Şimdi Ara

Bu mağazadan LG G2 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba babamın telefonu bozulduğu için yeni telefon almak durumunda kaldık. Bütçe olarak pek bir bütçemiz yok. Ben de o yüzden detaylı bir araştırma yaptım. Özellikle sahibinden.com da yurtdışı telefonların çok ucuz olduğunu gördüm.

LG G2: 380 TL
    LG G3: 500 TL

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-380-tl-lg-g2-d802-100-orjinal-4.5g-32gb-orjinal-lg-kayitli-301891493/detay/

Hangisini alayım?

• Fiyatlar sakata benziyor.temiz bi g2 alabiyosan al 2 senedir kullaniyorum hala canavar gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ikinci el düşünmüyorum açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminou

Hocam ikinci el düşünmüyorum açıkcası.

Hocam sıfır bulursunuz başka yerlerde güvenilir

• Ordan alırsanız bu konu hakkında buradan veya pm den benide bilgilendirebilirmisiniz malum öğrencilik hali iyi çıkarsa bende düşünüyorumda teşekkürler şimdiden
  • Hocam başka yerlerde bu fiyattan bulamam gerçekten. Kapıda ödemeli ve kontrol etme seçeneğim olduğu için almaya karar verdim. Bilgilendirme yapacağım.
  • Sağolasın hocam inşallah memnun kalırsınız bende finallerden sonra almayı düşünüyorum fiyat cidden çok iyi bakalım haber bekliyorum sizden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (__kasva__) -- 25 Mayıs 2016; 15:42:11 >
  • Alınırsa konu altına mesaj atınız bende takip ediyorum.
  • Peki , hatta ufak bir inceleme bile yapabilirim.

• Takipteyim ben de hocam.
  • Ucuz etin yahnisi mundar olur derler umarım iyi çıkar

• Alma dostum yurtdısı lg g2 aldım bin pişmanım sakın alma
  • sefinho kullanıcısına yanıt
    nasıl bi sıkıntı çıktı hocam?
  • imei falan mı
  • dostum kıtkatla geldı cıhaz güncelledım androıd 5 e sonra telefonun dokunmatıklıgı gitti birdenbire sapıtmaya basladı telefoncuya götrdm yapamadı baska telefoncuya götrdm rom atmıs adam fakat bu sefer ımeı null oldu adam işlemisi değişecekfilan dedı ama saglıklı olmaz yiine sebekede problem olur dedı tmm yap dedım yaptı kullanıyorum suan sebeke bazen full cekıyo bazen 2-3 cubuk çekıyo en kısa zamanda satacam 1-2 hafta içerisinde yani başka telefon alacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.