Şimdi Ara

Çakma denge mat

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler kadiköy akmar çıtayı arttırmışhttp://i.hizliresim.com/1d4NON.jpg çakma dengeleri basıyorlar tezgahın altında saklı hepsi giden alabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok artik.
    Türkiyenin bir numarali konusu.
    NEDEN DENGE DENEMELERİ PIYASA DA YOK.

• sEbAsTıaN2 S kullanıcısına yanıt
    Piyasanın altında saklılar

• Mericuls kullanıcısına yanıt
    Yoksa ayni şeyi mi düşünüyoruz.?
    Beyaz kitap ticareti yapiyorlar bence bu yayinevleri.

• tüm türkiye akmara beyler :D
  • hangisi gercek bro :D
  • alakockoyu kullanıcısına yanıt
    Sağdaki bro

• quote:

Orijinalden alıntı: Mericuls

Gençler kadiköy akmar çıtayı arttırmışhttp://i.hizliresim.com/1d4NON.jpg çakma dengeleri basıyorlar tezgahın altında saklı hepsi giden alabilir

Aga ben karşıdaki ntden 6lı denemelerden aldım matla ilgili denemeler yok dediğin gibi akmarda var ama acayip pahalı nt daha uygun, denge alacaktım vazgeçtim onlar daha mı iyi?

• emonetti E kullanıcısına yanıt
    Ben 20 tlye aldım dengeyi normalde ne kadar bilmiyorum geçen seneki dengenin bazı denemeleri çözülüydü ben de o yüzden yenisini aldım normal denge ne kadar alan biri varsa yardımcı olsun

• Mürekkepten çalmışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben 20 tlye aldım dengeyi normalde ne kadar bilmiyorum geçen seneki dengenin bazı denemeleri çözülüydü ben de o yüzden yenisini aldım normal denge ne kadar alan biri varsa yardımcı olsun

Ntde mat yoktu mesela orda indirim var %25 en uzun denge deneme 13 tlydi akmarda sordum aynı kitaplara 15 16 dediler direk çıktım sonra ondan da döndüm ders ders alacağıma toplu deneme olan 6lıları aldım daha ben ders çalışma aşamasını bitiremedim yeni yeni birey edebiyat çözüyorum adamın ağzına ediyor bi yandan üni okuyorum ama burayı bırakıcam sıkışık olmasaydım önce çalışmaya başlardım neyse aga ben dengeleri görünce canım istemedi de kitap şeklinde diye kitapçık şeklinde daha iyi sorular inşallah aynıdır her sene son denemelerden dengeden falan soru çıktığını duyuyordum çünkü
    Bunu niye anlattım bilmiyorum

Anlat bro içinden ne geliyorsa dertleşiriz

• ankara kızılayda kök çarşısı var. oranın alt katında fotokopiciler var, geçen fotokopi çektirmeye gittiğimde denge denemesi görmüştüm diye hatırlıyorum. mat mı vardı edebiyat mı bilmiyorum ama ikisinden birisi kesin vardı. büyük ihtimalle matematiği oradan fotokopi olarak alacağım. kul hakkı felan bir yere kadar. adamlar deli gibi sattıkları denemeyi piyasaya dağıtmazlarsa olacağı bu. biz ne yapalım?
  • quote:

Anlat bro içinden ne geliyorsa dertleşiriz

Eyvallah hocam sence en yakın sorular dengeden mi çıkar yoksa tüm fem denemeleri yakın mı dersin fem mat sb çözdüm birey edb çözüyorum konu anlatım olarak delta kültür kitapları var bi de fem edb konu anlatım var daha cumhuriyete geçemedim ama 35 net geliyo mat ta da 20 net üstü yapınca kendimi iyi yapmış sayıyorum geo 10 15 falan coğ da ilk sene 17 7 yapmıştım denemelerde 18 6 dan 20 ye 4 e kadar gidiyor
    İlk senemi görsen baya gülersin coğ hariç berbattı hiç ders çalışmadım o sene sadece denemelere giderdim mat derslerinden kaçmaya başlamıştım limite türeve geçince şimdi hepsini öğrendim öyle ki o sene o türevleri görünce gülüp sınavda yatmıştım o kadar çaresizdim ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Deneyimsiz Adam

ankara kızılayda kök çarşısı var. oranın alt katında fotokopiciler var, geçen fotokopi çektirmeye gittiğimde denge denemesi görmüştüm diye hatırlıyorum. mat mı vardı edebiyat mı bilmiyorum ama ikisinden birisi kesin vardı. büyük ihtimalle matematiği oradan fotokopi olarak alacağım. kul hakkı felan bir yere kadar. adamlar deli gibi sattıkları denemeyi piyasaya dağıtmazlarsa olacağı bu. biz ne yapalım?

Hocam kendi öğrencilerine daha fazla kaynak veriyolar örneğin sen dışarıdan 6lı deneme alabilirken onlara 11li veriyolar ekstra verilen bi sürü kaynak var daha neler neler

Bro tmci değilim ben ama matematikte geliştirmişsin kendini denge öğretir baya bi şey eksiklerini kapatırsan dengedeki netinden daha fazlasını yaparsın umarım

• FEM Şirketi ile iletişim kurdum, gereğini yapacaklar. Emek hırsızlığı!
  • Devletin bir polisi olarak bunu ihbar kabul ediyorum. Paralel yapı ile mücadelede sağladığın katkılar için devlet adına teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4D76B606B -- 25 Mayıs 2016; 0:18:03 >
    kendi öğrencilerine verdikleri ekstra kaynağı paylaşmayabilirler. yalnız bunca zamandır paylaştığın kaynağı niye toplatıyorsun piyasadan. kaynak kötü olsa tamam ama kaynak benimsenmiş herkes illede o olsun diyor. yenisini basıyorlar desem lys ye daha 1 ay var öğrencilerin deneme çözme zamanı. gerekiyorsa fazla fazla üret elinde kalan kalsın nedir bu. sen eğitime hizmet ediyorsun zarar etmezsin o kitaptan ama etme ihtimalin varsa da bırak 5 kuruşta zarar et.

birde nispet yapar gibi internet sitelerine koymuşlar. 4 tane mat denemesini oradan çözdüm pcden deneme felan çözülmüyo. salak salak hatalar yaptım kaç soruda. sen kendin dağıtıp para kazanmazsan işte böyle millet korsanını satar sana 5 kuruş para vermeden kendileri miss gibi kazanır.
  • Yoruldum bro yarın kavga ederiz az kavgaya afk ben muhabbet ediceksen pm gel

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.