Şimdi Ara

İnternet tv izleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bulunduğum yerde uydu alıcı yok. İnternet üzerinden tv izlemek istiyorum. Android tv boxlar var ama pahalı sanırım (500-600TL) . Buna alternatif nasıl bir yöntemle tv izleyebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yurt dışı alışveriş bölümünü ve medya player bölümünü ziyaret ederseniz, işinizi görecek android tv box 'ların 30 dolardan başladığını göreceksiniz. tabi iyi bir inceleyin siz. s905 işlemcili ve 2gb ram 'li modeller 40 dolar civarında bulunabilir. (120 lira yapıyor yani)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

yurt dışı alışveriş bölümünü ve medya player bölümünü ziyaret ederseniz, işinizi görecek android tv box 'ların 30 dolardan başladığını göreceksiniz. tabi iyi bir inceleyin siz. s905 işlemcili ve 2gb ram 'li modeller 40 dolar civarında bulunabilir. (120 lira yapıyor yani)

Bu cihazlarlar stabil calisiyormu kanser etmezmi adami takilip takilip donup

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pluspower kullanıcısına yanıt
    ne cihaza,ne kaçak iptvlere para verme
    Digitürkplay al
    Ayda 5 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EEA2B174 -- 28 Mayıs 2016; 14:13:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digiturk tvbox veriyor mu? Tv yi nasıl bağlayacağım?

• bilgisayar televizyona hdmi kabloyla bağlanır
    yada bilgisayar üzerinden izlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EEA2B174 -- 28 Mayıs 2016; 15:34:32 >
  • pluspower kullanıcısına yanıt
    READON TV PLAYER diye bir program var indirip kur onu süper dünyanın bütün kanallarını izlersin ne ararsan var ben yıllardan beri ordan seyrediyom pc de
  • Ben bilgisayardan değil daha pratik yoldan izlemek istediğimden tv box istiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.