Şimdi Ara

55.000tl ye ne alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En düşük 2010 model en fazla 120.000 km yapmış. Mümkünse d veya büyük c segmenti ne alınır? Siz bu şartlar altında hangi modelleri tercih ederdiniz? Bu arada dizel-benzin, otomatik-düz farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

En düşük 2010 model en fazla 120.000 km yapmış. Mümkünse d veya büyük c segmenti ne alınır? Siz bu şartlar altında hangi modelleri tercih ederdiniz? Bu arada dizel-benzin, otomatik-düz farketmez.

2012 c5
  • 2012 Model Sportage İx35 olabilir.
  • Hocam, citroen iyi güzelde, biz en azından mercek farlı olsun istiyoruz. İleride arabada yoksa bile xenon takabilmek için. Cevabını için teşekkür ederim.
    @Arranger.

Hocam, güzel duruyorlar. Ben bir kenara not edeyim. Teşekkürler.
    @YozgatLee0666

• Matthew Murdock kullanıcısına yanıt
    Bişey değil. Birde 2 liraya Atiker takarsın gez gezebildiğin kadar :)

• Focus 3 dizel sedan 20.000 km de bulursun alır gezersin

• Bence En iyi tercih Focus 3 hb titanium powershift otomatik, 15 bin km ye kadar kazasiz boyasiz bulabilirsin, ben bayagidir arastiriyorum daha iyisi yok

• Hocam 1.5 tdci focus kullanmıştık, şu önü aston martin gibi olan. Memlekete gittik geldik. Yol tutuş, performans ve konfor açısından gayet iyiydi. Tek beğenmediğim konsoldaki o ufak mavi siyah ekran(opelde de turunculusu var). Onu galiba 1-2 bin tl civarına yeni nesil bir aletle değiştirebilirim. Yazayım bir kenara. Az km de ve hatasız olması ile uzun yıllar binilebilecek bir araba. Sedan değilde hatchback bakarız galiba. Hangi donanım paketini önerisisiniz?
    @labidu @buldozer85

• Pug 508 olabilir

• quote:

Hocam 1.5 tdci focus kullanmıştık, şu önü aston martin gibi olan. Memlekete gittik geldik. Yol tutuş, performans ve konfor açısından gayet iyiydi. Tek beğenmediğim konsoldaki o ufak mavi siyah ekran(opelde de turunculusu var). Onu galiba 1-2 bin tl civarına yeni nesil bir aletle değiştirebilirim. Yazayım bir kenara. Az km de ve hatasız olması ile uzun yıllar binilebilecek bir araba. Sedan değilde hatchback bakarız galiba. Hangi donanım paketini önerisisiniz?
    @labidu @buldozer85

Aston martin suratlı dediğin focus 3,5 onun dizelini 20.000 km de olanını bu fiyata bulamazsın.benim dediğim araç focus 3 dizel sedan trendx manuel hız sabitleme mevcut yakıt 5 lt ortalamayla geziyorum şuan.

• O fiyata Premium paket bir Auris II düşünülebilir.

• labidu kullanıcısına yanıt
    Yok onu kullandık dedim zaten. Bu sizin dediğiniz ortasında uzun çizgi gibi metal parça olan. O kasaların hbleri çok güzel. Ama bende xenon olayına taktım galiba. Mercek far yok hiçbirinde

• Hocam çok beğeniyorum onuda. Orta paket xenon opsiyonlu 50 55 civarına bulabilirsem diye yazayım bir kenera. Sağolun.

• Latitude
    Mondeo
    İnsignia
    C5

Bunlar en mantıklı seçimler.
  • quote:

Hocam çok beğeniyorum onuda. Orta paket xenon opsiyonlu 50 55 civarına bulabilirsem diye yazayım bir kenera. Sağolun.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-seyyal-otomotiv-den2012-508-1.6-e-hdi-active-x-pk-115hp-otomatik-297298084/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-ogretim-uyesinden-masrafsiz-full-297536018/detay

Belki pazarlık olursa bu da temiz gibi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2012-active-x-hatasiz-boyasiz-hayalet-ekran-navigasyon-led-zenon-301763713/detay

Bir de Laguna'lar var fakat 2010 üstü pek dizel-otomatik kombinasyonu yok gibi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-gurses-opel-2011-laguna-dyn-gt-1%2C5-dizel-110-hp-82%2C000-km-de-278175673/detay

• Hocam 508 cepte diyelim. Güzel bir seçenek. İyice araştırırım, kronik arıza falan var mı diye. Umarım üzücü kronik arızaları yoktur.

Renaulttan sadece latitude düşünüyorum hocam. O da düzgün full bulabilirsem.

• atomcu kullanıcısına yanıt
    Evet bunlar iyi. Mondeo çok pahalı. C5 te istediğim donanımlar yok, Insignia vs latitude kalıyor geriye.

Insignia üretime devam etmesi ve 1.6t 180hp olması beni cezbediyor. Siz ne dersiniz bu ikisi hakkında?

İnsignia hakkında çok yakıyor diye duydum. İkinci el olarak ikisi de aynıdır. Tamamen sizin seciminize kalmış. Ama bana gore latitude daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Lpg şehir içi 30 35 geçmesse sorun olmaz. Bakalım hocam. Zaman gösterecek seçimimi. İnşallah hayırlısı ile alırım ileride arabayı.

İnşallah temiz ve istediğiniz gibi bir araç bulursunuz. Latitude bakarsanız executive bakın. Hatta exectuve+prestij paket+sanruf olursa en dolusu olmuş olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.