Şimdi Ara

Hayaller için ne yapmalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 11.sınıf bitiyor ve üniversite sınavına hazırlanmaya başlayacağım ama benim hayallerim arasında üni okumak yok

Her zaman müzisyen olmak istedim grubumla turneye çıkmak İngilizce şarkılar yazmak fln rock bu arada
    Her neyse bundan 2 yıl önce gitar aldık biraz ilerledim evde kendim ama sonra salak gibi bıraktım ama ben bu müzisyenlik olayını hep içimde yaşadım yani hep içimde alevlenen bir Ateş kimi doktor kimi mühendis olmak ister ben bu olmak istiyorum bu arada 2 yıldır gitara dokunmadım sizce hayaller için çokmu geç napmalıyım kendimi hiçbir zaman bir mühendis veya doktor veya avukat gibi hayal etmedim

Edit : İngilizce şarkı demişken İngilizcem ortalama birşey of off birde bu İngilizcemi Nasıl geliştirebilirim söylermisiniz İngiliz aksanı isterdim açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patrick Yıldız -- 24 Mayıs 2016; 22:10:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle ayağa kalkıp içine burnun acıyana kadar hava çekiyorsun (bırakıp bırakmamak sana kalmış).Kalkıp gitarına dokunuyorsun.Zaten ayakta değil miydim diye soruyorsun kendine.Ruhunu kaldırmalısın.2 yıldır gitara dokunmayan ruhunu kaldırmalısın ve aptal kafana şunu sokmalısın "Ben bir rock yıldızı olucam, gelmiş geçmiş en iyi rock yıldızı olucam ve bundan sonra yaptığım her hareket aldığım her karar hayalimi gerçekleştirmek için olacak".Önüne bir sürü engel çıkacak.Aile baskısı,maddi sorun gibi şeyler.Ama senin yapacağın şey bunlardan güç alıp daha da yükselmek olucak.Çünkü sen EN BÜYÜK ROCK YILDIZI OLUCAKSIN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lelouch V

Öncelikle ayağa kalkıp içine burnun acıyana kadar hava çekiyorsun (bırakıp bırakmamak sana kalmış).Kalkıp gitarına dokunuyorsun.Zaten ayakta değil miydim diye soruyorsun kendine.Ruhunu kaldırmalısın.2 yıldır gitara dokunmayan ruhunu kaldırmalısın ve aptal kafana şunu sokmalısın "Ben bir rock yıldızı olucam, gelmiş geçmiş en iyi rock yıldızı olucam ve bundan sonra yaptığım her hareket aldığım her karar hayalimi gerçekleştirmek için olacak".Önüne bir sürü engel çıkacak.Aile baskısı,maddi sorun gibi şeyler.Ama senin yapacağın şey bunlardan güç alıp daha da yükselmek olucak.Çünkü sen EN BÜYÜK ROCK YILDIZI OLUCAKSIN.

Umarım hocam ama ileride aç kalmaktan korkuyorum bu üni işini napıcam ben yav

• Canım,hayatım,birtanem,balkabağım sana diyorum ki aldığın her karar amacına hizmet etsin.
    Git bir sanat okulu kazan.Aletini ve sesini geliştir.
    Çık sokağa bu işlerle uğraşanlarla konuş.Fırsat ayağına gelmeyecek, gidip onu sen alacaksın.
    Aç kalkmaktan mı korkuyorsun?Lanet olsun tabi ki aç kalacaksın.Ama ölmeden bir iki saniye önce başardım diyebilmek için aç kalacaksın.

• benim de hedefim seninkinin aksine tanınmış bir profesör doktor olmak ve nobeli almak bu sene üni yerleşirsem İnşallah hayallerim gerçek olucak

• quote:

Canım,hayatım,birtanem,balkabağım sana diyorum ki aldığın her karar amacına hizmet etsin.
    Çık sokağa bu işlerle uğraşanlarla konuş.Fırsat ayağına gelmeyecek, gidip onu sen alacaksın.
    Aç kalkmaktan mı korkuyorsun?Lanet olsun tabi ki aç kalacaksın.Ama ölmeden bir iki saniye önce başardım diyebilmek için aç kalacaksın.

Sanat okulu Nasıl kazanabilirim ki diğerleri küçüklüğünden beri çalıyorlar bense napıcam

• Upppp

• quote:

Orijinalden alıntı: spid

quote:

Canım,hayatım,birtanem,balkabağım sana diyorum ki aldığın her karar amacına hizmet etsin.

Sanat okulu Nasıl kazanabilirim ki diğerleri küçüklüğünden beri çalıyorlar bense napıcam

Yani?
    Dostum çabalayacaksın.

• Hayaller icin hayallerinden vazgecmeyip cok calismalisin dostum

• Uppp

• İngilizcen veya herhangi bir yabancı dilin iyiyse git endüstri mühendisliği ya da işletme,iktisat oku iyi bir kalitede üniversitede.Tıpta çektiğin çileyi çekmezsin hem de zevk alırsın

• quote:

Merhaba 11.sınıf bitiyor ve üniversite sınavına hazırlanmaya başlayacağım ama benim hayallerim arasında üni okumak yok

Her zaman müzisyen olmak istedim grubumla turneye çıkmak İngilizce şarkılar yazmak fln rock bu arada
    Her neyse bundan 2 yıl önce gitar aldık biraz ilerledim evde kendim ama sonra salak gibi bıraktım ama ben bu müzisyenlik olayını hep içimde yaşadım yani hep içimde alevlenen bir Ateş kimi doktor kimi mühendis olmak ister ben bu olmak istiyorum bu arada 2 yıldır gitara dokunmadım sizce hayaller için çokmu geç napmalıyım kendimi hiçbir zaman bir mühendis veya doktor veya avukat gibi hayal etmedim

Edit : İngilizce şarkı demişken İngilizcem ortalama birşey of off birde bu İngilizcemi Nasıl geliştirebilirim söylermisiniz İngiliz aksanı isterdim açıkcası

oha hayallerimiz aynı

• Türkiye de yaşıyorsun sürüye ayak uydursan iyi olur yoksa %90 aç kalırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirketdestek -- 26 Mayıs 2016; 0:06:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwarrior95

İngilizcen veya herhangi bir yabancı dilin iyiyse git endüstri mühendisliği ya da işletme,iktisat oku iyi bir kalitede üniversitede.Tıpta çektiğin çileyi çekmezsin hem de zevk alırsın

Hocam okursam tıp fln okumayacağımki zaten bilgisayar mühendisliği okurum herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayguzel

quote:

Merhaba 11.sınıf bitiyor ve üniversite sınavına hazırlanmaya başlayacağım ama benim hayallerim arasında üni okumak yok

oha hayallerimiz aynı

Sen hayallerin için ne yapıyorsun ?

• Çok fazla fedakarlık yapman gerekiyor.Vaktinden, sevdiklerinden, cebindeki paranın gittiği yerlerden...
  • Ne kadar saçma bir konu. Realist olmak negatiftir, değil mi?

Hayır. Sana cevap olarak.

Yaşın küçük. Bu sadece senin için gelip geçici bir heves, bunu farkına olabildiğince erken varmaya çalış, zaman kaybetme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Neighbourhood -- 26 Mayıs 2016; 2:54:04 >
  • Lelouch V kullanıcısına yanıt
    Lol

• Bilgisayar okumana o kadar kafa patlatmana gerek yok bence,git iyi bir endüstri ya da işletme mühendisliğine,3-4 dil öğren stajlarını da yaptın mı iyi yerlerde senden kralı yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.