Şimdi Ara

lol pvp kurmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eski toprak knight oyuncuları bilir,pvp serverlar çıkmıştı zamanında yöneticinin kafasına göre itemler falan filan belirlenirdi direk 80 levelden başlatırdı;bu sistemi lole entegre etmek mümkün mü ? mesela açıcaz biz kafamıza göre bi pvp server,eski kassadindir,eski gragastır,dfg'dir falandır filandır aklınıza ne gelirse özlenen herşeyi koyucaz içine .. böyle bişey yapmak mümkün müdür ?

• Sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bir şey yapma şansı olsa ilk ben oluşturcam

• Sanırım vardı
  • lol dosyaları verirse neden olmasın coni
  • olmaz.
  • lol ün dosyalarına ulaşman lazım metin2 nin dosyalarını çalmışlardı ve ondan sorna pvp serverler çıkmıştı piyasaya mesela önceden sadece çin serveri vardı mt2 dee pvp olarak sonra dosyaları çalmışlar metin2 nin patladı gitti pvp server sayısı. lol de olursa pek oynayan olmaz hep aynı kişilerle mi oynucaksın oyunu ne amaç olucak yani oyunda mmorpg oyunların pvp si mantıklıda moba bir oyunun pvp si gereksiz olur anca veledler falan kostümlere bakmak için vs. girer dener
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSKENDER BÜYÜK

eski toprak knight oyuncuları bilir,pvp serverlar çıkmıştı zamanında yöneticinin kafasına göre itemler falan filan belirlenirdi direk 80 levelden başlatırdı;bu sistemi lole entegre etmek mümkün mü ? mesela açıcaz biz kafamıza göre bi pvp server,eski kassadindir,eski gragastır,dfg'dir falandır filandır aklınıza ne gelirse özlenen herşeyi koyucaz içine .. böyle bişey yapmak mümkün müdür ?

Eski gravesi koymassan gelmem ama bak :)))

O değilde ben bunun sezon 6 ' nın başından beri hayalini kuruyorum sen bunları söze dökmüşsün.

inşallah böyle bişey olur yani ümitliyim.

• Metin2 512lik server bile destekler ama custom gameli oyunları öyle bi sunucuya kuramazsınız beğenmediğiniz wolfteami bile aylık 5000$dan ucuza servera kuramazsınız

Kaldı ki lol dosyaları yok ama olsada kurulmaz demek istediğim o

• quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

Metin2 512lik server bile destekler ama custom gameli oyunları öyle bi sunucuya kuramazsınız beğenmediğiniz wolfteami bile aylık 5000$dan ucuza servera kuramazsınız

şuan bağımsız bir server olan PBE var. bu varsa neden PVP kurulmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flamerwilyy

quote:

Metin2 512lik server bile destekler ama custom gameli oyunları öyle bi sunucuya kuramazsınız beğenmediğiniz wolfteami bile aylık 5000$dan ucuza servera kuramazsınız

Bağımsız mı zuahhahahahshshdhdhehehddd hiç gülesim yoktu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çinli amcaların o işe izin vermez gece nocturneyi salıverirler üstüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Good Feeling

quote:

Orijinalden alıntı: flamerwilyy

quote:

Bağımsız mı zuahhahahahshshdhdhehehddd hiç gülesim yoktu

"zuahhahahahshshdhdhehehddd" bence bidaha random gülme

• lolün günlük kullanıcı sayısı 25 milyon. her ranked girdiğmzde 10-15 dakika bekliyoruz senin açtığın servere 5000 kişi gelirse işçi ve havuz problemlerine benzedi

• ah ulan eski haritanın olduğu server açacaksın. force of nature, heart of gold gibi itemleri geri getireceksin.

• Bunu taa 2013 senelerinde düşünmüştüm oynayan pek olmaz zaten pvp server olsa 1 tane değil bi sürü olur hangi birinde oynayacak millet oyuncu olmaz kısaca çöp
  • Eski Graves oynamak isterdim. Ama pvp olayı tutmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

Eski Graves oynamak isterdim. Ama pvp olayı tutmaz.

belkide sıklmadan üst üste 40 maç atarım diye düşünyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.