Şimdi Ara

S+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

13-1-2 , 17-0-7, 17-4-5, 23-7-15 gibi skorlarım var son oyunlarımda ama en faza S- alabildim bunlardan. Forumlardan baktım "ward atın, kule alın, drake/baronda assistiniz olsun, trinket değiştirin" falan demişler. Bunları zaten yapıyorum her seferinde ama S+ alamıyorum. Acaba bu tür bir skor ile birlikte üst düzey bir farm da mı yapmam gerekiyor? Oyunlarımın çoğu 30'a varmadan ya da biraz geçince bitiyor. O zaman da 200 civarı bir farmım oluyor hep.

Bronz ve ya gümüş eloda oynayıp 17-15 gibi bir skorla S+ alan Draven oyuncuları var. Acaba ligine göre mi karşılaştırıyor? Altın 2'yim...

Yardımlar için teşekkürler

• KarpuzKabuk K kullanıcısına yanıt
    5/6 şampiyon ile alabildim aralarında en basiti illaoi ile 4/0/2 lik oyunla s+ verdi.koridordan çıkmadım bütün kuleleri açtım.5/6 şampiyon ile alabildim.ama çok daha iyi oynadıgımda 19/3 durumumda falan vermedigi oldu mantıgını anlamadım.
  • oyun süresiyle alakalı urfta her oyun s+ almayanı dövüyolardı
  • İstatiksel katkılarda önemli mesela toplam 50 kill almissinizdir sen 10/0/5 git vermez yüzdesel olarak katkının fazla olması gerekiyor en çok kill veya asist sendeysede bir avantajı oluyor en çok sen vurduysanda bir avantaj ayrıca dediğin gibi farm kule alma gibi objektiflerde etkili ward konusunu bilmiyorum sup oynuyorum her b gidişimde pink alırım yinede s+ nadiren alıyorum birde gözlemlediğime gore kısa süren oyunlarda daha kolay aliniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç ölmeyince s vermiyor galiba, ona da dikkat etmek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skorun %70 i oyundaki toplam farmında diğer herkese oranla %25 daha fazla olacak.
  • Her oyun S , S+ , S- alıyorum , özel bir çabamda yok , Ölüm sayın Öldürme sayından -10 aşağıda olsun , Dakikaya göre 9 civarı farm yap , 40.dk 300-360 cs gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dommann

Her oyun S , S+ , S- alıyorum , özel bir çabamda yok , Ölüm sayın Öldürme sayından -10 aşağıda olsun , Dakikaya göre 9 civarı farm yap , 40.dk 300-360 cs gibi.

Supportlar napıcak peki?

6 ve 7. seviye ustalık geldiğinden beri S almak zorlaştı sanki. Kesin S aldım dediğim oyunlarda A+ bile alamadığım oluyor.
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    nadir support alıyorum , ama s alan supportlar genelde +20 asist +5 kill -5 ölümle alabiliyorlar. Supportların adc apc gibi farm , kill gibi öncelikli ihtiyaçları olmadığı için S almak daha zor tabi
  • Oyun içerisinde elinden geldiğince pink ward al paran arttıkça al zaten mid gamede base attığında genelde üstünde 100g civarı kalıyor potionda alınmıyor oyunun o aşamasında o aşamalardayken elinden geldiğince pink ward alırsan S ve S+ alma ihtimalini arttırırsın
  • Ben support oynuyorum genelde aynı şeyleri yapıyorum bu yeni seviyeler gelmeden önce S türü almak daha kolaydı bence
  • Ben adc oynarken her zaman pink ward alırım artan paramla. Kırılması ihtimali ile de bir tane eşyalarımda bulunduruyorum. Olayın pink ward ile alakası yok bence. Farmdan dolayı alamıyor olabilirim. Dakikaya göre 9 farm hesaplamasından deneyeceğim, haber veririm.
  • oyun bulmadı doldur dedim sup geldi , supportta bu civardaki skorlar yeterli oluyor sanırım ama şaşırdım açıkcası , en az s+ beklerdim 40 asiste

S+
  • quote:

Orijinalden alıntı: dommann

Her oyun S , S+ , S- alıyorum , özel bir çabamda yok , Ölüm sayın Öldürme sayından -10 aşağıda olsun , Dakikaya göre 9 civarı farm yap , 40.dk 300-360 cs gibi.

• dommann D kullanıcısına yanıt
    7 kez ölerek s alınıyor

• Bu oyun takım oyunu kısaca ne kadar takımına katkı yaparsan o kadar iyi bir notun olur

• kartalım kullanıcısına yanıt
    istiyorsan birlikte 1-2 normal oyun girebiliriz , ne demek istediğimi daha iyi anlatırım
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    benim gördüğüm kadarıyla dedim dostum , kesin bir bilgim yok bu konuda
  • Bence aşırı high elo olduğun için (gold2) :d

• dommann D kullanıcısına yanıt
    hocam öyle bi kolay gibi anlatmışsın ki dakikada 9 cs filan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.