Şimdi Ara

Bronz olduğumu kabullendim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu yaklaşık 5 aydır oynuyorum. Burada birkaç konuda açmıştım oyunla ilgili ve hep feeder ve afk lardan bazı oyuncuların takım oyunu oynayamamalarından şikayet edip durdum.

Ancak dün akşam gerçek yüzüme tokat gibi indi. Önce ligler butonuna basmıştım. Baktım 92 kazanılmış savaşa rağmen bronz 5 te 23 lp ile sıradaydım.

Sonra oyuna missfortune ile girdim. teke tekte birçok hata yaptığımı anladım. adama ultimi açayım derken aynı zmanda hareket edince ulti bozuldu kaç kere bunu bildiğim halde yapıyorum.

Sonra yanlışlıkla flaşa bastım.

Yanlış aldığım malzemeyi geri satıp başka malzeme alırken zarar ettim. Hepsi dalgınlıktan beceriksizlikten oldu.

Şimdiye kadar yaptığım oyun içi önerileri lütfen ciddiye almayın.

tşkler:)

• hala feeder ama en azından kabullenilmiş bir feederlik
  • Kendini geliştirebilirsin. Yada akışına bırakıp zevk almaya bakarsın.

Oyunu öğrendiğim arkadaş 2.5 yıldır oynuyor. Bazen can sıkıntısından oyunlarını izliyorum. Genelde malp support oynuyor. Sup itemi kesinlikle almıyor. Oyun başlar başlamaz karşıya q atıp duruyor. Sonra da manası olmadan adcye faydasız şekilde dolaşıyor. Genelde çizme almıyor. Aldığı eşyalar ise fix;
    Günateşi,
    Banshee,
    Çivili zırh,
    Ruh gömleği.
    Bazen komuta sancağı aldığı da oluyor ama aktifini kullandığını görmedim hiç.

Yani 2.5 yıllık oyuncu bu seviye oynuyor. Kendini geliştirirsen yükselirsin. Etrafında böyle oyuncular varken çıkamıyorsan da bronze oyuncususundur. Canını sıkma, zevk almaya bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyordum

• Oyun bilgini geliştirmek için videolar, yayınlar, profesyonel oyuncuların maçlarını izle. Youtube'de bir sürü kanal var bu maçları veren.(pro replays, lol replays, lol korean replays)

• Tebrikler artık bronzdan çıkmaya hazırsın
  • Herkes iyi oynamak zorunda değil zaten iyi değil doğru oynayarak bir yere kadar çıkabiliyorsun sen en azından bilinçlisin artık yaptığın yanlışlıklara dikkat edip daha az tekrarlamaya çalışman ve karşı tarafın bir hatasından faydalanmayı ogrenmen gerek bunuda en iyi dikkat ederek oynayarak ve bol bol video izleyerek yapabilirsin bol şans

• Akışına bırak ya high elo değilsen try hard oynamanın bir anlamı yok zaten

• Zaa lowww

• 30 olup dereceli atmışsın tavsiyem akşam 10 dan sonra normal gir bir zamanlar taktiğimdi genelde plat oluyorlar ordan bir şeyler kaparsın.
  • ForWinTakeSupport kullanıcısına yanıt
    Plat ile bronzun farkı yok trde imo
  • naber bronz

• tr serverında %75 bronz ve silver yani normal bişey bronzda olmak anormal değil çıkmak istersen oyunu öğrenmen lazım çıkamayanlar öğrenmeye çabalamıyor kafasına göre oynuyor
  • hll knk
  • Ben de oyunun ilk 5 ayı bronzdum.Sonraki 5 ay ise elmasa çıktım.Bende sorun var galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 26 Mayıs 2016; 1:52:43 >
  • bronzluğun ilk kuralı bronz olduğunu kabul etmemektir senden bronz olmaz.
  • Açmayın bıronz

• 6 ay oldu oyuna başlayalı bronze 4 başladım genelde normal girerim keyfim yerinde olursa ranked oynuyorum. Şuan gümüş 2 yim garip bi oyun her maç yeni bişeyler öğrenebiliyor insan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

30 olup dereceli atmışsın tavsiyem akşam 10 dan sonra normal gir bir zamanlar taktiğimdi genelde plat oluyorlar ordan bir şeyler kaparsın.

Sana yemin ederimki aynen öyle. Tr de plat 3 oldum ama sinirden tr yi bıraktım weste geçeyim dedim arkadaşın silver hesabı vardı bana verdi sağolsun silver elodaki maçlar bile kaliteli.0/13 orianna gidiyordum 1 kişi ağzını açmadı abi 1 kişi sonra 9/14 oldum oyunu kazandık.Şuan altın yaptım westekinide temiz server ama feeder tr den çok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.