Şimdi Ara

6 bin sıra çekmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar sadece tecrübelilerden fikir almak için ve merakımı gidermek için açıyorum bu konuyu. benim ygs 19bin. hedefim hacettepe diş hekimliği. 13bin ile alıyor yaklaşık.

şimdi bu gireceğimiz lys nin ortalama düzeyde bir sınav olacağını kabul etsek 6bin kişiyi geçmem için kaç net yapmam lazım mf-3? biyolojim çok iyi geometrim ve fiziğim biraz kötü.

• 13-19 k arasındaki kişilerden ortalama olarak 5-6 net fazla yaparsan olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan kaç yapıyosun denemelerden net ve puan olarak ve ne kadar konu eksiğin var onları sınava kadar kapatabilir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: esra rengsiz

şuan kaç yapıyosun denemelerden net ve puan olarak ve ne kadar konu eksiğin var onları sınava kadar kapatabilir misin

Matım 35 felan. Geometri 15-20 arası. Fizik 18-20 kimya ve biyolojiden sınavda 25 üstü yapacağıma inanıyorum. Matematiği arttırabilirim integralin son kısmı var daha. Geometriden 5-6 soruluk konu hiç yok. Ordan da gelir baya net. Fizik fazla gelmez. Obp baya iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No woman no cry -- 24 Mayıs 2016; 22:20:13 >
  • O zaman bırak 13 bini 6-7 bine bile çekersin biraz daha artırsan

• Purgatory01 P kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Hacettepe diş istiyorum ama obpden dolayı ham 9k olmam lazım 22k dan 9kya çekmem lazım şuanki netlerim
    Mat 38-41 integralin alan hacim ve kısmi İntegral kaldı
    Geo 8-11 çalışmıyorum
    Fizik 25-27 bitti sayılır
    Kimya 26-28 bitti sayılır
    Bio 22-25 genel bi tekrar ve 3 sistemle(dolasım destek hareket üreme) bitki duruyor sizce benim durumum nasıl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverdevil21

Hocam bende Hacettepe diş istiyorum ama obpden dolayı ham 9k olmam lazım 22k dan 9kya çekmem lazım şuanki netlerim
    Mat 38-41 integralin alan hacim ve kısmi İntegral kaldı
    Geo 8-11 çalışmıyorum
    Fizik 25-27 bitti sayılır
    Kimya 26-28 bitti sayılır
    Bio 22-25 genel bi tekrar ve 3 sistemle(dolasım destek hareket üreme) bitki duruyor sizce benim durumum nasıl

Geometri kör etti kanka sınava kadar soru çözsen 15 soru yaparsın bea

• Önerin var mı peki 15 net yaptıracak konular vs

• quote:

Orijinalden alıntı: Silverdevil21

Önerin var mı peki 15 net yaptıracak konular vs

usta koniklere ve çember analitiğine girmektense üçgenden başla dairede alana ladar gel 20 soru burdan soruyolar zaten eğer sıralamanın adamıysan(kalıbının adamı gibi oldu) 15 net senin için zor değil

• Silverdevil21 S kullanıcısına yanıt
    Fenle ilgili şöyle güzel bir tavsiye verebilirmisin hocam gayet iyi yapıyorsun fende

87273793736 aydir integral son kısmını bitirecen knk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LesAnders -- 24 Mayıs 2016; 23:32:56 >
  • Yok kanka integralin hepsi duruyordu başladım
    Yani Nasıl bi öneri istiyorsun

Fiziğim iyi mesela ama kimya ve biyolojimde sıkıntılı senin gibi net yapmak istiyorum sen mesela bu netleri yapabilmek için neler yaptın

• itumak kullanıcısına yanıt
    Kimya ben ygsden önce halletmiştim fem simetri işini görür bio ise zaten Temel'im vardı sistem hariç

Eyvallah

• modernkro M kullanıcısına yanıt
    Bende 19k yım ve bende 12k ya çekmek istiyorum da arkadaşların kaç netlerdeydi yazarmısın

• modernkro M kullanıcısına yanıt
    40 mat 10 geo 25 fizik 27 kimya 25 bio yeter mi ham 10k için 22 den

• Hocam benim de aynı 19bindeyim, mf4 11e çekmem lazım, bu bahsettiğiniz netleri hangi denemelerde yapıyosunuz. Zaman denemelerinde benim düşük geliyor acaba zamanda mı sıkıntı var bende mi :D başka deneme de çözmedim henüz töderin sonucunu bekliyorum. 19dan 11e çekmek için gereken netler nedir?

• Ztet Z kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde öyle hele fen netlerim çok düşük mat ve geo m iyi gibi ama fenlerim düşük 19 dan 12 ye çekmeliyim ne yapıcağımı bilmiyorum valla

• Hocam forumda fende 20 altı matta 40 altında yapan yok heralde :D benim moral düşük hedef düşürmeyi düşünüyorum bu ara. Umarım yaparız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.