Şimdi Ara

Yeni Mouse Önerisi(G402 Alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde şuan g300s var ve artık elime küçük geliyor. Şu anlık bütçem 170-180 tl. Aklımda SS Sensei RAW var nasıldır alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtcnsrn -- 29 Mayıs 2016; 22:04:11 >

• Sensei raw tavsiye ederim. Bende kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi oyunları oynuyorsunuz ben csgo için istiyorum özellikle ve palm grip dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtcnsrn -- 25 Mayıs 2016; 9:01:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtcnsrn M kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-g300s-gaming-mouse.html Bu i,şini görürü kardeşim
  • EVEREST Rampage SMX-R5 Usb 4000 Dpi Gaming Makrolu Oyuncu Mouse
  • G300s'e sahip olduğumu zaten söyledim. Everest düşünmüyorum. Wireless daki tepki süresi nedir?
    Rival 100
  • G502 proteus spectrum satıyorum usta sıfır ürün logitech şansa oyna paketinden çıktı ihtiyaç fazlası 200 tl ye istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: katsumotho

G502 proteus spectrum satıyorum usta sıfır ürün logitech şansa oyna paketinden çıktı ihtiyaç fazlası 200 tl ye istersen

Spectrum olduguna eminmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

quote:

Orijinalden alıntı: katsumotho

G502 proteus spectrum satıyorum usta sıfır ürün logitech şansa oyna paketinden çıktı ihtiyaç fazlası 200 tl ye istersen

Spectrum olduguna eminmisiniz?

evet fotografları da atabilirim.Logitech şansa oyna ile kazandım ihtiyacım yok kapalı kutu duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtcnsrn

Hangi oyunları oynuyorsunuz ben csgo için istiyorum özellikle ve palm grip dimi?

Fps Ve Moba oyunlarını oynuyorum. Her ele uygun bir mouse.
  • eğer 180tl vericeksen logitech g402 öneririm bunun üzerine mouse tanımam biraz daha iyisi 750tl lik mouse dir (razer mamba te vb.)
  • rival 100 vs g402 vs sensei raw siz ne dersiniz?
    net olarak g402 derim cok şık sağlam ve güzel...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.