Şimdi Ara

LİG TV DONDURMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Müşteri temsilcisinden duydugum kadarıyla ligtv dondurma işlemi sona ermiş dondurmak isteyenler bütün kanalları dondurmak zorundaymış yakın zamanda ligtv donduran varmı acaba ?temsilcinin söyledigi dogrumudur geçen sene dondurmustum bu sene yok ligtv dondurma işlemi yok diyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Paket düşürme var kardeş. Taraftar paketine düşürdüm daha 1 saat önce. Ağustos 2 de arayıp tekrar lig paketine geçebilirsiniz dediler. Dondurma işlemi mantıklı değil zaten taahhüt uzuyor dondurulan gün kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gürlevikli33

Paket düşürme var kardeş. Taraftar paketine düşürdüm daha 1 saat önce. Ağustos 2 de arayıp tekrar lig paketine geçebilirsiniz dediler. Dondurma işlemi mantıklı değil zaten taahhüt uzuyor dondurulan gün kadar

Taraftar paketi ne kadar aylik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 tl. Giriş+ taraftar 39.99 gelecek bana fatura 2 ay. Normalde 70.99 du.

• quote:

20 tl. Giriş+ taraftar 39.99 gelecek bana fatura 2 ay. Normalde 70.99 du.

Aynen dedigin gibi yaptim aldigim indirimle sporextra paketi aldim zaten amacim buydu sporexra 1 ay satin aldim bedavaya geldi 36 tl cepte kaldi :))

• Hayırlı olsun :) ama zaten paket düşürünce hediye veriyorlardı sporekstra. Bende olduğu için ses çıkarmamıştım. Yine de hayırlı olsun benim 62 liram cepte kaldı

• quote:

Hayırlı olsun :) ama zaten paket düşürünce hediye veriyorlardı sporekstra. Bende olduğu için ses çıkarmamıştım. Yine de hayırlı olsun benim 62 liram cepte kaldı

:)) ben kafadan paket düşürüp sporextra alıcam dedim oda hediye falan demedı ben kurnazlık yapayım derken o bana yapmış neyse saglık olsun tesekkurler yardımın için

• Bende kapatiyorum lig tv yi dedim.20 liraya indirdi agustosa kadar.

• bende lig tv'yi taraftar başlangıca çevirdim, 2 ay 39,99 gelecek.
  • bende az önce süperligden konya taraftar paketine indirttim 104 te 65 e inecek fatura bu ay :) eğer hemen 12 ay yeni süper lig taahhüt verirsem ağustosa kadar 20 tl sonrası 66 tl olacakmış. 58 den izlemiştim kabul etmedim. bakalım eylülde nasıl bir kampanya teklif edecekler inşallah daha uygun olurda 66 dan almadım diye pişman olmam
  • Ben engelli paketi için aradım girişe düşürüp iki ay film ve sporextra hediye ettiler.Agustos 3 te normal pakete dönecek.

• Ben arayıp lig tv yi kapatmştım dün aradılar 2 ay kapalı kalsın ağustosta tekrar aktif olsun ve 1 yıl taahhüt verin 6 ay dizi kanalınıda hediye edelim dediler ok dedim.
  • Dün aradım 3 ay ay lig tv yi dondurmak istiyorum dedim öyle bir uygulamamız yok dediler komple iptal ettirmeniz lazım dediler paketinizi

Dedim herkes donduruyor bir benimkimi dondurulmuyor dedim şikayet kaydı oluşturun dedim sizle anlaşamıyacaz oluşturdu.

Bugun aradılar 2 ay lig tv şampiyonlar paketi iptal edildi yeni sezon başlayınca açtırabilirsiniz dediler.Neden ilk aradıgımızda bu yapılmıyor illa çözüm ekibi arayınca yapılıyor anlamıyorum boşu boşuna stres sahibi yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Bende kapatiyorum lig tv yi dedim.20 liraya indirdi agustosa kadar.

Bende aynısını söyledim. Yan oda üyeliğimi kapattım hemen arayıp 9.90'a üyelik verdiler işime geldi. Ana üyeliğimi yeni eve taşıdım ve paket azaltıyorum eğer olmazsa kapatıyorum tüm üyeliklerimi dedim. 1 Haziran-3 Ağustos arası geçerli olmak üzere, mevcut üyelikten sadece lig tv'yi paket dışı bırakarak 26,99 fiyat verdi şimdilik aldım. Ağustos'ta yeni sezon için fiyatlar belli olunca da teklif bekliyorum dedim ararız tekrar dediler.
  • Sizinki daha iyiymis.Ben yinede 20 lira verdim.Sizin bedava olmus.

• Ben eutelsat olduğum için yararlanamıyormuşum ne alakaysa :) Türksat üyeleri yararlanabiliyormuş sadece bu lig tv dondurma olayından...

Ama tekrar bir taaahüt verirseniz Ağustos ayına kadar paket fiyatı 20 tl'ye düşer diye bilgi verildi. Benim taahütümün Aralık 2016'da bitecekti. 6 Ay daha uzadı ki zaten uzatacaktım. 3 aylık da Dizi, Spor Extra ve Yetişkin kanalları hediye ettiler.

• reguse kullanıcısına yanıt
    Ben eutelsat üyesiyim. 2 ay paket düşürme, 1 ay paket dondurma hakkınız var dediler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben yeni üyeyim bir de, belki ondandır bilemiyorum. 6 ay falan oldu üyeliğim başlayalı.

Ama hallettiler. Lig TV faturası 51 liraydı, 20 lira olacak 2 ay. 3 ay için de 3 tane hediye paketi verdiler.

Bereket versin :)

• lig tv'yi taraftar başlangıç paketine düşürüyorlar iki ay indirim olmuş oluyor, ligler başlayınca otomatik açılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.