Şimdi Ara

FEM LYS MATEMATİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Lys mat denemesi için fem kapsül mü denge mi önerirsiniz?? Bir de ikisi arasındaki fark ne tam olarak? Bunun dışında herhangi çözümlü mat denemesi önerileriniz varsa bekliyorum iyi çalışmalar hepimize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• denge kesinlikle.....kapsülün içeriği lys ile çok uyumlu değil...ygs soruları yok örneğin......
    ayrıca kapsülün çözümü de teknofemde yok...

denge gerek matematik olsun gerek edebiyat olsun bulup bulabileceğin en kaliteli deneme......fkb ve sosyali bilemiyorum.......
  • Tabiki de denge. Kapsul cozuyorum 50 bike yaptigim oldu adamlar testin ilk sorularindan alip da koymuslar resmen

• henüz almadıysan sorman saçma olmuş
    piyasada yok çünkü denge
    ha elimde var ikisinide aldım önceden, şimdi hangisini çözeyim diyorsan o ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygs12

henüz almadıysan sorman saçma olmuş
    piyasada yok çünkü denge
    ha elimde var ikisinide aldım önceden, şimdi hangisini çözeyim diyorsan o ayrı

Abi dengeyi 3 gün evvel aldım burdaki her kirtasiyede var nasıl kalkmış oluyor :D

• çoğu kişi denge çözmek istiyor.
    çözümleri olduğu için ve mufredata uygun olduğundan vs
    seneye müfredat değişecek olduğundan fem dahil birçok yayınevi 2016 içinde yeni basım yapmadı. satılmayan kitaplar kitapçılardan toplanıyor çünkü. zarar yani.
    bazı başlıklarda gruplarda karaborsası bile oluştu
    aldıysan dengeyi çöz kardeşim. kapsüle göre en belirgin artısı çözümlerinin olması
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.