Şimdi Ara

BF4 te 65-70 ms ping ile 80-85 ms ping arasında dağlar varmıdır ? 2 internet seçeneği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BF4 te 65-70 ms ping ile 80-85 ms ping arasında dağlar varmıdır ? 2 internet seçeneğim var :

1- 8 mbit akksız = 120 tl ortalama 60-65 ping alıyor bf4 te. (speedtest ping hızı = 11-15 ms arası)

2- 20 mbit akksız= 80 tl ortalama 80-85 ping alıyor bf4 te. (speedtest ping hızı = 31-35 ms arası)

sizce hangisi tercih edilmeli. birini kullacam .

eğer 15 ms aşırı bi fark değilse 20mbit olanını seçecem . sizce napmam lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 25 Mayıs 2016; 14:26:22 >

• THEKNIGHT kullanıcısına yanıt
    Fark çok yüksek değil kullanım açısından deyimleyin çok ufak farkı olacak hissedilebilir derecede.

Kişisel tercihim 20Mbps olan olurdu.

20Mbps AKN'siz paketi hangi sağlayıcıdan alacaksınız ?
  • Çok fark olmasa da biraz hissettirir bence. Ben 8 megabiti tercih ederdim şahsen. En ufak lag bile oyunun gidişatını değiştirebiliyor. Ne kadar az ping olursa o kadar iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Fark çok yüksek değil kullanım açısından deyimleyin çok ufak farkı olacak hissedilebilir derecede.

Kişisel tercihim 20Mbps olan olurdu.

20Mbps AKN'siz paketi hangi sağlayıcıdan alacaksınız ?

airfiber ile hocam havadan alıyorum datçada yerel bir firma ile.

bi de telekomun sabit var. birinden birini kapatacam ama kararsız kaldım :)

aşırı bi fark olmaz dimi ?

bi de 20mbit internet daha iyidir gelecek açısından dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRaVeYaRD16

Çok fark olmasa da biraz hissettirir bence. Ben 8 megabiti tercih ederdim şahsen. En ufak lag bile oyunun gidişatını değiştirebiliyor. Ne kadar az ping olursa o kadar iyi

hocam ikisinde de lag olayı olmuyor. sadece ping farkları var.
  • THEKNIGHT kullanıcısına yanıt
    kesinlikle 20mbps iyi bir hız. AirFiber hız ve gelecek için mantıklı oyun açısından sizin için sorun olmuyorsa tercih edilebilir. Kış ve yağış durumunda stabilite için firma ile görüşün zira bu durumlarda hava yağışlı olunca sinyal değerlerinde bozulma olabilir hız değişmese bile ping e etki edebilir. Cihazların konumu kalitesi bu nedenle önemli. Gerçi Telekomun bakır alt yapısı bile o kadar dalgalanıyor sıcak soğuk genleşme eski vb. biraz detay oldu :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.