasyon yada sekse düşkünlüğün varsa azaltman gerek . erkek tipi saç dökülmesini tetikleyen en büyük etken seks ve mastürbasyon ... yapma demiyorum ama en aza indirgemeye çalış . kafanı saçlarına takma, strees yapıp düşündükçe daha beter oluyor bunları uyguladıktan sonra bırak onlar kendi kendine canlnamaya başlasın . umarım yardımcı olabilirim ...
  • Sıfıra vurup, sakalı biraz uzatıp tarz da yapabilirsin eğer mümkünse yap derim yakışır, kirli sakal ya da az daha uzunu ile
  • adrasa A kullanıcısına yanıt
    Kafa hatlarım güzel çevremde yakıştığınıda söyleyen var ama bu yaşta kel olunca insan ister istemez ayrı bi psikolojiye bürünüyor yukarda bi arkadaş ak düşmesi demiş inanki bende de var aklar ama saç olmayınca onların derdine bile düşmüyon

• Riktinyo kullanıcısına yanıt
    bende 22 yaşına yeni girdim saçlarımın %60-70 i beyazladı.(genetik)ama ben memnunum boyatmayı hiç düşünmedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.